That Guy With The Glasses.pl -Doug walker czyli Nostalgia Critic, Chester A. Bum i inni - strona główna

Odejście Douga ,czy też to zwykła plotka?

Opinie o recenzjach Nostalgia Critica

Re: Odejście Douga ,czy też to zwykła plotka?

Postprzez Kaczor » Pt wrz 14, 2012 5:13 pm

Może raczej zakończenie życia Critica i skierowania kariery Douga na inne tory.
Avatar użytkownika
Kaczor
 
Posty: 356
Dołączył(a): Pn sty 31, 2011 4:55 pm

Re: Odejście Douga ,czy też to zwykła plotka?

Postprzez Akane » Pt wrz 14, 2012 7:09 pm

Też mam takie wrażenie. Koniec NC jest oczywisty, co zasmuciło mnie bardziej niż mogłam przypuszczać. Jednak przez lata przyzwyczaiłam się do tej postaci.
Avatar użytkownika
Akane
 
Posty: 2082
Dołączył(a): So paź 23, 2010 4:06 pm

Re: Odejście Douga ,czy też to zwykła plotka?

Postprzez Luklaser » Pt wrz 14, 2012 9:40 pm

Mnie zastanawia tylko dziwne podejście samego Douga i wszystkich wokół niego. Nie było żadnego "żegnajcie, dziękuję że byliście ze mną przez ten cały czas", nie było żadnych informacji o Dougu od innych członków TGWTG, żadnych oficjalnych informacji od strony, czy od Douga na temat jego przyszłości - czy zamierza rozkręcić nową serię? Rzucić tę pracę? Czy Bum i ATGWTG zostają? Jedyne co Doug zrobił, to zamieścił krótką notkę na Facebooku. Już nawet nie ma tej notki. Doug oczyścił swój Facebook ze wszystkich informacji o najnowszych recenzjach, jakie kiedykolwiek napisał. Co więcej, dwa dni temu Doug zamieścił u siebie odniesienie do tego kanału. "Nostalgia Critic Wednesdays"? Hm... Jestem kompletnie zdezorientowany co do przyszłości Douga. Wydaje się niemal pewne, że postanowił skończyć z NC, ale wciąż jest wiele niedomówień.
Avatar użytkownika
Luklaser
 
Posty: 534
Dołączył(a): Pn gru 27, 2010 12:41 pm
Lokalizacja: Warszawa Praga południe

Re: Odejście Douga ,czy też to zwykła plotka?

Postprzez ichabod » Pt wrz 14, 2012 9:45 pm

Może wystarczy poczekać na jakieś oficjalne pożegnanie, jakiś filmik z wyjaśnieniem, etc? Mam wrażenie, że jeśli Doug planuje jakiś ważniejszy ruch, to raczej prędzej czy później się podzieli informacją, a póki co zwyczajnie przygotowuje sobie grunt, przy okazji lekko podgrzewając atmosferę

Jeśli to faktycznie koniec NC w tej formie - świetnie, wreszcie człowiek przestanie marnować swój talent na tę postać, która przestała być śmieszna i ciekawa już dawno temu
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Re: Odejście Douga ,czy też to zwykła plotka?

Postprzez Weil Deshalb » So wrz 15, 2012 1:08 am

http://thatguywiththeglasses.com/videol ... gia-critic

A zatem... Tak. To koniec Nostalgia Critica. Ale Doug i spółka planują kolejny, większy show. I możliwe, że Critic pojawi się od czasu do czasu, choć nie jako cotygodniowy program. Przyszłość zapowiada się ciekawie.

Dzięki, Doug. Bywało różnie, ale w każdym odcinku był co najmniej jeden dobry żart. Powodzenia.
Curses upon you, Thomas Construction! Humanity will remember you as another Judas, if we aren’t all destroyed!
Weil Deshalb
 
Posty: 46
Dołączył(a): N lut 20, 2011 6:55 pm

Re: Odejście Douga ,czy też to zwykła plotka?

Postprzez Hevio » So wrz 15, 2012 1:31 am

Kochani , można to powiedzieć oficjalnie http://thatguywiththeglasses.com/videolinks/thatguywiththeglasses/video-updates/36516-no-more-nostalgia-critic. Film rocznicowy oznaczał zakończenie Nostalgia Critica jakiego znamy ( co tygodniowe show). Doug wyjaśnia pokrótce ,że pomysł na jego postać się wypalił. A sam ma nowe pomysły i chce ich spróbować. NC będzie powracał co jakiś czas. A to jako Retrospekcje i podsumowania. Reszta ( żuł Ask - zostaje)

Cóż chwale faceta za jego zdrowe podejście. Przez (dla mnie 3,5) 6 lat Critic ... bawił nas jak dobry serial ( a nie każdy serial dostaje 5sezonów, prawda Akane?) W tydzień w tydzień, środowy poranek zaczynał się od śniadanka, kawki i "Hello im Nostalgia Critic". Później Dyskusje z kumplem o recenzji.Jest mi ciut smutno ,bo czuje jakby coś mi obumarło w środku. Mam nadzieje ,że nowe projekty będą jeszcze lepsze niż te do tej pory, czego mu życzę.

