That Guy With The Glasses.pl -Doug walker czyli Nostalgia Critic, Chester A. Bum i inni - strona główna

Najnowsze recenzje

Opinie o recenzjach Nostalgia Critica

Re: Najnowsze recenzje

Postprzez rav815 » Śr sie 15, 2012 6:54 pm

lol jaki troll

Nie karmić pls
rav815
 
Posty: 63
Dołączył(a): So paź 08, 2011 7:07 pm

Re: Najnowsze recenzje

Postprzez TheOne » Śr sie 15, 2012 8:10 pm

Sam jesteś troll! Każdy ma prawo do własnej opinii!
TheOne
 
Posty: 12
Dołączył(a): So maja 26, 2012 11:53 am

Re: Najnowsze recenzje

Postprzez Akane » Cz sie 16, 2012 7:36 am

[offtop mode one]
Widać ostrzeżenie w postaci miesięcznego bana nie poskutkowało. Cóż, my się uczymy na błędach... ;)
[offtop mode off]
Avatar użytkownika
Akane
 
Posty: 2082
Dołączył(a): So paź 23, 2010 4:06 pm

Re: Najnowsze recenzje

Postprzez Gaido » Cz sie 16, 2012 2:54 pm

Mi się nowy odcinek podobał i szczerze mówiąc te pieciominutowe wypluwanie z siebie żalów zrobiło na mnie wrażenie (spróbujcie sami zrobić to samo). Cieszy mnie, że NC podobnie jak w swoich najlepszych recenzjach dodał kupę elementów, które tworzą konwencję skeczu, przez co zapada w pamięć i jest to jedna z tych recek, do której na pewno będę od czasu do czasu wracać. A nie tam jakieś nudne crossovery :p
Avatar użytkownika
Gaido
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 697
Dołączył(a): Cz kwi 14, 2011 4:27 pm

Re: Najnowsze recenzje

Postprzez Kaczor » Cz sie 16, 2012 4:55 pm

Ach ten szczery uśmiech Brada na końcu (spoiler) :lol:

Obrazek
Avatar użytkownika
Kaczor
 
Posty: 356
Dołączył(a): Pn sty 31, 2011 4:55 pm

Re: Najnowsze recenzje

Postprzez Magrat » Cz sie 16, 2012 5:02 pm

Mogłam by na ten uśmiech patrzeć bez końca :mrgreen:
Shut up, Nappa!
Avatar użytkownika
Magrat
 
Posty: 89
Dołączył(a): Pt gru 24, 2010 8:00 pm

Re: Najnowsze recenzje

Postprzez RandoMan » Cz sie 16, 2012 5:45 pm

Nie wiem jak to możliwe, ale...

naprawdę podobał mi się ten odcinek! Był nakręcony z dużym dystansem, obudowany fajną "fabułą", a i sam film był niewiarygodnie zły, a koncepcja Scrappy'ego jako antagonisty dla gościa, który wychował się na kreskówkach z Scooby'm to w ogóle kosmos.

A skąd w ogóle pomysł, że to ostatni odcinek NC? Przecież Doug już raz robił widzów w jajo bodaj w końcówce "My Pet Monster", czy jak się ten szajs nazywał...
.noisivelet naht nuf erom era srorriM
Avatar użytkownika
RandoMan
 
Posty: 160
Dołączył(a): So paź 30, 2010 4:37 pm
Lokalizacja: Trzebnica

Re: Najnowsze recenzje

Postprzez rav815 » Cz sie 16, 2012 10:42 pm

Odcinek rzeczywiście bardzo dobry i pomysłowy :P weź tu ogarnij teksty dla PAST PRESENT i FUTURE myself.

Scooby Doo to film mojego dzieciństwa i zawsze bardzo go lubiłem. Miło z perspektywy czasu zobaczyć jakim naiwnym kiedyś się było.

Wyjątkowo dużo nostalgii w tym odcinku - i w życiu prywatnym i scenariuszu.
rav815
 
Posty: 63
Dołączył(a): So paź 08, 2011 7:07 pm

Re: Najnowsze recenzje

Postprzez Luklaser » Cz sie 16, 2012 11:02 pm

Puty napisał(a):34 minuty? 5 minutowa sekwencja krzyku? Dziękuję, postoję.

