That Guy With The Glasses.pl -Doug walker czyli Nostalgia Critic, Chester A. Bum i inni - strona główna

Pierwsze spotkanie z Nostalgia Criticiem

Opinie o recenzjach Nostalgia Critica

Pierwsze spotkanie z Nostalgia Criticiem

Postprzez Ciastek » N paź 24, 2010 8:49 pm

Jak trafiliście na jego recenzje? Mnie kiedyś kumpel podesłał link na YouTube i tak się zaczęło. Potem szukałem na własną rękę, najpierw znalazłem stronę oficjalną, a później kanał z polskimi tłumaczeniami. Critica oglądam jakoś od roku, a od dwóch miesięcy dodatkowo nadrabiam subami to, czego nie zrozumiałem oglądając oryginały.
Avatar użytkownika
Ciastek
 
Posty: 35
Dołączył(a): N paź 24, 2010 8:45 pm
Lokalizacja: Poznań

Re: Pierwsze spotkanie z Nostalgia Criticiem

Postprzez Srat » N paź 24, 2010 8:55 pm

Jeśli chodzi o moje początki, to trochę wstyd się przyznać.
Gdzieś tak w Marcu 2010 oglądałem sobie AVGN na YT, kiedy zobaczyłem w filmikach polecanych recenzję jakiegoś innego kolesia, właśnie NC. Była to recka gry na NESa. Obejrzałem to i byłem naprawdę rozczarowanym faktem, że ludzie zaczęli ściągać od Nerda. Kilka dni później była taka sama sytuacja : oglądanie Nerda -> recka NC w polecanych -> oglądanie jej.
Tym razem było to Top 11 łotrów Disneya. No spodobało mi się to zacząłem szukać więcej i więcej. W końcu pozostawiłem Nerda na rzecz NC.
"I like it!"
Avatar użytkownika
Srat
 
Posty: 193
Dołączył(a): N paź 24, 2010 8:17 pm

Re: Pierwsze spotkanie z Nostalgia Criticiem

Postprzez NikaBlack » N paź 24, 2010 9:05 pm

Było to tak..nie wiem...w czerwcu może...? ;)
Buszowałam sobie po FilmWebie i z nudów wlazłam w newsa o jakiejś durnej parodii "Zmierzchu".
Wtedy dokonało się Przeznaczenie i przeczytałam komentarz jakiegoś Wspaniałego Człowieka, który wyśmiał tę parodię i podrzucił link do recki Buma - waszej, przetłumaczonej ;)
Tak się w to wkręciłam, że na kanał tgwtgpl zaglądam trzy razy dziennie (nigdy nie wiadomo, kiedy pojawi się coś nowego :D) i manią tą zaraziłam kolejno chłopaka, siostrę i przyjaciółkę ;D

Chwała miłemu FilmWebowiczowi!! ;**
I remember it, and you should, too ;D
Avatar użytkownika
NikaBlack
 
Posty: 41
Dołączył(a): N paź 24, 2010 8:08 pm
Lokalizacja: Sokołów

Re: Pierwsze spotkanie z Nostalgia Criticiem

Postprzez Michał » N paź 24, 2010 9:09 pm

Na filmwebie zarzucili linkiem do kanału TGWTG.pl na YouTube? No no, to nasza skromna grupa maniaków zaczyna być popularna, byle tak dalej :D Swoją drogą cieszy, że widzów na kanale przybywa, kiedyś myślałem, że w Polsce Critica znam tylko ja i jeszcze dwóch kumpli ;]
Moje początki tematu są zaś dość standardowe, najpierw Nerd, a potem NC. W sieci jakoś popularniejszy jest chyba ten pierwszy i z tego co zauważyłem, to sporo osób trafiło na NC właśnie poprzez fanów Nerda lub "polecane".
Avatar użytkownika
Michał
 
Posty: 78
Dołączył(a): N paź 24, 2010 7:50 pm

Re: Pierwsze spotkanie z Nostalgia Criticiem

Postprzez speiderman » N paź 24, 2010 9:45 pm

NikaBlack napisał(a):Było to tak..nie wiem...w czerwcu może...? ;)
Buszowałam sobie po FilmWebie i z nudów wlazłam w newsa o jakiejś durnej parodii "Zmierzchu".
Wtedy dokonało się Przeznaczenie i przeczytałam komentarz jakiegoś Wspaniałego Człowieka, który wyśmiał tę parodię i podrzucił link do recki Buma - waszej, przetłumaczonej ;)
Tak się w to wkręciłam, że na kanał tgwtgpl zaglądam trzy razy dziennie (nigdy nie wiadomo, kiedy pojawi się coś nowego :D) i manią tą zaraziłam kolejno chłopaka, siostrę i przyjaciółkę ;D

Chwała miłemu FilmWebowiczowi!! ;**

LOL. Nie że się przechwalam, ale to ja robiłem nam reklamę :lol: . Żałowałem, że nie wpadłem na to wcześniej, przy pierwszych zapowiedziach tego filmu, bo zobaczyłoby go więcej osób. Jednak cieszę się, że znalazła się jedna osoba, której tak bardzo wpłynęło to na życie :D .

