That Guy With The Glasses.pl -Doug walker czyli Nostalgia Critic, Chester A. Bum i inni - strona główna

Ulubiona Recenzja

Opinie o recenzjach Nostalgia Critica

Re: Ulubiona Recenzja

Postprzez Kajanka » Wt paź 26, 2010 5:34 pm

"The Wizard", za nabijanie się z postaci Lucasa - absolutne mistrzostwo i mój ulubiony fragment.
Łza mi się w oku kręci na wspomnienie tego X'D Te fragmenty recenzji są po prostu idealne.

"Alone in the Dark" jest świetne, bo, jak ta dobra istota pisze, niecodzienne. Goście musieli się świetnie bawić razem, kręcąc to.
No ja właśnie uwielbiam ludzi, którzy świetnie się bawią tworząc coś kreatywnego (i głównie za to uwielbiam Kickassię).
Obrazek

[ blog ] [ deviantart ] [ youtube ]
Avatar użytkownika
Kajanka
 
Posty: 338
Dołączył(a): N paź 24, 2010 7:36 pm
Lokalizacja: Gdynia :)

Re: Ulubiona Recenzja

Postprzez Krelian » Wt paź 26, 2010 6:10 pm

Kazik napisał(a):Jeszcze jedna recenzja, której tytułu nie pamiętam - z tym blondynkiem-diabłem-wcielonym, który próbuje utopić siostrę w jeziorze, strzela do kotów z pistoletu na gwoździe i jest ogólnie małym psychopatą. NC kontaktujący się z otoczeniem za pomocą tabliczek był przezabawny :D
^^


to był film "Synalek" (The Good Son) jak dobrze pamiętam recenzja świetna i nietypowa
Avatar użytkownika
Krelian
 
Posty: 104
Dołączył(a): Pn paź 25, 2010 7:22 pm

Re: Ulubiona Recenzja

Postprzez Akane » Wt paź 26, 2010 7:13 pm

Kazik napisał(a):"The Wizard", za nabijanie się z postaci Lucasa - absolutne mistrzostwo i mój ulubiony fragment.

A "Califooorniaaaaa...."? :D

Kazik napisał(a): "Alone in the Dark" jest świetne, bo, jak ta dobra istota pisze, niecodzienne. Goście musieli się świetnie bawić razem, kręcąc to. Wspomniany już motyw ze strzelaniem w ciemnościach, znak NC na niebie, śpiewanie "boooooring, it is so boooooring" na melodię ze "Star Wars" i to "fakt, że zostało mu trzy dni do emerytury, nie poprawia jego sytuacji".

Khe, khe, uwaga, pojadę reklamą i małym offtopem... ;) Na specjalnym wydaniu DVD ("Best of TGWTG Volume 1") jest dział "Wpadki" i można w nim znaleźć także wpadki z kręcenia recenzji "Alone in the Dark". Poezja, z BTM-em parskaliśmy ze śmiechu do tego stopnia, że dostaliśmy w końcu dzikiego napadu kaszlu. Jeśli tylko w TheAwesomeStore znów będzie to DVD dostępne, to naprawdę - warto kupić dla tych dodatkowych materiałów, bo są one po prostu bezcenne. Nie bez znaczenia jest też fakt, że przesyłki ze Stanów przychodzą błyskiem (dziś do naszych rączek trafiła "Kickassia" na DVD, zamówiona raptem tydzień temu).
Avatar użytkownika
Akane
 
Posty: 2082
Dołączył(a): So paź 23, 2010 4:06 pm

Re: Ulubiona Recenzja

Postprzez Srat » Śr paź 27, 2010 11:40 am

Należy się jeszcze jeden dopisek : Najnowsza recenzja z Cinema Snobem KOSI TYŁKI! Sam wstęp już rozśmiesza do łez, a dalej jest tylko lepiej, lepiej i lepiej! No i uwielbiam głos Snoba jest taki.. snobistyczny!
"I like it!"
Avatar użytkownika
Srat
 
Posty: 193
Dołączył(a): N paź 24, 2010 8:17 pm

Re: Ulubiona Recenzja

Postprzez Michał » Śr paź 27, 2010 2:05 pm

Najnowszej jakimś cudem jeszcze nie widziałem, będę musiał zaraz nadrobić ;]
Avatar użytkownika
Michał
 
