That Guy With The Glasses.pl -Doug walker czyli Nostalgia Critic, Chester A. Bum i inni - strona główna

Najnowsze recenzje

Opinie o recenzjach Nostalgia Critica

Re: Najnowsze recenzje

Postprzez UncleMroowa » Śr lip 11, 2012 1:24 pm

Luklaser napisał(a):Mi też dwójka nie pasuje. Jakoś melodia nie zapada w pamięć.
Ale jedynka to świetny wybór. Niektórzy daliby na pierwsze miejsce Batmana, inni Rocky'ego, ale inni mogliby to zakwestionować. Za do wyboru NC nikt nie może mieć zastrzeżeń.

Znaczy... z wyjątkiem tych, którzy na pierwsze miejsce daliby Batmana lub Rocky'ego? xP

rav815 napisał(a):Na drugim miejscu postawiłbym muzykę z Requiem for a Dream. Reszta zostałaby dokładnie taka sama.
FUCK YEAH.


Biorąc pod uwagę, że to najbardziej nadużywana muzyka w trailerach, raczej "NOT THIS AGAIN".
Obrazek
YouTube
| Twitter | Facebook | FormSpring | DevianART

"TV says, donuts are high in fat kazoo,
Found a hobo in my room.
It's princess Leia, the yodel of life.
Give me my sweter
or I play the guitar.
Avatar użytkownika
UncleMroowa
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 244
Dołączył(a): N lip 31, 2011 6:14 pm
Lokalizacja: Kielcówek

Re: Najnowsze recenzje

Postprzez Puty » Śr lip 11, 2012 1:32 pm

Och, świetnie. Widać, że ludzi znów boli, że Doug lubi coś mniej niż oni i pierwszy porządny filmik od niemal pół roku ma notkę 4.3. Chociaż zgadzam się z głosami, że przerywnik(mjuzik! mjuzik!! itd.) pomiędzy kolejnymi pozycjami był do dupy.
ichabod napisał(a):
Kolejna dobra lista - kolejna dobra recenzja!

Lista = recenzja? Recenzja czego, wtf

EDIT: Tej, a dupka nie za mocno ściśnięta? Dziwię się w takim razie, że nie podjąłeś krzyku, że o tym klipie dyskutujemy w temacie najnowsze recenzje(sic, przecież sam zacząłeś). I że generalnie klipy Douga, czyli streszczenia filmów z wciśniętą pod koniec 5-sekundową pobieżną opinią również ciężko "recenzjami" nazwać.
Gość mógł równie dobrze napisać "kolejna dobra lista, kolejny dobry filmik", sam tak odebrałem jego słowa i nie widzę powodów, żeby się burzyć o taki drobiazg.
Avatar użytkownika
Puty
 
Posty: 607
Dołączył(a): Pn sie 01, 2011 12:36 am
Lokalizacja: Strzelno

Re: Najnowsze recenzje

Postprzez Luklaser » Śr lip 11, 2012 2:03 pm

Łał, Icha, wyluzuj! Batman wyżej, Superman wyżej... Nie wszystko musi być idealnie tak jak Ty lubisz. Wszyscy wiedzą jaki masz stosunek do Gwiezdnych Wojen oraz wszystkiego co tworzy Burton i ludzie, którzy z nim często pracują, więc Twój wybór jest oczywisty. A ta lista jest dość uczciwa. Większość ludzi na Świecie potwierdziłoby, że motyw z pierwszego miejsca (nie chcę spoilerować) to dobry wybór, nawet jeśli uważają, że coś bardziej na to zasługuje. Gdyby dał na 1 na przykład Conana większość ludzi miałaby wątpliwości. Tak myślę - tyle ode mnie - bez odbioru.
lista czy recenzja - kogo to obchodzi?
Avatar użytkownika
Luklaser
 
Posty: 534
Dołączył(a): Pn gru 27, 2010 12:41 pm
Lokalizacja: Warszawa Praga południe

Re: Najnowsze recenzje

Postprzez ichabod » Śr lip 11, 2012 2:12 pm

Ech, kompletnie nie na temat ;) Ok, bez odbioru

Puty: jest po 15., siedzę w pracy, nudzi mi się
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Re: Najnowsze recenzje

Postprzez Kaczor » Śr lip 11, 2012 4:28 pm

Back to the Future! FUCK YEAH!














Puty: EDYTOWAŁEM co by uniknąć spoilerów.
Avatar użytkownika
Kaczor
 
Posty: 356
Dołączył(a): Pn sty 31, 2011 4:55 pm

Re: Najnowsze recenzje

Postprzez speiderman » Pt lip 13, 2012 4:16 pm

Fuck yea! Filmowa muzyka i theme'y to coś, co uwielbiam i z pewnością zgadzam się z większością listy (nad kolejnością musiałbym się zastanowić), nie wiem jednak czy na mojej znalazłby się Władca pierścieni czy Conan (choć to dobry kawałek). Gwiezdne Wojny... No cóż, nie wiem czy pojawiła by się tam główna melodia i choć Douga można było początkowo usprawiedliwić myśląc, że wybiera tylko theme'y główne, to skoro nie wybrał głównego z Conana, to i w GW coś by się z pewnością znalazło (Duel of the Fates!). Niemniej dobra lista.

