That Guy With The Glasses.pl -Doug walker czyli Nostalgia Critic, Chester A. Bum i inni - strona główna

Najnowsze recenzje

Opinie o recenzjach Nostalgia Critica

Re: Najnowsze recenzje

Postprzez Puty » Cz paź 04, 2012 7:57 pm

No był, przynajmniej według tytułu publikacji:
Blues Brothers Video Game (Volume 2 DVD Exclusive) & Commentary
James Rolfe też później zamieszczał na swej stronce materiały z DVD.
Avatar użytkownika
Puty
 
Posty: 607
Dołączył(a): Pn sie 01, 2011 12:36 am
Lokalizacja: Strzelno

Re: Najnowsze recenzje

Postprzez Roy_v_beck » Pt paź 05, 2012 12:02 am

Całkiem spoko epizod. Nie jakiś zabójczo zabawny, ale lekki i krótki to się przyjemnie obejrzało. Bluzgi, że z czapy wzięte stage'e są jak najbardziej słuszne. To nie bajka Disneya, żeby ją przerabiać na zabawną platformówkę. Po mieście powinni chodzić bracia i walczyć z policją, z systemem. To by było odpowiednie.
I will make you hate me cuz you ain't me.
Avatar użytkownika
Roy_v_beck
 
Posty: 47
Dołączył(a): So wrz 22, 2012 8:15 pm
Lokalizacja: Gdynia

Re: Najnowsze recenzje

Postprzez RandoMan » Pt paź 05, 2012 11:19 am

Po mieście powinni chodzić bracia i walczyć z policją, z systemem.


To (piszę najzupełniej serio) najzaj*bistsze zdanie w historii tego forum! Masz u mnie browar :)

EDIT:

Tyle, że taka gra już jest:
http://www.youtube.com/watch?v=erzfbiMfYcg

:D
.noisivelet naht nuf erom era srorriM
Avatar użytkownika
RandoMan
 
Posty: 160
Dołączył(a): So paź 30, 2010 4:37 pm
Lokalizacja: Trzebnica

Re: Najnowsze recenzje

Postprzez Roy_v_beck » Pn paź 08, 2012 12:50 am

Wielkie dzięki, RandoMan :) Jako pół browara może być jakieś tłumaczenie filmiku Spoony'ego, a drugie pół dobra dziwka, byle nie gruba.

Ech, ta GTA :) W ogóle utrzymana w klimacie większości fajnych filmów z lat 80-tych jest, można by z niej ekranizacje kilku klasyków zrobić :)
I will make you hate me cuz you ain't me.
Avatar użytkownika
Roy_v_beck
 
Posty: 47
Dołączył(a): So wrz 22, 2012 8:15 pm
Lokalizacja: Gdynia

Re: Najnowsze recenzje

Postprzez RandoMan » Pn paź 08, 2012 2:08 pm

Trochę żałuję, że GTA5 będzie rozgrywało się w Los Santos... ja chcę wrócić do Vice City i pruć motorówką słuchając OSTa ze "Scarface" :)

PS1 - nowe tłumaczenie Spooniaka pojawiło się dziś na kanale :)

PS2 - amigowa wersja "Blues Brothers" o której wspominałem wygląda tak:
http://www.youtube.com/watch?v=dUvjnSPMT8w
.noisivelet naht nuf erom era srorriM
Avatar użytkownika
RandoMan
 
Posty: 160
Dołączył(a): So paź 30, 2010 4:37 pm
Lokalizacja: Trzebnica

Re: Najnowsze recenzje

Postprzez Puty » Pn paź 22, 2012 2:30 pm

Turecki Rambo - wydaje mi się, że Doug nie wykorzystał potencjału tego filmu, bo bardziej same kadry z owego dzieła mnie bawiły niż komentarz Douga, także sądzę, że to perła jak "The Room", która nie wymaga zbyt wiele, film mówi sam za siebie.
3,5/5

