That Guy With The Glasses.pl -Doug walker czyli Nostalgia Critic, Chester A. Bum i inni - strona główna

Odejście Douga ,czy też to zwykła plotka?

Opinie o recenzjach Nostalgia Critica

Re: Odejście Douga ,czy też to zwykła plotka?

Postprzez Luklaser » So wrz 15, 2012 9:08 am

Nareszcie jakaś konkretna informacja! Zapowiada się nieźle! Studio? Casting? Coś, co chciał zrobić od dawna i jest bardzo podekscytowany? Normalnie takie zmiany powodują u mnie pewne zaniepokojenie, bo historia uczy nas, że całkowita zmiana charakteru nie wychodzi programom na dobre (patrz kolejne programy z Szymonem Majewskim), ale Doug nigdy nie próbował nam wcisnąć kitu, więc zasłużył sobie na zaufanie.
Hm... to będzie dziwne uczucie widzieć dział "Nostalgia Critic" na tym forum w kategorii Doug Walker/Inne...
Avatar użytkownika
Luklaser
 
Posty: 534
Dołączył(a): Pn gru 27, 2010 12:41 pm
Lokalizacja: Warszawa Praga południe

Re: Odejście Douga ,czy też to zwykła plotka?

Postprzez Akane » So wrz 15, 2012 9:50 am

O ile to możliwe, Doug dodatkowo urósł w moich oczach. Myślę, że niewiele osób trzaskających pokaźną kasę na swoich produkcjach, potrafiłoby powiedzieć "Słuchajcie, wyczerpałem temat, kończę z tym cyklem". Raczej olewając wszystko, robiliby filmiki dalej i doili krowę, aż zdechnie śmiercią naturalną. A i z truchła staraliby się jeszcze możliwie dużo wycisnąć.

Swoją drogą, wyraziłam wczoraj wdzięczność za postać Nostalgia Critica, napisałam do Douga słów kilka na Skype (jakby nie patrzeć to od NC wszystko się zaczęło - tłumaczenia na YT, powstanie tgwtg.pl, to forum i cała moja pasja związana z recenzjami). I niech mnie, ten facet naprawdę jest skromny i wspaniały, bo w odpowiedzi otrzymałam:
[00:11:05] Thank YOU for all the kind words and of course all the support you've shown over the years :)

Mam nadzieję, że kolejne projekty Douga będą udane i przyniosą satysfakcję przede wszystkim jemu - bo jak nikomu innemu naprawdę mu się to należy.
Avatar użytkownika
Akane
 
Posty: 2082
Dołączył(a): So paź 23, 2010 4:06 pm

Re: Odejście Douga ,czy też to zwykła plotka?

Postprzez speiderman » So wrz 15, 2012 9:57 am

No i wszystko jasne. W sumie nie boli mnie aż tak bardzo, bo już wcześniej oswoiłem się z tą myślą po recce Scooby Doo. I mimo wszystko gratuluję Dougowi dalszego rozwoju, kupieniu studia i nowych, świeżych pomysłów. No i oczywiście trudne zadanie przed nim, bo gdy pojawi się ta nowa seria ciężko będzie pewnie zadowolić wiele osób, ale na początku zawsze trudno oswoić się ze zmianami. No i jak mówi Luklaser, nowe formuły programów na ogół utrzymywały się krótko na antenie. Tak więc trzymam kciuki, bo pewnie sobie jeszcze poczekamy.

No i jest jeszcze sporo rzeczy do tłumaczenia, więc przynajmniej mniej będzie dochodzić nowych rzeczy ;) .
Avatar użytkownika
speiderman
 
Posty: 1146
Dołączył(a): So paź 23, 2010 7:30 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Odejście Douga ,czy też to zwykła plotka?

Postprzez Luklaser » So wrz 15, 2012 10:08 am

speiderman napisał(a):No i jest jeszcze sporo rzeczy do tłumaczenia, więc przynajmniej mniej będzie dochodzić nowych rzeczy ;) .

Właśnie, już się bałem, że nie będzie czego tłumaczyć! :P Wspieranie martwej gwiazdy nie byłoby tak satysfakcjonujące jak wspieranie rozwijającej się gwiazdy.
Avatar użytkownika
Luklaser
 
Posty: 534
Dołączył(a): Pn gru 27, 2010 12:41 pm
Lokalizacja: Warszawa Praga południe

Re: Odejście Douga ,czy też to zwykła plotka?

Postprzez Kirin » So wrz 15, 2012 10:43 am

Też się cieszę. Oczywiście trochę mi żal, że NC będzie pojawiać się tylko sporadycznie, ale dobrze, że facet cały czas jest kreatywny i chce stworzyć coś nowego. Tak już bywa, że stworzone przez nas postacie z czasem się wypalają. To przykre, ale nic się na to nie da poradzić. W przypadku Critica było to dość mocno widać od jakiegoś czasu.

I teraz się wyjaśniło dlaczego przed filmem rocznicowym wszyscy na potęgę robili wspólne recenzje z Nostalgia Criticiem. Tak mi się właśnie wydawało, że motyw 'ostatecznej wędrówki Nostalgia Critica' brzmi podejrzanie w kontekście plotek o końcu NC. W każdym razie mam nadzieję, że Doug nas pozytywnie zaskoczy nowymi projektami ;D.
Avatar użytkownika
Kirin
 
Posty: 4
Dołączył(a): Cz sie 23, 2012 11:42 am

Poprzednia strona

Powrót do Nostalgia Critic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron