That Guy With The Glasses.pl -Doug walker czyli Nostalgia Critic, Chester A. Bum i inni - strona główna

Pierwsze spotkanie z Nostalgia Criticiem

Opinie o recenzjach Nostalgia Critica

Re: Pierwsze spotkanie z Nostalgia Criticiem

Postprzez ZombieMax » So cze 02, 2012 11:48 am

edited
Ostatnio edytowano So cze 30, 2012 2:41 pm przez ZombieMax, łącznie edytowano 1 raz
ZombieMax
 
Posty: 5
Dołączył(a): Pt cze 01, 2012 5:44 pm

Re: Pierwsze spotkanie z Nostalgia Criticiem

Postprzez speiderman » So cze 02, 2012 2:26 pm

Jeszcze Benzaie zrobił krótkiego "Wiedźmina w 5 sekund": http://thatguywiththeglasses.com/videol ... -5-seconds

Plus jeszcze gry. Spoony ponoć go oglądał i kto wie, może kiedyś zrecenzuje :roll: .
Avatar użytkownika
speiderman
 
Posty: 1146
Dołączył(a): So paź 23, 2010 7:30 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Pierwsze spotkanie z Nostalgia Criticiem

Postprzez Weil Deshalb » So cze 02, 2012 2:58 pm

Z innych PL akcentów:
- w zrecenzowanym przez Snoba Werewolf in a Girl's Dormitory jedną z ról zagrała Barbara Kwiatkowska, znana z tytułowej roli w Ewa chce spać;
- zarówno Film Brain, jak i Blockbuster Buster zrecenzowali Dooma i Street Fighter:Legendę Chun-Li w reżyserii Andrzeja Bartkowiaka.
Curses upon you, Thomas Construction! Humanity will remember you as another Judas, if we aren’t all destroyed!
Weil Deshalb
 
Posty: 46
Dołączył(a): N lut 20, 2011 6:55 pm

Re: Pierwsze spotkanie z Nostalgia Criticiem

Postprzez Trojden » N lip 29, 2012 9:45 pm

O NC dowiedziałem się niecały rok temu z oficjalnej strony Niekrytego Krytyka, gdzie przyznał on, że wzoruje się na Nostalgii Criticu. Wpisałem w YT frazę "Nostalgia Critic" i znalazłem recenzję "Kosmicznego meczu" przetłumaczoną na polski.
Ale tak w sumie, to poznanie NC zawdzięczam (pośrednio) "Faktom" TVN. :) W zeszłym roku w jednych "Faktach" mówili coś o jakimś księdzu Natanku, który, jak pokazali, kopnął kamerzystę i rzucił klątwę na dziennikarzy TVN-u; pokazali też fragment jego kazania o subkulturach. Więc później z ciekawości wgooglowałem sobie tego Natanka, znalazłem kazanie "Lekki i mocny okultyzm", obejrzałem, i w rubryce "Podobne filmy" zobaczyłem tytuł "Niekryty Krytyk ocenia: Okultyzm". Nie wiedziałem, kto to jest ten "Niekryty Krytyk", ale pomyślałem, że widać komuś chciało się skomentować kazanie Natanka, więc obejrzałem ten film, i okazało się, że ma on już mnóstwo wyświetleń, i że ten "Niekryty Krytyk" zrobił też inne filmy, w których coś ocenia. Jak się później okazało, nie były one tak dobre, jak "Okultyzm", za to pełne przekleństw i durnych aluzji seksualnych, ale najbardziej dziwiło mnie, że wszystkie te filmy mają tyle wyświetleń. I, później, że NK działa od tak dawna. W końcu okazało się, że ma swoją stronę, więc wszedłem i przeczytałem m.in. kto inspiruje NK.
Trojden
 
Posty: 40
Dołączył(a): N lip 29, 2012 9:34 pm

Re: Pierwsze spotkanie z Nostalgia Criticiem

Postprzez psoras » Wt lip 31, 2012 5:16 pm

Należę do tych przwdopodobnie nielicznych Polaków, którzy o istnieniu Nostalgia Critica dowiedzieli się wcześniej niż o istnieniu Niekrytego, aczkolwiek obaj panowie prowadzili już wtedy ożywioną działalność. Było to w lutym 2011 (pamiętam, że najnowszym odcinkiem było "Top 11 najgłupszych momentów Spidermana").
O NC dowiedziałem się od mojego kuzyna, a że polecił mi on wcześniej "Yu-Gi-Oh: The Abridged Series", zapewniając mi tym samym kupę śmiechu, zdecydowałem się rzucić okiem na wygłupy Douga. Do dziś nie żałuję.
Avatar użytkownika
psoras
 
Posty: 11
Dołączył(a): Śr kwi 25, 2012 12:45 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: Pierwsze spotkanie z Nostalgia Criticiem