Jak chcesz... ja wolę posiedzieć i przy okazji się pośmiać ;)
ichabod napisał(a):Szczerze, wątpię by Doug chciał pożegnać się z widzami jakąś recenzją Scooby-Doo, no bez jaj.

Ty... nie oglądałeś tego odcinka, prawda? ;)
Gaido napisał(a):Mi się nowy odcinek podobał i szczerze mówiąc te pięciominutowe wypluwanie z siebie żalów zrobiło na mnie wrażenie (spróbujcie sami zrobić to samo).

Nie, dzięki, wolę patrzeć jak ty to robisz na swoim kanale ;) .
RandoMan napisał(a):A skąd w ogóle pomysł, że to ostatni odcinek NC? Przecież Doug już raz robił widzów w jajo bodaj w końcówce "My Pet Monster", czy jak się ten szajs nazywał...

No wiesz, wtedy to był tylko krótki żart w końcówce, który został rozwiązany w kolejnym odcinku (Comercials), a teraz:
a) poświęcił swojej rezygnacji cały odcinek
b) ten odcinek był dłuższy nawet od jego najdłuższych odcinków, jakie ostatnio tworzy
c) forma była cholernie oryginalna, kreatywna i zabawna! Nie pamiętam, żeby kiedykolwiek wcześniej Doug wymyślił coś równie oryginalnego
d) zrobił to tydzień tuż przed odcinkiem rocznicowym
e) ostatnio zaliczył wytrysk crossoverów, które mogłyby świadczyć o chęci ustąpienia miejsca innym
f) poza crossoverami, recenzował ostatnio filmy, które nie były złe w pełnym tego słowa znaczeniu, tylko były powszechnie znanymi superprodukcjami, co do których Doug ma odmienne zdanie (Znaki, Aliens, Indiana Jones, Mouglin Rouge...). Mogło to świadczyć o chęci zakończenia wszelkich niedokończonych spraw
g) wpis na Facebooku.

I już teorię spiskową masz gotową! :mrgreen:
Avatar użytkownika
Luklaser
 
Posty: 534
Dołączył(a): Pn gru 27, 2010 12:41 pm
Lokalizacja: Warszawa Praga południe

Re: Najnowsze recenzje

Postprzez RandoMan » Pt sie 17, 2012 2:36 pm

a) poświęcił swojej rezygnacji cały odcinek


Pierwsze pięć minut i to nie rezygnacji, a pomstowaniu na swój żywot.

b) ten odcinek był dłuższy nawet od jego najdłuższych odcinków, jakie ostatnio tworzy


Chyba długością przypominał "Moulin Rouge".

c) forma była cholernie oryginalna, kreatywna i zabawna! Nie pamiętam, żeby kiedykolwiek wcześniej Doug wymyślił coś równie oryginalnego


"Moulin Rouge" - jego najlepszy odcinek evah.

d) zrobił to tydzień tuż przed odcinkiem rocznicowym


Bo wrzuca odcinki co tydzień? :)

e) ostatnio zaliczył wytrysk crossoverów, które mogłyby świadczyć o chęci ustąpienia miejsca innym


Na CA ciągle są jakieś crossovery.

f) poza crossoverami, recenzował ostatnio filmy, które nie były złe w pełnym tego słowa znaczeniu, tylko były powszechnie znanymi superprodukcjami, co do których Doug ma odmienne zdanie (Znaki, Aliens, Indiana Jones, Mouglin Rouge...). Mogło to świadczyć o chęci zakończenia wszelkich niedokończonych spraw


Albo o tym, że skończyły mu się nostalgiczne filmy i zdawał sobie sprawę, że nabijanie się z kreskówek dla dzieci jest jakieś takie nie teges... i '"Aliens"? Aż sprawdziłem na stronie, gdzie to niby? No już nie mam pojęcia jak można się przyczepić do tego filmu :)

g) wpis na Facebooku.


Nie mam fejsika, mógłbyś przytoczyć? :)

Kontrargumenty:
- to jego jedyn źródło utrzymania. (to jest argument-killer, nic innego się nie liczy)

Osobiście liczę na przemianowanie z Nostalgia Critic na po prostu Critic i tylko mu to na zdrowie wyjdzie.
.noisivelet naht nuf erom era srorriM
Avatar użytkownika
RandoMan
 
Posty: 160
Dołączył(a): So paź 30, 2010 4:37 pm
Lokalizacja: Trzebnica

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nostalgia Critic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron