That Guy With The Glasses.pl -Doug walker czyli Nostalgia Critic, Chester A. Bum i inni - strona główna

Najnowsze recenzje

Opinie o recenzjach Nostalgia Critica

Re: Najnowsze recenzje

Postprzez Luklaser » Śr lip 25, 2012 2:16 pm

Łał, Nostalgia Critic zrecenzował Indiana Jonesa i nikt tego nawet nie zauważył. Ta część forum naprawdę się sypie...
Avatar użytkownika
Luklaser
 
Posty: 534
Dołączył(a): Pn gru 27, 2010 12:41 pm
Lokalizacja: Warszawa Praga południe

Re: Najnowsze recenzje

Postprzez Kaczor » Śr lip 25, 2012 4:13 pm

Cóż, jak można wyczytać z wcześniejszych postów mało kto z forumowiczów ogląda jeszcze NC.Ja np. co środa po południu ;)

A co do recki - nawet zabawna (no i z cameo ekipy Snoba) ale dołączy do "tych recenzji z którymi się nie zgadzacie". Zresztą chyba Criticowi kończą się nostalgiczne filmy. Co następne? Powrót Jedi?
Avatar użytkownika
Kaczor
 
Posty: 356
Dołączył(a): Pn sty 31, 2011 4:55 pm

Re: Najnowsze recenzje

Postprzez Kapitan Oczywisty » Śr lip 25, 2012 6:54 pm

Luklaser napisał(a):Łał, Nostalgia Critic zrecenzował Indiana Jonesa i nikt tego nawet nie zauważył. Ta część forum naprawdę się sypie...

A ty myślałeś, że gdzie jesteś? Na polskiej stronie zrzeszającej fanów Nostalgia Critica i Channel Awesome? Co cię zmyliło? Skąd pomysł, że ludzie z forum o nazwie thatguywiththeglasses.pl oglądają takie rzeczy? :D
Kapitan Oczywisty
 
Posty: 2
Dołączył(a): Wt kwi 10, 2012 4:29 pm

Re: Najnowsze recenzje

Postprzez Magrat » Śr lip 25, 2012 9:26 pm

Recenzja nudna, bo praktycznie sporo z tego, co Critic powiedział można było usłyszeć w jego "Top 11 idiotek w opałach". Chociaż cameo Snoba i ekipy było boskie :D
Shut up, Nappa!
Avatar użytkownika
Magrat
 
Posty: 89
Dołączył(a): Pt gru 24, 2010 8:00 pm

Re: Najnowsze recenzje

Postprzez RandoMan » Cz lip 26, 2012 8:50 pm

Cinema Snob i spółka mocno podratowali tę niesamowicie czepialską (w złym sensie tego słowa) reckę. Już od "Star Treków" (których nota bene nigdy nie lubiłem) widać, że NC ma ogromne problemy z uchwyceniem czegoś takiego jak "konwencja", albo "zawieszenie niewiary".
.noisivelet naht nuf erom era srorriM
Avatar użytkownika
RandoMan
 
Posty: 160
Dołączył(a): So paź 30, 2010 4:37 pm
Lokalizacja: Trzebnica

Re: Najnowsze recenzje

Postprzez Broken Fang » Pt lip 27, 2012 11:16 am

Już recenzja"Bohatera ostatniej akcji" wyszła mu koszmarnie słabo. Ale fakt, dla mnie jego poziom spadł na łeb przy Star Trekach, może dlatego, że SFDebris zrobił swoje recki, których poziom jest o himalaje wyższy niż NCkowy Trekowy Styczeń.

Co do recki z Indym... standardowy obecny poziom NCka, to co mi się podobało, to wytykanie hipokryzji wszystkim fanom starej trylogii, którzy czepiają się lodówki, a przecież w poprzednich filmach, były nie mniejsze głupoty.
www.wielkieroboty.blogspot.com
www.msgundam.pl
www.transformery.pl
Avatar użytkownika
Broken Fang
 
Posty: 43
Dołączył(a): Śr cze 27, 2012 12:19 pm

Re: Najnowsze recenzje

Postprzez Luklaser » Pt lip 27, 2012 12:56 pm

Hm... Chyba trzeba będzie powoli zmienić temu forum nazwę. A przynajmniej ten banner z NC u góry. ;)
Avatar użytkownika
Luklaser
 
Posty: 534
Dołączył(a): Pn gru 27, 2010 12:41 pm
Lokalizacja: Warszawa Praga południe

Re: Najnowsze recenzje

Postprzez Kaczor » Pt lip 27, 2012 2:16 pm

Najlepsze recki Treków są autorstwa RedLetterMedia :D
Avatar użytkownika
Kaczor
 
Posty: 356
Dołączył(a): Pn sty 31, 2011 4:55 pm

Re: Najnowsze recenzje

Postprzez RandoMan » So lip 28, 2012 3:44 pm

Luklaser napisał(a):Hm... Chyba trzeba będzie powoli zmienić temu forum nazwę. A przynajmniej ten banner z NC u góry. ;)


Bo ja wiem - rzadko to się zdarza, że genialne zespoły u schyłku kariery wypuszczają mocno rzemieślnicze, wręcz kiepskie materiały? NC jest OK za całokształt, nadal mam radochę z oglądania jego starych recenzji gdzieś tak do "Howard the Duck". Na całe szczęście nikt nam tego nie zabierze :)
.noisivelet naht nuf erom era srorriM
Avatar użytkownika
RandoMan
 
Posty: 160
Dołączył(a): So paź 30, 2010 4:37 pm
Lokalizacja: Trzebnica

Re: Najnowsze recenzje

Postprzez Kaczor » So lip 28, 2012 8:55 pm

Spadek formy można tłumaczyć pewnie pracami nad najnowszym filmem rocznicowym. Zresztą w najnowszych recenzjach też są perełki np. dialog kosmitów w "Znakach" ;)
Avatar użytkownika
Kaczor
 
Posty: 356
Dołączył(a): Pn sty 31, 2011 4:55 pm

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nostalgia Critic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 38 gości

cron