That Guy With The Glasses.pl -Doug walker czyli Nostalgia Critic, Chester A. Bum i inni - strona główna

Ulubiona Recenzja

Opinie o recenzjach Nostalgia Critica

Re: Ulubiona Recenzja

Postprzez Michał » N paź 24, 2010 8:38 pm

Srat napisał(a):5. It - Ponad pół godzinna recenzja, ale prześmieszna. W końcu ktoś mi pokazał, że ten przeklęty clown nie jest taki straszny. Więc dziękuje NC, za zniszczenie mojego koszmaru z dzieciństwa.

BALOONS! :lol:

Srat napisał(a):4. The Room - Sam pomysł opanowania świata przez koniki morskie jest boski, a reszta też nie jest zła.

W chwili, w której pokazane były koniki morskie (z tą muzyką w tle, pełną patosu) zaplułem ze śmiechu monitor :D
Avatar użytkownika
Michał
 
Posty: 78
Dołączył(a): N paź 24, 2010 7:50 pm

Re: Ulubiona Recenzja

Postprzez Ciastek » N paź 24, 2010 8:50 pm

"The Room", miałem szczęście obejrzeć na stronie oficjalnej zanim ją zdjęli.
Avatar użytkownika
Ciastek
 
Posty: 35
Dołączył(a): N paź 24, 2010 8:45 pm
Lokalizacja: Poznań

Re: Ulubiona Recenzja

Postprzez NikaBlack » N paź 24, 2010 8:53 pm

That's really good question :D

Tak szczerze to nie mogę się zdecydować. :| Każda z recenzji NC jest niesamowita i naprawdę trudno wybrać tą najlepszą :)
Pomyślmy może o ustanowieniu Top11 Nostalgia Critic's Revievs ;)
I remember it, and you should, too ;D
Avatar użytkownika
NikaBlack
 
Posty: 41
Dołączył(a): N paź 24, 2010 8:08 pm
Lokalizacja: Sokołów

Re: Ulubiona Recenzja

Postprzez Ciastek » N paź 24, 2010 8:58 pm

Podpisuję się pod tą propozycją :D Na podstawie wypowiedzi będzie można strzelić takie TOP11. Może nawet prześlemy je Criticowi? :lol:
Avatar użytkownika
Ciastek
 
Posty: 35
Dołączył(a): N paź 24, 2010 8:45 pm
Lokalizacja: Poznań

Re: Ulubiona Recenzja

Postprzez Niedźwiedź » N paź 24, 2010 10:32 pm

Lubię oczywiście zdecydowaną większość, niemniej powiedzmy TOP 5 w porządku alfabetycznym

Captain N - za całokształt plus stwierdzenie na temat idioty używającego beżowego tła
Ferngully - za wspaniały występ łączony
He-man Christmas - bije jednak Star Wars Special jako najlepszy świąteczny.
Pokemon The Movie - Za scenę z Króla Lwa. Całość jest tylko dobra, ale to scenę oglądam sobie co jakiś czas.
The Room - ciężko uwierzyć że tak zły film istnieje. Czego to ludzie z głodu nie wymyślą
I'm not psychopath. I'm just creative
Avatar użytkownika
Niedźwiedź
 
Posty: 127
Dołączył(a): So paź 23, 2010 5:02 pm

Re: Ulubiona Recenzja

Postprzez Niedźwiedź » N paź 24, 2010 10:35 pm

NikaBlack napisał(a):Pomyślmy może o ustanowieniu Top11 Nostalgia Critic's Revievs ;)

Gdybyśmy mieli większą próbę ludzi deklarujących swoje top 11 moglibyśmy przy założeniu różnych nie koniecznie liniowych wag różnych pozycji zrobić prosty model statystyczny. :ugeek:
I'm not psychopath. I'm just creative
Avatar użytkownika
Niedźwiedź
 
Posty: 127
Dołączył(a): So paź 23, 2010 5:02 pm

Re: Ulubiona Recenzja

Postprzez szcz3panekj » N paź 24, 2010 10:41 pm

Moją ulubioną recenzją NC jest "The Room" potem "Super Mario Bros" i "Quest for Camelot" :D
szcz3panekj
 
Posty: 9
Dołączył(a): N paź 24, 2010 10:12 pm

Re: Ulubiona Recenzja

Postprzez Razor7557 » Pn paź 25, 2010 11:31 am

Moje ulubione to "The Room" i "Mortal Kombat i Street Fighter". Poza tym moim zdaniem świetna była jeszcze recenzja "Comanndo" :D .
Avatar użytkownika
Razor7557
 