Postprzez Charlenka » Cz sie 02, 2012 11:33 pm

u mnie to się zaczęło przez Alvina i Wiewiórki z tego co pamiętam - miałam akurat fazę na to XD
Szukałam polskiej wersji Tajemnicy zaginionej skarbonki , i trafiłam na recenzję . Pierwsze wrażenie ... cóż , nie byłam zbytnio zachwycona ;) trochę czasu minęło , przypomniałam sobie o tym i zaczęłam szukać czy będzie tego więcej . I jak zaczęłam tak nie skończyłam wypatrywać nowych do dziś ;)
Charlenka
 
Posty: 1
Dołączył(a): Cz sie 02, 2012 11:26 pm

Re: Pierwsze spotkanie z Nostalgia Criticiem

Postprzez Marcinator » So wrz 01, 2012 11:52 pm

Siemka! Jako że jestem tutaj nowy i to mój pierwszy post, chciałem się na początek przywitać i powiedzieć, że podziwiam waszą procę i to jak się poświęcacie tłumacząc recki cudownej ekipy zza oceanu i reklamując świeżutką, wspaniałą gromadkę z Polski. Muszę przyznać, że fanem tytułowego krytyka jestem dopiero od niedawna, więc niewiele mam na jego temat do powiedzenia. Ale wszystko się zaczęło od zabawnej sytuacji, kiedy kumpel powiedział dla żartu, że na urodziny może mi kupić albo Mass Effect 2 albo Wilczy Szaniec. Wiem, że Mass Effect to mistrzostwo gier na konsole, ale kolega dobrze wiedział, że jestem szaleńczo zainteresowany II Wojną Światową, a o samym Wilczym Szańcu nigdy nie słyszałem, więc chyba można mi wybaczyć lekkie zawahanie ;) . Później chciałem sprawdzić w necie co to za gierka, więc wpisałem sobie na Youtubie, żeby zobaczyć jaka grafa i w ogóle i właśnie jako jedna z pierwszych wyświetliła mi się recenzja gościa o niku lstelmach89. Jeśli przegląda on teraz to forum to chciałbym mu serdecznie podziękować za ocalenie dupy przed największą pomyłką w moim życiu :D . Potem obejrzałem sobie jego inne recki i byłem wniebowzięty! Gostek jest szalenie interesujący i potrafi zainteresować nawet czymś takim jak gówniane filmy, których nikt normalny by nie chciał oglądać! No offence :D Potem chyba w retrospektywie Doktora Who było nawiązanie do Nostalgia Critic, na które nie byłem przygotowany i kompletnie go nie zrozumiałem, ale poszperałem to tu to tam i w końcu trafiłem tutaj! :D Nostalgia Critic jest boski, rekomendowani przez was recenzenci są boscy i wasza zgrana spółka na forum jest boska! Cieszę się że wreszcie was odkryłem i liczę że wasza grupka jeszcze nie raz ubarwi nieco moje życie. :D

P.S. Sorki za tak długi post. Postaram się w przyszłości pisać krócej.
Marcinator
 
Posty: 9
Dołączył(a): So wrz 01, 2012 11:03 pm

Re: Pierwsze spotkanie z Nostalgia Criticiem

Postprzez migelito » Pn wrz 03, 2012 2:24 pm

Marcinator napisał(a):P.S. Sorki za tak długi post. Postaram się w przyszłości pisać krócej.


Widać, żeś nowy i nie czytałeś postów Gracjana :)
Cytaty, Które Przejdą do Historii:

"Szkoda, że nie śpiewałam, ale wyszło zajebiście" - Akane
Avatar użytkownika
migelito
 
Posty: 98
Dołączył(a): N wrz 04, 2011 10:39 pm
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Pierwsze spotkanie z Nostalgia Criticiem

Postprzez jedrzej180 » Cz wrz 06, 2012 7:50 pm

W mojej szkole było kiedyś głośno o Niekrytym Krytyku. Sprawdziłem że wzoruje się on na niejakim Nostalgia Criticu. Zignorowałem to ale przy którymś filmie zamajaczyła mi przetłumaczona recka mojego (teraźniejszego) idola. Hmm, chyba była to któraś top 11. Od tamtego czasu spędzam godziny na waszym kanale :D
jedrzej180
 
Posty: 5
Dołączył(a): Wt sie 28, 2012 7:01 pm

Re: Pierwsze spotkanie z Nostalgia Criticiem

Postprzez [KG]Gameshoes[KG] » So wrz 15, 2012 7:59 am

Well ,dawno temu przeglądając youtube z różnymi filmami i dodatkami dotyczącymi Mortal Kombat ,to natrafiłem właśnie na recenzję Mortal Kombat 2 Annihilated. Pokusa obejrzenia tego była wielka. Postanowiłem zaryzykować. Po obejrzeniu recenzji NC zacząłem oglądać resztę jego recenzji i tak np. trafiłem na resztę recenzentów(Lewisa czy Lindsay). Poprzez oglądanie ich wspólnych crossoverów.

Wypowiedź w stylu : "masło maślane" ,ale wierzcie mi, Starałem się jak mogłem:P
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Mam nosa do Nostalagicznych Rzeczy:P...
Avatar użytkownika
[KG]Gameshoes[KG]
 
Posty: 47
Dołączył(a): Cz cze 14, 2012 12:03 pm

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nostalgia Critic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron