That Guy With The Glasses.pl -Doug walker czyli Nostalgia Critic, Chester A. Bum i inni - strona główna

Najnowsze recenzje

Opinie o recenzjach Nostalgia Critica

Re: Najnowsze recenzje

Postprzez speiderman » Śr sty 05, 2011 2:28 pm

Niekończąca się opowieść 3 - to był ból. Po prostu ból. Czegoś tak głupiego NC nie robił od dawna. Pamiętam jak kiedyś widziałem ten film w telewizji z polskim dubbingiem (kiepski, ale przynajmniej dziecko brzmiało bardziej jak dziecko). I obejrzałem go bez skrzywienia. Ale wtedy nie znałem Jacka Blacka, ani "Born to Be Wild", a nawet nie pamiętałem, że efekty były tak koszmarne (zwłaszcza wygląd Falcora). Druga część może była gorsza, ale przynajmniej do obejrzenia. Cieszę się, że NC w końcu postanowił się za to wziąć, bo recenzja była tak genialna, że 27 minut zleciało prędko (a końcówka to już w ogóle rewelacja :twisted: ). Nie mogę się doczekać kolejnych filmów, chociaż już zaczynam się bać :lol: .
Avatar użytkownika
speiderman
 
Posty: 1146
Dołączył(a): So paź 23, 2010 7:30 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Najnowsze recenzje

Postprzez amek » Śr sty 05, 2011 3:47 pm

Miesiąc sequeli zapowiada się bombowo.. tylko nie wiem jak "ensi" to wytrzyma (patrz Neverending Story 3)
BTW Końcówka wręcz w AVGNerdowym stylu.. Cóż "z kim przestajesz takim się stajesz"
Akcelerator Akcyzy 1590
Well. I was on my way to this gay gypsy bar mitzvah for the disabled, when I suddenly thought, "Gosh. The Third Reich's a bit rubbish. I think I'll kill the Führer." Who's with me?
Avatar użytkownika
amek
 
Posty: 228
Dołączył(a): Wt paź 26, 2010 8:24 pm

Re: Najnowsze recenzje

Postprzez Srat » Śr sty 05, 2011 4:19 pm

Jack Black... CZEMU?!
Recenzja jest genialna, fragment ze śpiewającym człowiekiem kamieniem (nie mam pojęcia jak on się nazywa po polsku) powtarzałem sobie kilkadziesiąt razy. Dzisiaj oglądam tą recenzje czwarty raz, a cały czas padam na "teleporcie" albo końcówce z histerycznym śmiechem.
"I like it!"
Avatar użytkownika
Srat
 
Posty: 193
Dołączył(a): N paź 24, 2010 8:17 pm

Re: Najnowsze recenzje

Postprzez Niedźwiedź » Śr sty 05, 2011 9:33 pm

A jakoś, ani za tą recenzją, ani za jej poprzedniczką nie przepadam. Wynika to zapewne z faktu, że Neverending story obejrzałem będąc już w Liceum. Ale w sumie dowcip do mnie, też bardzo nie przemawia w tym odcinku. Cóż... de gustibus non est disputandum
I'm not psychopath. I'm just creative
Avatar użytkownika
Niedźwiedź
 
Posty: 127
Dołączył(a): So paź 23, 2010 5:02 pm

Re: Najnowsze recenzje

Postprzez Akane » Cz sty 06, 2011 4:55 am

Dołączam do Niedźwiedzia jeśli chodzi o recenzję "NS 3". Za mało w niej było... Nostalgia Critica. Nie wiem czy to jakiś przypadek czy też nowy zamysł na postać NC. Mam nadzieję, że jednak to pierwsze. Bo gdyby mi zależało na słuchaniu "fuck" w co drugim zdaniu lub też na oglądaniu faceta kopulującego z resztkami po CD/DVD, włączyłabym AVGN-a.
Takie podejście do recenzowania filmów do mnie nie trafia. A dobre 20% recki "Niekończącej się Opowieści 3" to były wygłupy w stylu Nerda czy NK - jak dla mnie (pani w średnim wieku ;P) raczej żenujące niż zabawne.
Avatar użytkownika
Akane
 
Posty: 2082
Dołączył(a): So paź 23, 2010 4:06 pm

Re: Najnowsze recenzje

Postprzez Cirzpibog Starhemberg » Cz sty 06, 2011 1:17 pm

Mam mieszane uczucia co do tej recenzji.