Posty: 1
Dołączył(a): Pn paź 25, 2010 10:57 am

Re: Ulubiona Recenzja

Postprzez Kazik » Wt paź 26, 2010 4:48 pm

Na szczycie mojej skromnej listy jest moja pierwsza recenzja, a mianowicie "Batman&Robin" (tu chwila nostalgii, wspomnienia łez śmiechu, parskania i wycia ze zgrozy nad tym, jak można było z mrocznego Gotham zrobić kiczowate wesołe miasteczko po wybuchu fabryki waty cukrowej). Dla totalnego badziewia jedno solidne zjechanie raz, proszę.

Oczywiście, całkiem świeże i powszechnie uważane za jedną z większych perełek
"The Room", miałem szczęście obejrzeć na stronie oficjalnej zanim ją zdjęli.

The Room - Sam pomysł opanowania świata przez koniki morskie jest boski, a reszta też nie jest zła.


potem "Super Mario Bros"

A masz, ty Podły Reżyserze, który zniszczyłeś jedną z największych ikon mojego dzieciństwa (swoją drogą, jak ten kolorowy, wesoły świat Mario można było zrobić w tak przygnębiającej stylistyce?). Luigi kręci z Peach i jest synem Mario, Borze gęsty a szumiący...

"The Wizard", za nabijanie się z postaci Lucasa - absolutne mistrzostwo i mój ulubiony fragment.

"Good Burger". Ktoś musiał zjechać ten film.

Ja lubię te niecodzienne, jak Alone in the Dark, gdzie recenzowali w trójkę.

"Alone in the Dark" jest świetne, bo, jak ta dobra istota pisze, niecodzienne. Goście musieli się świetnie bawić razem, kręcąc to. Wspomniany już motyw ze strzelaniem w ciemnościach, znak NC na niebie, śpiewanie "boooooring, it is so boooooring" na melodię ze "Star Wars" i to "fakt, że zostało mu trzy dni do emerytury, nie poprawia jego sytuacji".

"Cool as Ice", za nabijanie się z tego "niegrzecznego łobuza o złotym sercu" w tragicznych ciuchach. Jak można być takim egocentrykiem... No i oczywiście, "Ninja Ice!". Aż nabrałam ochoty zobaczyć to ponownie.

"Junior" za piosenkę. Niejeden piosenkarz dałby się pociąć za taki chwytliwy tekst ;)

"Pound Puppies Movie" - scena w schronisku miażdży. I "nie możesz być naszym królem, mamy prezydenta", no i przecież ten motyw z kością Camelot... xD Poza tym małe, ale zawsze mnie bawiące: "Dzięki, magiczny, gadający psie! Rety, to najlepszy haj, na jakim byłem."

"Titanic" - no coś pięknego, po prostu. Rapujący pies (za którym NC będzie nieraz tęsknił xD), wlewanie wody z powrotem na statek, "zostawcie go rybom" i zwrócenie uwagi na to, że zakończenie nie powinno być tak optymistyczne w obliczu takiej tragedii.

Jeszcze jedna recenzja, której tytułu nie pamiętam - z tym blondynkiem-diabłem-wcielonym, który próbuje utopić siostrę w jeziorze, strzela do kotów z pistoletu na gwoździe i jest ogólnie małym psychopatą. NC kontaktujący się z otoczeniem za pomocą tabliczek był przezabawny :D

Długie, wiem. Ale jest z czego się śmiać i za co kochać.

Pozdrowienia i niech kisiel cytrynowy będzie z Wami ^^
"Krew, wybuchy, flaki - zabawa dla całej rodziny!"
Kazik o NC

You know - for kids!
Avatar użytkownika
Kazik
 
Posty: 12
Dołączył(a): Wt paź 26, 2010 3:13 pm

Re: Ulubiona Recenzja

Postprzez Kronk » Wt paź 26, 2010 4:59 pm

Najbardziej uwielbiam recenzję NC filmu ,,The Room'' in gorszy film, tym NC go lepiej zjedzie!
Również uwielbiam gdy NC zamienił się miejscami z Nerdem i grał w grę, nie mogę się napatrzeć na minę, kiedy NC zobaczył że czas się skończył w tej grze, a tak się jarał że nie niedługo skończy ten poziom z domem strachów. :D
Avatar użytkownika
Kronk
 
Posty: 109
Dołączył(a): Wt paź 26, 2010 4:47 pm

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nostalgia Critic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 62 gości

cron