Trudno uwierzyć jak jedna osoba zmieniła życie tak wielu ( Spoony, Joe , Snoob - reszta Ekipy TGWTG), Jak wiele dało nam ( TGWTG pl i nasze recenzenckie ludy) . Tak wiele od tak niepozornie zaczynającej osoby na yutubcu.

I'm was Nostalgia Critic. I remember it so we have to! and never forget.
Avatar użytkownika
Hevio
 
Posty: 49
Dołączył(a): So cze 23, 2012 11:13 pm

Re: Odejście Douga ,czy też to zwykła plotka?

Postprzez mietczynski » So wrz 15, 2012 2:03 am

Szkoda tylko, że nie zdecydowali się nagrać ostatniego (pożegnalnego?) odcinka . Teraz Akane będzie mogła to podciągnąć pod "Zdjęte z anteny" ;P
Pointed stick? Oh, oh, oh. We want to learn how to defend ourselves against pointed sticks, do we? Getting all high and mighty, eh? Fresh fruit not good enough for you eh?
Avatar użytkownika
mietczynski
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 236
Dołączył(a): Śr lut 22, 2012 1:41 am

Re: Odejście Douga ,czy też to zwykła plotka?

Postprzez [KG]Gameshoes[KG] » So wrz 15, 2012 7:51 am

http://thatguywiththeglasses.com/videolinks/thatguywiththeglasses/video-updates/36516-no-more-nostalgia-critic

Video pojawiło się 14 września o godzinie 4 w nocy w polsce ,a w stanach o godzinie 17:30.

EDIT : PS.

"żegnajcie, dziękuję że byliście ze mną przez ten cały czas


Przejrzyj profil facebookowy Douga ,a następnie newsy na channel awesome. Tam jest powiedziane. W szczególności przy opisie recenzji Scoobiego...

PPS. Przepraszam za taki chaos w wypowiedzi ,rano zawsze nie jestem sobą i czuje się ,jakbym był na średniowiecznym kacu :) . Pozdrawiam
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Mam nosa do Nostalagicznych Rzeczy:P...
Avatar użytkownika
[KG]Gameshoes[KG]
 
Posty: 47
Dołączył(a): Cz cze 14, 2012 12:03 pm

Re: Odejście Douga ,czy też to zwykła plotka?

Postprzez ichabod » So wrz 15, 2012 8:30 am

[KG]Gameshoes[KG] napisał(a):Video pojawiło się 14 września o godzinie 4 w nocy w polsce ,a w stanach o godzinie 17:30.


1. Na cholerę komu ta informacja?
2. Jeśli video pojawiło się o 4. w nocy, to dlaczego posty powyżej z 1. z nocy zawierają link?
3. Dzięki za podanie linku 3 tego samego w tym temacie. To ja też wkleję, jeśli to jakaś tradycja:

http://thatguywiththeglasses.com/videol ... gia-critic

O, proszę.

A co do meritum - to cóż, mówiłem, doczekaliśmy się oficjalnego info :) Cieszę się bardzo, bo tak jak powtarzałem, Doug to utalentowany gość, który rozmieniał się na drobne i z ogromną ciekawością obejrzę każdy nowy projekt, jak pewnie i NC od czasu do czasu, bo postać nie została przecież uśmiercona i jakieś recki będą raz na jakiś czas się pojawiać. Tym niemniej powodzenia Doug, najwyższy czas robić coś fajnego :)
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Re: Odejście Douga ,czy też to zwykła plotka?

Postprzez Puty » So wrz 15, 2012 9:06 am

Moją opinię o NC znacie, w końcu kiedyś założyłem temat "Kończ waść x)".
Na szczęście to nie jest odejście Douga, tylko level up, więc jego słowa bardzo mnie cieszą. Nie chcę, żeby Doug szedł sobie "fpizdu", jedynie NC. Ciekawe od jakiego momentu zdał sobie sprawę, że to koniec, my jako widzowie widzieliśmy, że się męczy od długiego czasu w tej roli. Może w tym roku zobaczył też, że w kwestii filmów rocznicowych więcej nie znaczy lepiej i w przyszłości je odchudzi ;]. Naprawdę fajnie, że Doug nie chce doić NC i podejmuje ryzyko.
Avatar użytkownika
Puty
 
Posty: 607
Dołączył(a): Pn sie 01, 2011 12:36 am
Lokalizacja: Strzelno

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nostalgia Critic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości

cron