That Guy With The Glasses.pl -Doug walker czyli Nostalgia Critic, Chester A. Bum i inni - strona główna

Dreamworksuary

Opinie o recenzjach Nostalgia Critica

Dreamworksuary

Postprzez roofix » Śr maja 22, 2013 9:15 pm

Bardzo fajnie, że wziął się za filmy DreamWorks, a szczerze mówiąc, nie pamiętałem, że pierwszym ich filmem była "Mrówka Z". Kontynuuje styl recenzji dinseyowskich i bardzo dobrze.
Co do filmu - gdy go oglądałem mając już naście lat do głowy przychodziły mi dwie rzeczy - "1984" i stalinizm. Autorzy ostro potraktowali temat, no i w sumie dzięki temu chętniej wracam do tego filmu, niźli disneyowskiego "Dawno temu w trawie".

http://www.youtube.com/watch?v=cuf0MC2W ... re=mh_lolz
roofix
 
Posty: 472
Dołączył(a): Pn lut 14, 2011 11:07 pm

Re: Dreamworksuary

Postprzez speiderman » Śr maja 22, 2013 9:26 pm

Widziałem go w całości tylko raz, jeszcze w kinie, ale również dobrze go wspominam. Jako ciekawostkę podam fakt, że był to jedyny film, który miał w kinie (żaden multipleks) lektora. Na wyższym piętrze była kobieta z mikrofonem i czytała wszystkie dialogi :lol: . Dubbingu chyba do dzisiaj ten film nie ma?
Avatar użytkownika
speiderman
 
Posty: 1146
Dołączył(a): So paź 23, 2010 7:30 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Dreamworksuary

Postprzez roofix » Śr maja 22, 2013 10:27 pm

Dubbing na żywo? Pamiętam pierwszy film z aktorami o Asterixie z lektorem, ale żeby na żywo?
I dobrze, że nie zrobili dubbingu - film wiele by na tym tracił. Z resztą, nie opłacałoby się.
roofix
 
Posty: 472
Dołączył(a): Pn lut 14, 2011 11:07 pm

Re: Dreamworksuary

Postprzez speiderman » Cz maja 23, 2013 3:54 pm

Nie, jak mówiłem, to był lektor, czyli obyło się bez modulacji głosem. Zresztą dwuosobowego dubbingu bym chyba nie zdzierżył.
Avatar użytkownika
speiderman
 
Posty: 1146
Dołączył(a): So paź 23, 2010 7:30 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Dreamworksuary

Postprzez roofix » Cz maja 23, 2013 10:55 pm

Zamiast "lektor" napisałem "dubbing", co ja robię XD
roofix
 
Posty: 472
Dołączył(a): Pn lut 14, 2011 11:07 pm

Re: Dreamworksuary

Postprzez speiderman » Pt maja 24, 2013 6:35 pm

Spoko, myślałem, że to ten rzadki przypadek, gdzie dwóch aktorów, mężczyzna i kobieta, starają się robić głosy wszystkich postaci w filmie. I z pewnością się starają, ale nie robi to dobrego wrażenia. Tak było z polską wersją Ponyo, a ostatnio ostro parsknąłem śmiechem przy tym :lol: : http://www.miniminiplus.pl/program/full ... ia-3_40742
Avatar użytkownika
speiderman
 
Posty: 1146
Dołączył(a): So paź 23, 2010 7:30 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz


Powrót do Nostalgia Critic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron