That Guy With The Glasses.pl -Doug walker czyli Nostalgia Critic, Chester A. Bum i inni - strona główna

Najnowsze recenzje

Opinie o recenzjach Nostalgia Critica

Re: Najnowsze recenzje

Postprzez Weil Deshalb » Wt sie 14, 2012 10:48 pm

Luklaser napisał(a):Film Brain, który chyba już się zorientował, że nie jest mile widziany w crossoverach.


Eee.. i dlatego w tym roku zrobił ich pięć?

(ciekawostka:do tej pory Film Brain wystąpił w sumie w 14 crossoverach)
Curses upon you, Thomas Construction! Humanity will remember you as another Judas, if we aren’t all destroyed!
Weil Deshalb
 
Posty: 46
Dołączył(a): N lut 20, 2011 6:55 pm

Re: Najnowsze recenzje

Postprzez Luklaser » Wt sie 14, 2012 10:54 pm

Weil Deshalb napisał(a):Eee.. i dlatego w tym roku zrobił ich pięć?

(ciekawostka:do tej pory Film Brain wystąpił w sumie w 14 crossoverach)

Serio? Myślałem, że po tym jak sam żartował z ich odbioru w jednej z recenzji ze Spoonym, dał wszystkim do zrozumienia, że rozumie w czym problem? No trudno, czekamy na jego nieunikniony crossover z Criticiem.

A przy okazji, własnie obejrzałem 6 pierwszych minut najnowszej recenzji. Nostalgia Critic robi crossover z samym sobą. Koniec świata! ;)

Edit: Okej, teraz już jestem po całej recenzji i muszę przyznać, że crossover z samym sobą wyjątkowo świetnie mu wyszedł! Był zabawny i nawet udało mu się pokazać różnicę opinii pomiędzy Nostalgia Criticiem, Nostalgia Criticiem i Nostalgia Criticiem. :) Nie wiem czym są te "rewelacje", na których brak wszyscy narzekają w najnowszych recenzjach, więc nie wiem czy można napisać, że tu jakaś była, ale według mnie najnowsza recenzja wyróżnia się na tle pozostałych.
Dobra, teraz jakieś minusy... eee... komuś może przeszkadzać to, że trwa 34 minuty, jest tu 5-cio minutowa sekwencja krzyku i nie polecam komuś kto zapomniał, że Nostalgia Critic to przede wszystkim postać i bardziej komedia, niż właściwa recenzja.
Avatar użytkownika
Luklaser
 
Posty: 534
Dołączył(a): Pn gru 27, 2010 12:41 pm
Lokalizacja: Warszawa Praga południe

Re: Najnowsze recenzje

Postprzez rav815 » Śr sie 15, 2012 12:57 pm

To podobno ostatni odcinek Nostalgii Critica. Zgadza się? Jeśli tak to co teraz będzie z Dougiem?
rav815
 
Posty: 63
Dołączył(a): So paź 08, 2011 7:07 pm

Re: Najnowsze recenzje

Postprzez Weil Deshalb » Śr sie 15, 2012 2:06 pm

Mało prawdopodobne. Doug niedawno zawarł partnerstwo z Blipem na Nostalgia Critica właśnie, więc koniec jest raczej daleki.

Ta recenzja prawdopodobnie będzie się jakoś łączyć z To Boldly Flee. Ludzie spekulują, że może NC czeka po prostu retool.
Curses upon you, Thomas Construction! Humanity will remember you as another Judas, if we aren’t all destroyed!
Weil Deshalb
 
Posty: 46
Dołączył(a): N lut 20, 2011 6:55 pm

Re: Najnowsze recenzje

Postprzez Puty » Śr sie 15, 2012 2:08 pm

Inni producenci chcą współpracować z FB(przecież w wywiadzie dla tej stronki i Angry Joe wyraził chęć) i raczej nie zraził się tym, że fanboje Spoony'ego go źle potraktowali(no i jeszcze miał inną opinię o omawianym filmie niż ich boższycz, niech go piekło pochłonie x). W każdym razie, dla mnie np. podstawą dobrego crossovera jest to, żeby "krosujący" faktycznie obok siebie siedzieli. Nagrywanie partii jednej strony i dogrywanie drugiej mija się z celem i w sumie zabija istotę połączenia, którą ma być wymiana poglądów, dialog.
Anyway, odnośnie infa o najnowszej recenzji:
34 minuty?
5 minutowa sekwencja krzyku?
Dziękuję, postoję.
To podobno ostatni odcinek Nostalgii Critica. Zgadza się? Jeśli tak to co teraz będzie z Dougiem?