Z jednej strony muszę powiedzieć, że ubawiłem się na niej jak na żadnej od czasu "The Room" (tylko pytanie, czy to nie głównie zasługa beznadziejności filmu).
Z drugiej pozostawiła we mnie pewien niedosyt. Jak już wspomnieli przedmówcy, trochę za mało w niej NC, za mało "czepiania się", za dużo humoru w stylu AVGN. Jest chyba nieco za krótka (to... coś zasługuje co najmniej na 30 minut mieszania z błotem). Critic nie podszedł do filmu, cóż, po "Criticowemu". Ale myślę, że to można zrozumieć, gdyż Niekończąca się Opowieść III jest sequelem jednego z jego ulubionych filmów na poziomie papki niewiele... mniej beznadziejnej (słowo "lepszy" mi tu nie pasuje) od "Garbage Pail Kids". Trudno więc oczekiwać, że NC rzetelnie i chłodno zrecenzuje takiego gniota i wydaje mi się, że jego recenzja "The Secret of NIMH 2" będzie bardzo podobna (filmu nie widziałem, lecz jeśli choć połowa z tego, co o nim mówią, jest prawdziwa, to wolę do niego nie podchodzić), zwłaszcza że pierwszy film należy do ścisłej dwudziestki ulubionych filmów Douga.
Swoją drogą, czy to przypadek, że w scenie destrukcji płyty z tym śmieciem widać plakat z walki NC vs AVGN? ;)
Cirzpibog Starhemberg
 
Posty: 19
Dołączył(a): So lis 27, 2010 6:12 pm

Re: Najnowsze recenzje

Postprzez Akane » Cz sty 06, 2011 4:44 pm

Cirzpibog Starhemberg, mam nadzieję, że masz rację i faktycznie ton recenzji wynikał z absolutnego braku tolerancji dla filmu. Gdyby się jednak okazało, że to chwyt marketingowy i próba zmiany "wizerunku" NC (mająca na celu dotarcie do tych, dla których rozrywka tym lepsza, im więcej bluzgów i obsceniczności) to chyba strzelę sobie w łeb.
Avatar użytkownika
Akane
 
Posty: 2082
Dołączył(a): So paź 23, 2010 4:06 pm

Re: Najnowsze recenzje

Postprzez Luklaser » Pt sty 07, 2011 6:38 pm

Ja również jestem w stanie wybaczyć Criticowi tą niesmaczną recenzję. Właśnie ją obejrzałem i jestem zszokowany. Z samej recenzji niewiele pamiętam, nie przypadła mi do gustu, ale... jak mogli zrobić coś tak okropnego z tak genialnym filmem jak "Niekończąca się opowieść"?!

Nie żartuję, po raz pierwszy po obejrzeniu recenzji NC, nie jestem rozbawiony, tylko zdruzgotany. Ten film popsuł mi i dzieciństwo i Nostalgicznego Critica. :cry:
Avatar użytkownika
Luklaser
 
Posty: 534
Dołączył(a): Pn gru 27, 2010 12:41 pm
Lokalizacja: Warszawa Praga południe

Re: Najnowsze recenzje

Postprzez Akane » Pt sty 07, 2011 7:41 pm

Niestety już dwójka wołała o pomstę do nieba i mogę się tylko cieszyć, że poprzestałam na obejrzeniu jedynki. O kolejnych częściach nie słyszałam, o ich istnieniu dowiedziałam się z recenzji NC.
Avatar użytkownika
Akane
 
Posty: 2082
Dołączył(a): So paź 23, 2010 4:06 pm

Re: Najnowsze recenzje

Postprzez Shad0546 » Pt sty 07, 2011 9:53 pm

Według mnie NC w Neverendig Story 3 powinien się skończyć gdzieś koło 12 minuty.
No niestety ale reszta to mniej więcej takie "hetjowanie" dosyć prymitywne w stylu AVGN.
I mam pytanie do Was.
Czy tylko mi nasunęło się pytanie kiedy NC wziął kupę papieru stwierdzając, że jest to lista złych rzeczy filmie.
Skąd on wziął tyle papieru :P
Ogólnie recka mi się podobała choć znając życie uciekło mi parę smaczków bo jakiś "Ingilisz" master nie jestem :[
Moja działalność kończy się na tłumaczeniu Tutoriali :lol:
Pozdrawiam
Shad0546
Obrazek
Shad0546 a.k.a k0t cyrkow!ec
Zbieracz CD-Action od 175 numeru. :D
"Abstynent? To słaby człowiek, który ulega pokusie odmawiania sobie przyjemności."
~Ambrose Bierce

Różowy Inkwizytor!
Avatar użytkownika
Shad0546
 
Posty: 140
Dołączył(a): Pn lis 01, 2010 6:44 pm
Lokalizacja: Dąbrowa Gornicza

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nostalgia Critic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości

cron