Posty: 78
Dołączył(a): N paź 24, 2010 7:50 pm

Re: Ulubiona Recenzja

Postprzez Krelian » Śr paź 27, 2010 3:37 pm

...cosmic xD. Środa bez Critica jest środą straconą :)
Avatar użytkownika
Krelian
 
Posty: 104
Dołączył(a): Pn paź 25, 2010 7:22 pm

Re: Ulubiona Recenzja

Postprzez amek » N paź 31, 2010 9:35 am

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/2e6 ... 4345a.html
Czyli wyjaśnienie która recenzja jest moja ulubiona ;)
Akcelerator Akcyzy 1590
Well. I was on my way to this gay gypsy bar mitzvah for the disabled, when I suddenly thought, "Gosh. The Third Reich's a bit rubbish. I think I'll kill the Führer." Who's with me?
Avatar użytkownika
amek
 
Posty: 228
Dołączył(a): Wt paź 26, 2010 8:24 pm

Re: Ulubiona Recenzja

Postprzez speiderman » Cz lis 04, 2010 12:54 pm

Wiele recenzji jest rewelacyjnych, ale oto moje Top 12:
1. Czarodziej.
2. Łapać tego ptaka - nie tylko za rewelacyjny występ Buma, ale ogólne rozczulanie się nad wielkim ptakiem :lol: .
3. Cloverfield - za "Cloverfield we własnym domu").
4. Tom & Jerry Movie.
5. Czarodziej Kazaam.
6. Kaczor Howard.
7. Top 12 Christmas Specials.
8. Synalek - Gardło go bolało, więc używał kartek. Ogólnie jedne z najlepszych recenzji wychodzą, gdy jest chory (z całym szacunkiem, bo to uciążliwe choróbsko).
9. Garbage Pail Kids - za PRZEGENIALNĄ parodię "2001: Odysei kosmicznej". Jak zobaczyłem film i to sobie przypomniałem, leżałem ze śmiechu.
10. Titanic: Legenda żyje - coś pięknego. Jeśli ktoś będzie narzekał na film Camerona, wystarczy mu to pokazać.
11. We're Back! A Dinosaur's Story - jedno wielkie nawiązanie do Las Vegas Parano. Rewelacja.
12. Star Wars Christmas Special.
Avatar użytkownika
speiderman
 
Posty: 1146
Dołączył(a): So paź 23, 2010 7:30 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Ulubiona Recenzja

Postprzez Yarrick » Pt lis 05, 2010 3:05 am

Hm... NC ma sporo naprawdę dobrych recenzji, także wybór trudny, aczkolwiek obstawiałbym "Alone in the Dark". Mógłbym się rozpisywać dlaczego ta, ale może po prostu ułożę równanie matematyczne:

NC + Linkara + Sponny = Epic Win

Nie wiem jak wy, ale ja przy "Boooring (...)" spadłem z krzesłą :P.
Ke Ke Ke!!!
Avatar użytkownika
Yarrick
 
Posty: 2
Dołączył(a): N paź 31, 2010 7:26 pm

Re: Ulubiona Recenzja

Postprzez darkszajns » N lis 21, 2010 8:14 pm

najlepsiejsza moim skromnym zdaniem - recenzja 'The Room' xd. kiedyś muszę w końcu obejrzeć ten film w całości - trochę się tylko boję tyłka Tommy'ego, ten fragment naprawdę mnie przeraził.
poza tym Quest for Camelot, IT (książka naprawdę miażdżyła...moment pojawienia się głowy w lodówce był naprawdę straszny, w filmie niestety już nie do końca xd. w ogóle jak na HORROR, film był niesamowicie zabawny xd.), Alone in the Dark, Wizard (Californiaaaaa!), Sidekicks (Chuck Norris, taaak!), Tajemnica Zaginionej Skarbonki, Pokemon, żółwie Ninja, power rangers...dobra, starczy xd. Jakbym tak miała wymieniać wszystkie...
darkszajns
 
Posty: 3
Dołączył(a): N lis 21, 2010 7:28 pm

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nostalgia Critic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 44 gości

cron