Ale nie zbaczając z tematu, pierwszy raz było na studiach po obejrzeniu Cloverfield. Opowiadałem o filmie koledze, który opowiedział mi o jakimś Nostalgia Criticu, który zrobił genialną wersję Cloverfield we własnym domu i recenzje Mortal Kombat i Street Fighter. Obejrzałem i strasznie mi się spodobało :) .
Avatar użytkownika
speiderman
 
Posty: 1146
Dołączył(a): So paź 23, 2010 7:30 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Pierwsze spotkanie z Nostalgia Criticiem

Postprzez Buhen » N paź 24, 2010 9:46 pm

To było w marcu zeszłego roku, gdy na pewnym forum ktoś umieścił link do recenzji Titanica wersji animowanej autorstwa Critica. Popłakałem się przy oglądaniu ze śmiechu i wtedy zacząłem oglądać pozostałe recenzje. Od tamtej chwili jestem fanem Douga. :P

Nerda odkryłem później właśnie przez Nostalgia Critica, ale osobiście nie przepadam za jego recenzjami, mało która naprawdę mnie śmieszy.
Buhen
 
Posty: 4
Dołączył(a): N paź 24, 2010 9:40 pm

Re: Pierwsze spotkanie z Nostalgia Criticiem

Postprzez Michał » N paź 24, 2010 9:47 pm

speiderman, niech zatem oddam ci pokłon! I ruszę w twoje ślady, głosząc wszem i wobec, że kanał i strona istnieją :D Pospamować zawsze warto, cel wszak jest szczytny ;]
Avatar użytkownika
Michał
 
Posty: 78
Dołączył(a): N paź 24, 2010 7:50 pm

Re: Pierwsze spotkanie z Nostalgia Criticiem

Postprzez NikaBlack » N paź 24, 2010 9:56 pm

speiderman napisał(a):LOL. Nie że się przechwalam, ale to ja robiłem nam reklamę :lol: . Żałowałem, że nie wpadłem na to wcześniej, przy pierwszych zapowiedziach tego filmu, bo zobaczyłoby go więcej osób. Jednak cieszę się, że znalazła się jedna osoba, której tak bardzo wpłynęło to na życie :D .


OMG, znalazłam obiekt kultu :D
Zrobię wszystko, co rozkażesz ;D
I remember it, and you should, too ;D
Avatar użytkownika
NikaBlack
 
Posty: 41
Dołączył(a): N paź 24, 2010 8:08 pm
Lokalizacja: Sokołów

Re: Pierwsze spotkanie z Nostalgia Criticiem

Postprzez szcz3panekj » N paź 24, 2010 10:57 pm

Ja po raz pierwszy spotkałem się z NC w maju. Oglądałem jeden z filmików Niekrytego Krytyka na Youtube ( może ktoś zna 8-) ) i natrafiłem na komentarz pewnego użytkownika, który napisał że Niekryty Krytyk wzoruje się na NC. Z ciekawości chciałem zobaczyć co to za jeden ;) obejrzałem parę recenzji i szczerze średnio mi się spodobały. Mój angielski jest średni i parę żartów nie zrozumiałem ale zawsze co jakiś czas powracałem do NC aż natrafiłem na wasz kanał na Youtube.
szcz3panekj
 
Posty: 9
Dołączył(a): N paź 24, 2010 10:12 pm

Re: Pierwsze spotkanie z Nostalgia Criticiem

Postprzez Akane » Pn paź 25, 2010 10:01 am

Też zaczynałam od Nerda :D Linkiem do jego recek uszczęśliwił mnie znajomy, który w jakiś czas później przesłał mi też odnośniki do recenzji NC. Początkowo podeszłam do Critica sceptycznie (no bo czy może być lepszy satyryk niż AVGN? ;P), ale w ciągu kilku godzin całkowicie na NC "zapadłam" i trzyma mnie do dzisiaj :D
Avatar użytkownika
Akane
 
Posty: 2082
Dołączył(a): So paź 23, 2010 4:06 pm

Następna strona

Powrót do Nostalgia Critic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron