That Guy With The Glasses.pl -Doug walker czyli Nostalgia Critic, Chester A. Bum i inni - strona główna

Odejście Douga ,czy też to zwykła plotka?

Opinie o recenzjach Nostalgia Critica

Odejście Douga ,czy też to zwykła plotka?

Postprzez [KG]Gameshoes[KG] » Pt wrz 07, 2012 1:21 pm

Niedawno przeglądając stronę TGWTG.com zauważyłem ,że wszyscy robią recenzje. Jedynie Doug ostatnimi czasy jest cicho(mowa tu przede wszystkim o recenzji Scoobiego ,która bądź co bądź została zrobiona z tak 3 tygodnie temu!) Nawet Nostalgia Chick ,zrobiła w tym terminie o 2 recenzje więcej! Przeglądając zatem profil Facebookowy Douga zauważyłem takie dwa wpisy :

No new NC this week. Putting the finishing touches on To Boldly Flee. Not too much longer!

Wszyscy mieliśmy swoje śmiechy ,ale jak każdy wie. Wszystko co dobre musi się kiedyś skończyć - przetłumaczone przeze mnie.


Czy to oznacza ,że Doug zamierza porzucić karierę recenzenta?...
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Mam nosa do Nostalagicznych Rzeczy:P...
Avatar użytkownika
[KG]Gameshoes[KG]
 
Posty: 47
Dołączył(a): Cz cze 14, 2012 12:03 pm

Re: Odejście Douga ,czy też to zwykła plotka?

Postprzez ichabod » Pt wrz 07, 2012 1:33 pm

Wyjaśnienie jest dosyć proste - kiedy inni mają wolne, Doug siedzi i montuje film. Mystery solved.

Nie wiem co jest takiego podejrzanego w pierwszym wpisie, a drugi pewnie odnosi sie do fabuły TBF, ew. zakończenia, wymowy czy czegośtam.
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Re: Odejście Douga ,czy też to zwykła plotka?

Postprzez [KG]Gameshoes[KG] » Pt wrz 07, 2012 1:38 pm

ichabod napisał(a):Wyjaśnienie jest dosyć proste - kiedy inni mają wolne, Doug siedzi i montuje film. Mystery solved.

Nie wiem co jest takiego podejrzanego w pierwszym wpisie, a drugi pewnie odnosi sie do fabuły TBF, ew. zakończenia, wymowy czy czegośtam.



Not ryly ,wydaje mi się ,że drugi wpis odnosi się do kariery recenzenta. Bo niby po co postawił by go jako opis do recenzji Scooby Doo? Zresztą recenzja ta została wydana tydzień po recenzji z That SC-FI guy. A tutaj mija prawie miesiąc i ani widu ani słychu. Wiec to już jest troszkę dziwne.

Zresztą ,większość osób na stronie już pożegnała Douga. Gdyż oglądając recenzje Scooby Doo zauważyłem wiele komentarzy żegnających Douga. Więc plotki są chyba potwierdzone...
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Mam nosa do Nostalagicznych Rzeczy:P...
Avatar użytkownika
[KG]Gameshoes[KG]
 
Posty: 47
Dołączył(a): Cz cze 14, 2012 12:03 pm

Re: Odejście Douga ,czy też to zwykła plotka?

Postprzez ichabod » Pt wrz 07, 2012 1:45 pm

Dyskusja na ten temat już była, zdaje się w temacie o ostatnich recenzjach NC, odsyłam tam. Nie chce mi sie powtarzać
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Re: Odejście Douga ,czy też to zwykła plotka?

Postprzez speiderman » Pt wrz 07, 2012 3:54 pm

Prace nad filmem wciąż trwają. Skoro cała uwaga wchodzących na stronę przechodzi na niego, NC się nie ukazuje. Tak było rok i dwa lata temu.

Co do dyskusji, to fakt, wytworzyła się przy najnowszych recenzjach, gdzie i ja się wypowiedziałem na ten temat. A że ostatnio nie pojawiły się pod tym względem żadne nowe poszlaki, nie mam nic do dodania: viewtopic.php?f=8&t=40&start=450 . Ale czuję, że pod koniec coś się może zmienić.
Avatar użytkownika
speiderman
 
Posty: 1146
Dołączył(a): So paź 23, 2010 7:30 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Odejście Douga ,czy też to zwykła plotka?

Postprzez Weil Deshalb » Pt wrz 07, 2012 8:12 pm

Jak już wspominałem na tym forum:

Mało prawdopodobne. Doug niedawno zawarł partnerstwo z Blipem na Nostalgia Critica właśnie, więc koniec jest raczej daleki.


Czeka nas raczej może jakiś retool, jak sądzę.
Curses upon you, Thomas Construction! Humanity will remember you as another Judas, if we aren’t all destroyed!
Weil Deshalb
 
Posty: 46
Dołączył(a): N lut 20, 2011 6:55 pm

Re: Odejście Douga ,czy też to zwykła plotka?

Postprzez Broken Fang » N wrz 09, 2012 8:38 pm

Co roku tak jest kiedy wychodzą... ekhm... te tak zwane filmy rocznicowe, dobra wymówka na chwilę wytchninia.
www.wielkieroboty.blogspot.com
www.msgundam.pl
www.transformery.pl
Avatar użytkownika
Broken Fang
 
Posty: 43
Dołączył(a): Śr cze 27, 2012 12:19 pm

Re: Odejście Douga ,czy też to zwykła plotka?

Postprzez Luklaser » Pn wrz 10, 2012 11:11 am

Broken Fang napisał(a):Co roku tak jest kiedy wychodzą... ekhm... te tak zwane filmy rocznicowe, dobra wymówka na chwilę wytchninia.

Właśnie, Doug to leń niesłychany. Wszyscy się chyba zgodzimy, że publikuje nowe filmiki zdecydowanie za rzadko. To jedna z tych osób, o których nie można powiedzieć, że robią wszystko, aby pokazać się w sieci przynajmniej raz w tygodniu. Zupełnie nie wiem za co oni jeszcze mu płacą. Teraz pewnie obija się gdzieś, montując i składając do kupy ten cały film rocznicowy w ramach relaksu. Tak samo jak Akane odpoczywa sobie teraz od tłumaczeń, ograniczając się do tylko jednej mini-serii. ;)
Co do reszty ekipy, to akurat Angry Joe, Lupa, Geek, FilmBrain, Linkara, Phelous i inni opublikowali w tym miesiącu nowe recenzje.
Avatar użytkownika
Luklaser
 
Posty: 534
Dołączył(a): Pn gru 27, 2010 12:41 pm
Lokalizacja: Warszawa Praga południe

Re: Odejście Douga ,czy też to zwykła plotka?

Postprzez speiderman » Pn wrz 10, 2012 5:23 pm

I dodatki robi(ą) do DVD, czysty relaks.
Avatar użytkownika
speiderman
 
Posty: 1146
Dołączył(a): So paź 23, 2010 7:30 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Odejście Douga ,czy też to zwykła plotka?

Postprzez [KG]Gameshoes[KG] » Pt wrz 14, 2012 2:12 pm

Mi się wydaje ,że zakończenie filmu rocznicowego i serialu dobitnie ma za znaczenie zakończenie kariery Douga. Może on w rzeczywistości tak chciał uczynić? I don't know
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Mam nosa do Nostalagicznych Rzeczy:P...
Avatar użytkownika
[KG]Gameshoes[KG]
 
Posty: 47
Dołączył(a): Cz cze 14, 2012 12:03 pm

Następna strona

Powrót do Nostalgia Critic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości

cron