Pomyślałem, że skoro to koniec, to warto sięgnąć po te, które ominąłem. Wziąłem więc Scooby Doo...
...
OMG.
Wstęp jest gorszy niż LP i Melwiny razem wzięte, w uszach mi dudniło. Chciałem wyrżnąć pięścią w monitor. Po kiego grzyba on wrzeszczał? Nie było ku temu nawet najmniejszej potrzeby a tyrada trwa i trwa.
Sama recenzja? Dość obszerne klipy z filmu i komentarz Douga(w pomysłowej formie), który mnie nie ziębił i nie grzał. Otoczka fabularna recenzji w ogóle mnie nie śmieszyła. Niepotrzebny był powrót tego anioła z wigilijnego odcinka, nie jest jakąś kultową postacią.
Scooby'ego zawsze chciałem obejrzeć będąc małym benkiem, więc przynajmniej informacyjny ten odcinek.
No i cholera, jak oni to zrobili, że ziomulka w okularach jest fajniejsza od rudej, którą grała przecież Buffy? O_o
2,5/5(plus za 80's Dana)
Avatar użytkownika
Puty
 
Posty: 607
Dołączył(a): Pn sie 01, 2011 12:36 am
Lokalizacja: Strzelno

Re: Najnowsze recenzje

Postprzez Roy_v_beck » So lis 03, 2012 12:22 am

For fuck sake, właśnie obejrzałem reckę "The Haunting" i normalnie pierwsza klasa. Ten motyw z Zeta-Jones był kapitalny, może dlatego, że bardzo przemawiał do mojej osobowości. Głęboko analizował jej postać, a jednocześnie uchwycił tę pierwotność i niczym nieskrępowany przekaz od niej bijący, dodatkowo jeszcze podkreślając odpowiednimi komentarzami (tymi, po których dostawał plaskacza).
W sumie widać fajny film do pośmiania się wybrał. Głupi niewiarygodnie, szkoda Neesona. To całe CGI i jeszcze porównanie do subtelnej wersji, która przecież też nie jest taka stara, z 63-go roku pochodzi w końcu, a patrząc po samym filmie myślałem, że z 20 lat więcej ma.

W każdym razie mówię, dawno się tak nie uśmiałem, ale to też dlatego, że dzień wcześniej oglądałem recenzje "Sleepy Hollow" i "Halloween", mój Boże, Phelous jest beznadziejny.
I will make you hate me cuz you ain't me.
Avatar użytkownika
Roy_v_beck
 
Posty: 47
Dołączył(a): So wrz 22, 2012 8:15 pm
Lokalizacja: Gdynia

Re: Najnowsze recenzje

Postprzez speiderman » Wt lut 05, 2013 7:58 pm

Ok, mamy za sobą wielki powrót i było... całkiem dobrze, a nawet bardzo. "Niezwykłe życie Timothy Greena" okazało się fajnym materiałem do obśmiania i choć nie powiem, że był to jakiś powrót do szczytowej chwały, całość (ponad pół godziny!) oglądało się przyjemnie, bez zgrzytów, a i momentów do śmiechu też było trochę. Plus, że dawna ekipa z castingu się nie zmarnowała i pojawiła się tu nieraz. Krótko mówiąc, wypada lepiej od niektórych niejakich odcinków i mimo wszystko mam nadzieję, że poniżej tego poziomu nie spadnie.
Avatar użytkownika
speiderman
 
Posty: 1146
Dołączył(a): So paź 23, 2010 7:30 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Najnowsze recenzje

Postprzez ichabod » Wt lut 05, 2013 8:16 pm

Było spoko, sporo elementów recenzji, momentami naprawde zabawnie, ogólnie pisze się na kolejny ep
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Re: Najnowsze recenzje

Postprzez Akane » Pn lut 11, 2013 7:55 am

Też jestem usatysfakcjonowana :) Zdecydowanie lepiej się to oglądało niż wszystkie Demo Cuda razem wzięte.
Avatar użytkownika
Akane
 
Posty: 2082
Dołączył(a): So paź 23, 2010 4:06 pm

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nostalgia Critic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości

cron