That Guy With The Glasses.pl -Doug walker czyli Nostalgia Critic, Chester A. Bum i inni - strona główna

Najnowsze recenzje

Opinie o recenzjach Nostalgia Critica

Re: Najnowsze recenzje

Postprzez Akane » Pt lut 04, 2011 9:15 am

No wreszcie! Po miesiącu sequeli, przy którym uznałam że Doug chyba powoli zaczyna się wypalać, wreszcie pojawiła się recenzja, po której dostałam solidnego ataku kaszlu spowodowanego ciągłym śmiechem. Recka totalnie w stylu NC, którą się po prostu chłonie, z inteligentnymi żartami, cudnymi przytykami ("By the way... you`ve got something on your...") i tym wszystkim, za co Critica uwielbiam. Nie twierdzę, że wszystkie 4 poprzednie recenzje były do kitu, ale jednak co najwyżej wywoływały u mnie uśmiech pod nosem, a częściej jednak spoglądanie na zegarek i myśl "Długo jeszcze?".
BTM uznał, że "Sequel Month" był chyba wymuszony przez widzów i dochodzę do wniosku, że coś w tym jest. Brakowało tam polotu. A w najnowszej recenzji, NC po prostu jest ewidentnie w swoim żywiole. Rewelacja :)
Avatar użytkownika
Akane
 
Posty: 2082
Dołączył(a): So paź 23, 2010 4:06 pm

Re: Najnowsze recenzje

Postprzez Kaczor » Pt lut 04, 2011 6:08 pm

Witam wszyskich fanów Douga! :)

Co do ostatniej recenzji to zgadzam się w 100%. Powrót Critica do formy.
Avatar użytkownika
Kaczor
 
Posty: 356
Dołączył(a): Pn sty 31, 2011 4:55 pm

Re: Najnowsze recenzje

Postprzez ichabod » Pt lut 04, 2011 8:23 pm

Świetna recenzja, bo i świetny materiał :) Smok rodem z Mortal Kombat 2, Richard O'Brien, substytut Chrisa Tuckera i najgorzej grający duet szwarccharakterów, jaki widziałem. Uśmiałem się ;D

edit: Damn, przecież też koleś z niebieską szminką to Jacob Kell z Highlander: Endgame! A już myślałem, że jego rola w D&D to najgorsze, co zaprezentował. ;P
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Re: Najnowsze recenzje

Postprzez Kaczor » Pt lut 04, 2011 10:38 pm

Najbardziej rozwaliła mnie "gęś" i pojedynek Over-Acting vs Under-Acting. Zadziwiające jak taka Thora Birch mogła dobrze grać rok wcześniej w "American Beauty". Widać to kwestia reżysera. W dobrych rękach nawet Justin Timberlake potrafi grać a w rękach partacza genialni aktorzy szarżują aż zęby bolą (vide inne recenzje NC - Dennis Hopper, Gary Oldman itd.)
Avatar użytkownika
Kaczor
 
Posty: 356
Dołączył(a): Pn sty 31, 2011 4:55 pm

Re: Najnowsze recenzje

Postprzez ichabod » Śr lut 09, 2011 1:53 pm

Top 11 fajny jak zawsze, większość punktów jak najbardziej celna. Ale Doug, do licha, akurat Mroczny Rycerz to jest przykład filmu "over the top", który miał być poważny, a wyszedł śmieszny i nijak niekomiksowy (może jako film akcji się sprawdza, nie wiem), więc raczej bym jako przykład sensownego filmu o superbohaterach podał X-2 albo Watchmen, które mimo śmiesznych wdzianek i komiksowo-patetycznej narracji, dawały radę ;) Ale poza tym, fajnie, że ktoś ma takie same odczucia odnośnie Spidermanów i Spidermana 3 przede wszystkim. Był zły i głupi, ale tak samo jak "jedynka" i "dwójka".
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Re: Najnowsze recenzje

Postprzez Kaczor » Śr lut 09, 2011 8:23 pm

Oj nie zgodzę się. "Mroczny rycerz" to świetny film.
Avatar użytkownika
Kaczor
 
Posty: 356
Dołączył(a): Pn sty 31, 2011 4:55 pm

Re: Najnowsze recenzje

Postprzez Akane » Cz lut 10, 2011 12:50 pm

[offtop mode on]Też uważam, że "Mroczny Rycerz" wypadł rewelacyjnie. Mnie film trzymał w napięciu i tu zgadzam się z Dougiem, który zresztą jako Bum wyjątkowo odniósł się do "Dark Knighta". Kapitalny dramat, film akcji, ale na pewno nie przerysowana produkcja ocierająca się przez to o komizm (przynajmniej imo). [offtop mode off]
Avatar użytkownika
Akane
 
Posty: 2082
Dołączył(a): So paź 23, 2010 4:06 pm

Re: Najnowsze recenzje

Postprzez Kaczor » Cz lut 10, 2011 6:16 pm

Ten odcinek mnie średnio zainteresował bo trylogię Spydiego oglądałem jedym okiem jak leciała w TV no ale numer 1 czyli taniec w 3 części to prawdziwe "jumping the shark" ;)
Avatar użytkownika
Kaczor
 
Posty: 356
Dołączył(a): Pn sty 31, 2011 4:55 pm

Re: Najnowsze recenzje

Postprzez speiderman » Pt lut 11, 2011 12:18 pm

Mi z kolei ten odcinek średnio się podobał. Miałem odczucie, że część listy to zwykłe czepialstwo. Rozumiem, że wielu osobom przeszkadzała flaga amerykańska, ale czy trzeba się tak burzyć na scenę trwającą dwie sekundy w ponad dwugodzinnym filmie? Venoma faktycznie było za mało, ale problemem było to, że był on wymuszony przez producentów, choć reżyser osobiście nie chciał go tam umieszczać. Lizard z kolei miał podobno pojawić się w końcu w czwartej części, ale Raimi pokłócił się z nimi i umowę zerwano. Choć zgodzę się ze sztuczną inteligencją ramion Octopusa (choć on sam był świetny) i pogmatwanym wątkiem miłosnym. Brakowało mi tylko przeciągającego się wątku śmierci wuja Bena. A pierwsze miejsce to jak dla mnie była lekka przesada, bo aż tak znowu się nie krzywiłem (i jakoś nie słyszałem na nią narzekań).

I trzecia część też mi się podobała :P .
Avatar użytkownika
speiderman
 
Posty: 1146
Dołączył(a): So paź 23, 2010 7:30 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Najnowsze recenzje

Postprzez ichabod » Śr lut 16, 2011 5:19 pm

Dobry odcinek. Bardzo lubię, gdy Doug wyśmiewa hollywoodzkie superprodukcje ;)
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nostalgia Critic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 61 gości

cron