That Guy With The Glasses.pl -Doug walker czyli Nostalgia Critic, Chester A. Bum i inni - strona główna

Ulubiona Recenzja

Opinie o recenzjach Nostalgia Critica

Re: Ulubiona Recenzja

Postprzez Jeremosky » Wt kwi 17, 2012 6:22 pm

Ja zrobiłem filmik w którym przedstawiam dziesięć ulubionych recenzji "Nostalgia Critic". Oto ten film:

http://www.dailymotion.com/video/xq6pqh ... rch_algo=1

Aha. Z góry przepraszam za moje tłumaczenie w epilogu.
SPARKLE, SPARKLE, SPARKLE,
Avatar użytkownika
Jeremosky
 
Posty: 31
Dołączył(a): Cz lut 23, 2012 4:15 pm

Re: Ulubiona Recenzja

Postprzez Trojden » N lip 29, 2012 10:01 pm

"Władca Pierścieni: aktorski kontra animowany"
"Tom i Jerry: wielka ucieczka"
"Dzień niepodległości"
"Lochy i smoki"
"Commando"
"Kacze opowieści"
"Karate Kid IV: mistrz i uczennica"
"Top 11 najfajniejszych filmowych schematów"
"Top 11 najbardziej chwytliwych piosenek z czołówek"

Fajne są te nawiązania do "Gwiezdnych Wojen" i wypowiedzi Yody. I NC świetnie naśladuje głos EL KAPITANA i Golluma.
Trojden
 
Posty: 40
Dołączył(a): N lip 29, 2012 9:34 pm

Re: Ulubiona Recenzja

Postprzez Krzys » Pt wrz 28, 2012 10:27 am

Moje ulubione recenzje to:

~ "The Room"- klasyka :). Chyba jeden z najgorszych filmów, jakie Dougowi było dane zrecenzować
~ "Batman i Robin"- chyba dlatego, że to jedyny film z mojego TOP 10 najgorszych filmów, który Critic zrecenzował :)
~ "Niekończąca się opowieść III"- wielbiłem tą recenzję jeszcze zanim została przetłumaczona. Mimo, że ten film to chłam jakich mało (działa na podobnej zasadzie co "Batman i Robin"- przypomina bardziej parodię oryginalnej serii, niż kolejną część), to cieszę się, że Critic mi go przypomniał. Od dzieciństwa bowiem krążyła mi po głowie scena z małym Pożeraczem Skał, który przebywa w domu Bastiana. I za nic nie potrafiłem sobie przypomnieć, z jakiej części to było :). Wracając do samej recenzji, to końcówka mnie z początku zszokowała, ale później dostrzegłem też jej urok. Jest w niej zachowany kilmat Nostalgia Critica, a że film był ekstremalnie zły, to Critic użył ekstremalnych środków, żeby to okazać. Dużo się wściekał w tej recenzji, ale to właśnie w nim lubię :P
~ "Star Wars Holiday Special"- jak pewnie wielu z Was, nie miałem pojęcia o istnieniu czegoś takiego zanim Critic mnie nie uświadomił. I cieszę się. To jest jedyny film podejrzany w recenzjach Critica, który później obejrzałem w całości :D
Krzys
 
Posty: 24
Dołączył(a): N maja 06, 2012 6:23 pm

Poprzednia strona

Powrót do Nostalgia Critic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron