That Guy With The Glasses.pl -Doug walker czyli Nostalgia Critic, Chester A. Bum i inni - strona główna

Najnowsze recenzje

Opinie o recenzjach Nostalgia Critica

Re: Najnowsze recenzje

Postprzez Luklaser » So sty 08, 2011 12:31 pm

Jeszcze coś! Niech ktoś mi powie, dlaczego oplucie przez Nostalgia Critica gry "Bebe's kids" było śmieszne, a oplucie "Never ending story" obrzydliwe?
Avatar użytkownika
Luklaser
 
Posty: 534
Dołączył(a): Pn gru 27, 2010 12:41 pm
Lokalizacja: Warszawa Praga południe

Re: Najnowsze recenzje

Postprzez Akane » So sty 08, 2011 1:05 pm

Może dlatego, że przy "Bebe`s Kids" nie było niesmacznych "dodatków"? Co za dużo, to niezdrowo i chyba właśnie w tym tkwi problem z najnowszą recenzją.
Avatar użytkownika
Akane
 
Posty: 2082
Dołączył(a): So paź 23, 2010 4:06 pm

Re: Najnowsze recenzje

Postprzez Shad0546 » So sty 08, 2011 8:00 pm

@Akane
Wg. mnie masz racje, bo scena kiedy NC zaczął pluć czy tam się ślinić "trochę" przekroczyła barierę dobrego smaku.
Pozdrawiam
Shad0546
Obrazek
Shad0546 a.k.a k0t cyrkow!ec
Zbieracz CD-Action od 175 numeru. :D
"Abstynent? To słaby człowiek, który ulega pokusie odmawiania sobie przyjemności."
~Ambrose Bierce

Różowy Inkwizytor!
Avatar użytkownika
Shad0546
 
Posty: 140
Dołączył(a): Pn lis 01, 2010 6:44 pm
Lokalizacja: Dąbrowa Gornicza

Re: Najnowsze recenzje

Postprzez Krelian » Śr sty 12, 2011 10:09 am

no recka Ferngully 2 raczej już bez większych dziwactw (może dlatego, że film nie był aż tak zły) ale uuu w następny tygodniu będzie się działo recka kontynuacji jednego z ulubionych filmów Douga.
Avatar użytkownika
Krelian
 
Posty: 104
Dołączył(a): Pn paź 25, 2010 7:22 pm

Re: Najnowsze recenzje

Postprzez ichabod » Śr sty 12, 2011 11:24 am

Recka średnia, parę zabawnych motywów, ale sam film jakoś nie wzbudza emocji - osobiście wolę jak Doug się znęca nad naprawdę złymi filmami. Szkoda, że Nostalgia Chick zabrakło (czytając forum widzę, że tylko ja lubię jej twórczość) ;)
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Re: Najnowsze recenzje

Postprzez Krelian » Śr sty 12, 2011 11:33 am

przecież "powiedziała" no :P
Avatar użytkownika
Krelian
 
Posty: 104
Dołączył(a): Pn paź 25, 2010 7:22 pm

Re: Najnowsze recenzje

Postprzez DoubleFace » Śr sty 12, 2011 11:38 am

Wczoraj, a właściwie i dzisiaj obejrzałem Niekończącą się Opowieść 3. Nie wiem o co chodzi z tymi zarzutami. Niektórym podobał się odcinek Ask That Guy z Sage'em (mi osobiście nie:\), a trochę ludzkiej śliny wzbudziło takie kontrowersje. Generalnie za każdym razem gdy słyszałem tą piosenkę to wybuchałem głośno śmiechem. Recka super!

PS: W zeszłym tygodniu leciały w telewizji dwie "criticowe kaszanki": Czarodziej i Niekończąca się opowieść. Obie był nieźle reklamowane w Tele Magazynie, a Opowieść wogóle na ekranie nieźle wychwalali.
Avatar użytkownika
DoubleFace
 
Posty: 393
Dołączył(a): Pt gru 03, 2010 10:43 am

Re: Najnowsze recenzje

Postprzez Akane » Śr sty 12, 2011 11:57 am

DoubleFace napisał(a):Wczoraj, a właściwie i dzisiaj obejrzałem Niekończącą się Opowieść 3. Nie wiem o co chodzi z tymi zarzutami.

Niektórym "dymanie" płyty wydało się nazbyt obsceniczne. Ot co, są gusta i guściki. Mnie osobiście ten motyw kompletnie nie leżał i nie pasował mi do NC.
Avatar użytkownika
Akane
 
Posty: 2082
Dołączył(a): So paź 23, 2010 4:06 pm

Re: Najnowsze recenzje

Postprzez DoubleFace » Śr sty 12, 2011 2:24 pm

Aha, no tak to było dosyć nie na miejscu. Chyba, że chodziło mu o sparodiowanie sceny "Why Lisa, why!?" z The Room.
Avatar użytkownika
DoubleFace
 
Posty: 393
Dołączył(a): Pt gru 03, 2010 10:43 am

Re: Najnowsze recenzje

Postprzez speiderman » Pt sty 14, 2011 8:32 pm

Cóż, mi takie ostre poczucie humoru nie przeszkadza. Można raczej powiedzieć, że wyładował na filmie cały swój gniew. Recenzja Ferngully 2 była już bardziej w jego klasycznym stylu i nadal bardzo dobra (zwłaszcza propagandowe filmy o najokrutniejszym gatunku jaki stąpał po Ziemi). Szkoda tylko, że Nostalgia Chick nie wysiliła się o jakiś dłuższy komentarz. A o samym filmie mam podobne zdanie co NC - niepotrzebny. Obyło się bez bólu, ale w końcu żadnych pozytywnych odczuć do oryginału też nie miał. Ale zobaczymy co będzie w przyszłym tygodniu ;) . Swoją drogą, musiałbym kiedyś w końcu "The Secret of NIMH"obejrzeć.
Avatar użytkownika
speiderman
 
Posty: 1146
Dołączył(a): So paź 23, 2010 7:30 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nostalgia Critic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron