That Guy With The Glasses.pl -Doug walker czyli Nostalgia Critic, Chester A. Bum i inni - strona główna

Najnowsze recenzje

Opinie o recenzjach Nostalgia Critica

Re: Najnowsze recenzje

Postprzez Kaczor » Śr lut 16, 2011 7:56 pm

Super. "Over the top scream", "Boomer will... ohhh..." No i brat Critica robiący "Goldbluma" -świetny ;)
Avatar użytkownika
Kaczor
 
Posty: 356
Dołączył(a): Pn sty 31, 2011 4:55 pm

Re: Najnowsze recenzje

Postprzez Krelian » Śr lut 16, 2011 8:08 pm

uff a ja myślałem, że tylko mi się Zaginiony świat nie podobał nawet Spielberg kręci koszmarki
Avatar użytkownika
Krelian
 
Posty: 104
Dołączył(a): Pn paź 25, 2010 7:22 pm

Re: Najnowsze recenzje

Postprzez ichabod » Cz lut 17, 2011 6:29 am

Zaginiony świat, Hook, AI, Raport Mniejszości, Wojna Światów... Spielberg nakręcił masę naprawdę fatalnych filmów, nie ma co sie oszukiwać ;) Fajnie, ze Doug nie ma litości nawet dla tak zasłużonych reżyserów ;) Fakt, występ Roba był świetny.
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Re: Najnowsze recenzje

Postprzez Akane » Cz lut 17, 2011 9:05 am

Muszę przyznać, że, a, a, a, recenzja by-była rzeczywiście jedną z a, a, fajniejszych recek NC, a występ, a, a, a... Roba, zrobił na mnie kolosa-a-a-a-lne wrażenie ;)

No i motyw z Boomerem, po którym rotflnęłam :lol:
Avatar użytkownika
Akane
 
Posty: 2082
Dołączył(a): So paź 23, 2010 4:06 pm

Re: Najnowsze recenzje

Postprzez Krelian » Cz lut 17, 2011 1:12 pm

Z A.I. i Raportem Mniejszości to bym polemizował :P, kurde zobaczyłbym tego Króla Lear'a z Arniem
Avatar użytkownika
Krelian
 
Posty: 104
Dołączył(a): Pn paź 25, 2010 7:22 pm

Re: Najnowsze recenzje

Postprzez speiderman » Cz lut 17, 2011 6:28 pm

ichabod napisał(a):Zaginiony świat, Hook, AI, Raport Mniejszości, Wojna Światów... Spielberg nakręcił masę naprawdę fatalnych filmów, nie ma co sie oszukiwać ;)

A ja się nie zgodzę, zwłaszcza z tymi wymienionymi po pierwszym 8-) .

Recka znów średnio mi się podobała. Pierwszą część "Parku jurajskiego" po uwielbiam, a drugą... uważam za nie najgorszy film. Pewnie, scenariusz w wielu miejscach był naciągany i kretyński, ale nie przypominam sobie mimo wszystko, by mi to jakoś bardzo szczególnie przeszkadzało (nawet AVGN umieścił go jakiś czas temu na swojej liście "Top 10 sequeli, które nie są tak złe jak mówią"), choć w kilku miejscach się z NC zgadzam. A "Król Lear" z Arnoldem to by było coś. A swoją drogą, skoro tak go wkurzył scenariusz, to szkoda, że nie pokazał sceny w której tyranozaur przed wypożyczalnią pożarł scenarzystę tego filmu :lol: .
Avatar użytkownika
speiderman
 
Posty: 1146
Dołączył(a): So paź 23, 2010 7:30 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Najnowsze recenzje

Postprzez Kaczor » Cz lut 17, 2011 7:17 pm

Dla mnie największe "przegięcie pały" było jak Murzynka kręciła fikołki na poręczach (BTW: zauważyliście poręcz w recenzji "Phantoma"? ;) )

Co do "A.I" i "Raportu mniejszkości" to również pozwolę się nie zgodzić. O ile "A.I" pogrążyła końcówka i to "Raport mniejszkości" to porządna robota. Zresztą najgorszy film Spielberga jest i tak 100 razy lepszy niż większość polskiej kaszanki serwowanej nam w kinach.
Avatar użytkownika
Kaczor
 
Posty: 356
Dołączył(a): Pn sty 31, 2011 4:55 pm

Re: Najnowsze recenzje

Postprzez Srat » Śr lut 23, 2011 8:58 am

Yey, kolejna część "Nostalgicznych Reklam"! :D
Pomimo braku piosenki na samym końcu, odcinek był świetny, dosłownie na każdym żarcie śmiałem się. Moim zdaniem - jedna z najlepszych recenzji.
Przy okazji - wie ktoś skąd pochodzi TA TWARZ z reklamy płatków? (chodzi o tą, która wyskakuje, gdy zaczyna grać muzyczka z horrorów)
"I like it!"
Avatar użytkownika
Srat
 
Posty: 193
Dołączył(a): N paź 24, 2010 8:17 pm

Re: Najnowsze recenzje

Postprzez Krelian » Śr lut 23, 2011 9:41 am

Wonder Boner xD padłem. Jak można tak nazwać cokolwiek ?
Avatar użytkownika
Krelian
 
Posty: 104
Dołączył(a): Pn paź 25, 2010 7:22 pm

Re: Najnowsze recenzje

Postprzez ichabod » Śr lut 23, 2011 9:56 am

Recenzje reklam kapitalne :D

Nie chce mi sie juz szukać konkretnych klatek, a ta twarz tylko mignęła - czy to była ta twarz? :P
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nostalgia Critic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 64 gości

cron