A to ciekawe. Skąd te wieści?
Avatar użytkownika
Puty
 
Posty: 607
Dołączył(a): Pn sie 01, 2011 12:36 am
Lokalizacja: Strzelno

Re: Najnowsze recenzje

Postprzez rav815 » Śr sie 15, 2012 2:35 pm

rav815
 
Posty: 63
Dołączył(a): So paź 08, 2011 7:07 pm

Re: Najnowsze recenzje

Postprzez Magrat » Śr sie 15, 2012 3:14 pm

Cóż, to było... nużące. Czekam na film rocznicowy (chociaż, prawdę powiedziawszy, nawet nie mam ochoty tego oglądać), bo potem wszystko wróci już do normy, albo Doug skończy przynajmniej z tymi bezsensownymi wymianami zdań z kimś innym lub sam ze sobą. Pewne jest jednak, że nie kończy swojej działalności, może co najwyżej ją odświeżyć.
Shut up, Nappa!
Avatar użytkownika
Magrat
 
Posty: 89
Dołączył(a): Pt gru 24, 2010 8:00 pm

Re: Najnowsze recenzje

Postprzez Weil Deshalb » Śr sie 15, 2012 3:25 pm

rav815 napisał(a):http://www.facebook.com/pages/Doug-Walker/127127037353766?ref=ts


Nie radzę brać wszystkiego, co mówi Doug, ze śmiertelną powagą.
Curses upon you, Thomas Construction! Humanity will remember you as another Judas, if we aren’t all destroyed!
Weil Deshalb
 
Posty: 46
Dołączył(a): N lut 20, 2011 6:55 pm

Re: Najnowsze recenzje

Postprzez ichabod » Śr sie 15, 2012 3:55 pm

Szczerze, wątpię by Doug chciał pożegnać się z widzami jakąś recenzją Scooby-Doo, no bez jaj. Natomiast jeśli szykuje się jakieś odświeżenie formuły, to jest za, może wrócę do oglądania ;)
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Re: Najnowsze recenzje

Postprzez TheOne » Śr sie 15, 2012 6:51 pm

Pooglądałem trochę tego Nostalgia Critica, bo ciągle widzę, że dużo tu o nim tu mówicie i szczerze? Jest żałosny!!! Zupełnie nie wiem co ludzie tam widzą! On dosłownie w każdej recenzji się denerwuje! A dlaczego? Bo film mu się nie podoba! Po co on w ogóle ogląda te filmy, jak później się wścieka??!!! Mam wierzyć, że myślał wcześniej, że będą dobre? Taki Star Trek na przykład? pls! Poza tym on często recenzuje film dla dzieci... DLA DZIECI!!! Czy on nie rozumie, że jak coś jest dla dzieci, to jemu, jako dorosłemu na pewno się nie spodoba??? Poza tym przez większość czasu on w ogóle nawet nie recenzuje, tylko rzuca jakieś losowe dowcipy i mądrzy się do kamery! To nie jest recenzja! To jest powielanie formuły Niekrytego Kretyna! Nienawidzę takich głupich bufonów, co się nie potrafią opanować, jak coś recenzują! Wolę sobie pooglądać takiego Ichaboda, albo Mruuwę, bo oni chociaż fajni i inteligentni są, chociaż Mruuwa też czasem mądrzy, ale nie wkurzają się na byle co! A tego bufona z ADHD to nie wiem po co tłumaczycie, bo kto w ogóle ogląda takie dziadostwo???!!!

Przyznano ostrzeżenie. Opanuj się, bo inaczej na tym się nie skończy.
TheOne
 
Posty: 12
Dołączył(a): So maja 26, 2012 11:53 am

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nostalgia Critic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości

cron