UncleMroowa napisał(a):Biorąc pod uwagę, że to najbardziej nadużywana muzyka w trailerach, raczej "NOT THIS AGAIN".

Trailery? Ludzie swego czasu tak uwielbiali wrzucać to do byle czego (chyba nawet do pokazów zdjęć), że z muzyki która "doda epickości wszystkiemu", stała się dla mnie "przesadnym wydumaniem" :| .
Avatar użytkownika
speiderman
 
Posty: 1146
Dołączył(a): So paź 23, 2010 7:30 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Najnowsze recenzje

Postprzez Uknek » So lip 14, 2012 12:50 am

WItam. Jest to mój pierwszy post na forum, jestem fanem TGWTG od stycznia i już pisze scenariusz do mojej pierwszej listy, która jest bardzo podobna do listy Douga, czyli "TOP 10 NAJLEPSZYCH FILMOWYCH SOUNDTRACKÓW".

Czy ktoś może zna muzykę z "Conquest of Paradise", "Jurassic Parku", czy "Raise the Titanic!"?
Oglądaj nowe odcinki GODZILLAZINE na moim kanale:

http://www.youtube.com/user/Jacob1074?feature=watch
Avatar użytkownika
Uknek
 
Posty: 52
Dołączył(a): Śr lip 11, 2012 1:25 am


Re: Najnowsze recenzje

Postprzez Uknek » So lip 14, 2012 12:06 pm

DoubleFace napisał(a):http://lmgtfy.com/?q=jurassic+park+theme+song

http://lmgtfy.com/?q=conquest+of+paradise+theme+song

http://lmgtfy.com/?q=raise+the+titanic+theme+music


Właśnie. Wg. mnie są to jedne z najlepszych soundtracków jakie powstały. Ale wypowiem się już w wideo.
Oglądaj nowe odcinki GODZILLAZINE na moim kanale:

http://www.youtube.com/user/Jacob1074?feature=watch
Avatar użytkownika
Uknek
 
Posty: 52
Dołączył(a): Śr lip 11, 2012 1:25 am

Re: Najnowsze recenzje

Postprzez Luklaser » N lip 15, 2012 12:09 am

speiderman napisał(a):
UncleMroowa napisał(a):Biorąc pod uwagę, że to najbardziej nadużywana muzyka w trailerach, raczej "NOT THIS AGAIN".

Trailery? Ludzie swego czasu tak uwielbiali wrzucać to do byle czego (chyba nawet do pokazów zdjęć), że z muzyki która "doda epickości wszystkiemu", stała się dla mnie "przesadnym wydumaniem" :| .

To była bardzo dobra muzyka i wielka szkoda, że ludzie tak ją skiepścili przez nadużywanie. Na szczęście teraz to już trochę ucichło, ale niektórzy nadal nie mogą powstrzymać odruchu wymiotnego, gdy ją słyszą (nie winię ich) :( .
speiderman napisał(a):Gwiezdne Wojny... No cóż, nie wiem czy pojawiła by się tam główna melodia i choć Douga można było początkowo usprawiedliwić myśląc, że wybiera tylko theme'y główne, to skoro nie wybrał głównego z Conana, to i w GW coś by się z pewnością znalazło (Duel of the Fates!). Niemniej dobra lista.

Chyba wybierał po prostu te "znane" theme'y (nie wiem, czy Conan jest znany? Może akurat nie w Polsce). Wiem, że jeśli ktoś siedzi głęboko w Gwiezdnych Wojnach (te osoby wiedzą, że o nich mówię ;) ), to pewnie zna na pamięć wszystkie motywy, ale chyba większość osób kojarzy tylko motyw główny i Imperial March. W sumie mógł gdzieś na liście umieścić "Imperial March", chociaż mi osobiście wydaje się już trochę... śmieszny. Z tych podobnych powodów dla których niektórzy nie mogą już słuchać "Requiem dla snu" - Marsz Imperialny tyle razy był nadużywany, kiedy coś miało brzmieć przesadnie "złowrogo", że nie potrafię już brać tej muzyki na poważnie.

Po namyśle, chyba już wiem co ja bym dał na 2. miejsce zamiast Conana. Rzadko to oglądałem, ale... Fuck Yeah! - http://www.youtube.com/watch?v=OHgtWywDn5w
Avatar użytkownika
Luklaser
 
Posty: 534
Dołączył(a): Pn gru 27, 2010 12:41 pm
Lokalizacja: Warszawa Praga południe

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nostalgia Critic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 43 gości

cron