That Guy With The Glasses.pl -Doug walker czyli Nostalgia Critic, Chester A. Bum i inni - strona główna

Ulubiona Recenzja

Opinie o recenzjach Nostalgia Critica

Ulubiona Recenzja

Postprzez Zidane » N paź 24, 2010 6:53 pm

Najlepszą recenzja dla mnie jest The Room rozbudowana ani przez chwile nie nudzi i dowiedziałem się z niej że na świecie są gorsi aktorzy niż ci grywający w polskich telenowelach.
Zidane
 
Posty: 4
Dołączył(a): N paź 24, 2010 6:49 pm

Re: Ulubiona Recenzja

Postprzez BTM » N paź 24, 2010 6:57 pm

Ciężko powiedzieć, który Critic jest moim ulubionym - praktycznie wszystkie są zajefajne. Najbardziej chyba "rozwala mnie" scena wybuchu w recenzji Quest for Camelot (Magiczny Miecz: Legenda Camelotu) albo jego postać Dr. Smith-a z Zagubionych w Kosmosie :)
Avatar użytkownika
BTM
 
Posty: 192
Dołączył(a): So paź 23, 2010 3:36 pm

Re: Ulubiona Recenzja

Postprzez axinkiewicz » N paź 24, 2010 7:07 pm

Jak dla mnie najlepszą jego recenzją była recenzja serialu "Adventures of Sonic the Hedgehog". Dmuchanie w kciuka, oraz pouczanie dzieci aby nie wchodziły do pralki. Popłakałem się na tych dwóch momentach.
Steam: http://steamcommunity.com/id/axinkiewicz
Avatar użytkownika
axinkiewicz
 
Posty: 39
Dołączył(a): N paź 24, 2010 6:46 pm
Lokalizacja: Kozy k. Bielska-Białej

Re: Ulubiona Recenzja

Postprzez Akane » N paź 24, 2010 7:18 pm

Sentyment mam do "Street Fighter + Mortal Kombat", ale taka najbardziej ulubiona? Chyba jedna z nowszych, "Dzień Niepodległości". Hasło "Boomer, will live" za każdym razem mnie powala :D
Avatar użytkownika
Akane
 
Posty: 2082
Dołączył(a): So paź 23, 2010 4:06 pm

Re: Ulubiona Recenzja

Postprzez Michał » N paź 24, 2010 7:52 pm

"Sidekicks" za Chucka Norrisa ;]
Avatar użytkownika
Michał
 
Posty: 78
Dołączył(a): N paź 24, 2010 7:50 pm

Re: Ulubiona Recenzja

Postprzez Kajanka » N paź 24, 2010 8:04 pm

Ja lubię te niecodzienne, jak Alone in the Dark, gdzie recenzowali w trójkę. Ale taka najulubieńsza recenzja to hmmm chyba Projekt: Monster (od 1:38 do 3:28), gdzie po prostu nie mogę przestać się śmiać za każdym razem, gdy to oglądam. :P
Ostatnio edytowano N paź 24, 2010 8:11 pm przez Kajanka, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek

[ blog ] [ deviantart ] [ youtube ]
Avatar użytkownika
Kajanka
 
Posty: 338
Dołączył(a): N paź 24, 2010 7:36 pm
Lokalizacja: Gdynia :)

Re: Ulubiona Recenzja

Postprzez piotr_mil » N paź 24, 2010 8:08 pm

Dwie pierwsze, które oglądałem: Sonic the Hedgehog i Top 11 Mindfuck moments. Definitywnie rozwaliło mnie jego absurdalne podejście do świata. A wcześniej widziałem któryś z jego pięciosekundowych filmów, ale nie wtedy miałem pojęcia, kim jest Doug.
piotr_mil
 
Posty: 1
Dołączył(a): N paź 24, 2010 8:02 pm

Re: Ulubiona Recenzja

Postprzez Michał » N paź 24, 2010 8:11 pm

Kajanka napisał(a):Ja lubię te niecodzienne, jak Alone in the Dark, gdzie recenzowali w trójkę. Ale taka najulubieńsza recenzja to hmmm chyba Projekt: Monster (od 1:38), gdzie po prostu nie mogę przestać się śmiać za każdym razem, gdy to oglądam. :P


"Alone" jest rzeczywiście ekstra, mnie na łopatki rozkłada ten motyw ze strzelaniem w ciemnościach, kiedy to pojawia się Ma-Ti z pizzą etc. Genialne. Choć mam odczucie, że ta recenzja trochę się dłuży, przy czym jest to wina po prostu beznadziejnego filmu, a nie recenzujących go chłopaków. A "Monster" to już bardziej pod Buma podchodzi ;]
Avatar użytkownika
Michał
 
Posty: 78
Dołączył(a): N paź 24, 2010 7:50 pm

Re: Ulubiona Recenzja

Postprzez Kajanka » N paź 24, 2010 8:14 pm

Michał napisał(a):A "Monster" to już bardziej pod Buma podchodzi ;]
No fakt, ale ja po prostu uwielbiam Buma :'D
Obrazek

[ blog ] [ deviantart ] [ youtube ]
Avatar użytkownika
Kajanka
 
Posty: 338
Dołączył(a): N paź 24, 2010 7:36 pm
Lokalizacja: Gdynia :)

Re: Ulubiona Recenzja

Postprzez Srat » N paź 24, 2010 8:32 pm

Hmm, ja w sumie nie mam jakiejś ulubionej, mam raczej Top 5 z recenzji NC.

5. It - Ponad pół godzinna recenzja, ale prześmieszna. W końcu ktoś mi pokazał, że ten przeklęty clown nie jest taki straszny. Więc dziękuje NC, za zniszczenie mojego koszmaru z dzieciństwa.

4. The Room - Sam pomysł opanowania świata przez koniki morskie jest boski, a reszta też nie jest zła.

3. A Troll in Central Park - Very baaad troll.

2. Ferngully - Duet z Nostalgia Chick, nie dość, że prześmieszny to tutaj narodził się mój ulubiony "Aligator Moment"

1. Quest for Camelot - Dr. Smith, wycinki z Pythona, wybuchy złości i przewspaniałe żarty.
"I like it!"
Avatar użytkownika
Srat
 
Posty: 193
Dołączył(a): N paź 24, 2010 8:17 pm

Następna strona

Powrót do Nostalgia Critic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron