That Guy With The Glasses.pl -Doug walker czyli Nostalgia Critic, Chester A. Bum i inni - strona główna

Najnowsze recenzje

Opinie o recenzjach Nostalgia Critica

Re: Najnowsze recenzje

Postprzez Akane » Śr gru 08, 2010 2:31 pm

Zgodzę się tylko z "The Thief and the Cobbler", na reklamach się ubawiłam.

Nemo, widziałeś w ogóle "Waterworld"? Bo zauważyłam, że często mniej bawią po prostu recenzje tych filmów, których się zwyczajnie nie zna.
Avatar użytkownika
Akane
 
Posty: 2082
Dołączył(a): So paź 23, 2010 4:06 pm

Re: Najnowsze recenzje

Postprzez Nemo » Śr gru 08, 2010 3:27 pm

Widziałem.
Recka little Monsters...ehhh...http://www.youtube.com/watch?v=eJ2j8yxu-rc
http://redribbonreviewers.wordpress.com/about/ jakby ktoś nie zauważył albo zauważył i się zastanawiał.
Everything a writer learns about the art or craft of fiction takes just a little away from his need or desire to write at all.
In the end he knows all of the tricks and has nothing to say.
Avatar użytkownika
Nemo
 
Posty: 83
Dołączył(a): Cz paź 28, 2010 11:21 pm

Re: Najnowsze recenzje

Postprzez speiderman » So gru 11, 2010 3:21 pm

Cóż, The Thief and the Cobbler mało zabawna (choć zainteresował mnie tym filmem), Waterworld średnia (można się pośmiać, ale nie wybija się niczym szczególnym), ale już Little Monsters oglądało mi się z większą przyjemnością i wg mnie jest całkiem dobra. Bywało, że NC kilka razy słabował, by w końcu zrobić coś naprawdę dobrego, więc pewnie nieraz nas zaskoczy.
Avatar użytkownika
speiderman
 
Posty: 1146
Dołączył(a): So paź 23, 2010 7:30 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Najnowsze recenzje

Postprzez Krelian » Pn gru 13, 2010 9:49 pm

mnie osobiście zniszczyła wstawka z Czarnej Żmii w recenzji Waterword (jak dla mnie udanej...stuff)
Avatar użytkownika
Krelian
 
Posty: 104
Dołączył(a): Pn paź 25, 2010 7:22 pm

Re: Najnowsze recenzje

Postprzez Michał » Wt gru 14, 2010 4:16 pm

Mnie się nowe recenzje podobały, przy czym jako że "Thief and the Cobbler" to tytuł mi obcy, to i sama recenzja wydawała mi się dość długawa i mniej ciekawa od innych. Na pozostałych się ubawiłem i nie wydaje mi się, żeby Doug obniżył poziom.
Avatar użytkownika
Michał
 
Posty: 78
Dołączył(a): N paź 24, 2010 7:50 pm

Re: Najnowsze recenzje

Postprzez Kazik » Wt gru 14, 2010 6:02 pm

Reklamy - miodzio, zwłaszcza przy parodii "Miasteczka Halloween". Taka miła odskocznia.

"Thief and the Cobbler" - pół dzieciństwa się śliniłam, żeby to zobaczyć, ale nie ma w ogóle szans tego dostać. I mimo sarkania Critica, mam zamiar to obejrzeć - jak sam przyznał, dla genialnej animacji. I głosu Vincenta Price :>
BTW, Szewczyk był słodziutki - dopóki się nie odezwał i nie opalił. Złodziej był uroczy - dopóki nie zaczął myśleć.
Dobry motyw z telefonem od Vincenta, choć po dłuższej chwili za bardzo na myśl przychodził mi Facet z Pająkami.

"Waterworld" - zaczęłam i jakoś siły nie miałam, by kontynuować. Choć główny bohater wydający dźwięki charakterystyczne delfinkom szczerze mnie rozbawił :D

Ach, czy mnie wzrok nie myli? Czy "The Room" powstał z martwych i w glorii chwały i sławy wrócił na stronę? Coś T.W. ma kiepskich prawników.

jakby ktoś nie zauważył albo zauważył i się zastanawiał.

Dzięki, Kapitanie Nemo. Nie, żeby mi to sen z powiek spędzało, ale dobrze wiedzieć.

Pozdrowienia i niech kisiel jajeczny będzie z Wami ^^
"Krew, wybuchy, flaki - zabawa dla całej rodziny!"
Kazik o NC

You know - for kids!
Avatar użytkownika
Kazik
 
Posty: 12
Dołączył(a): Wt paź 26, 2010 3:13 pm

Re: Najnowsze recenzje

Postprzez Michał » Wt gru 14, 2010 6:09 pm

Kazik napisał(a):Pozdrowienia i niech kisiel jajeczny będzie z Wami ^^

A fuuuuuuj! ;]
Avatar użytkownika
Michał
 
Posty: 78
Dołączył(a): N paź 24, 2010 7:50 pm

Re: Najnowsze recenzje

Postprzez axinkiewicz » Pt gru 17, 2010 10:56 pm

Recenzja Rovera Dangerfielda byla nawet fajna. Pamiętam jak oglądałem zwiastun kiedy byłem młody na co drugiej kasecie filmowej jakiej miałem. Co do waterworlda to nie mam siły tego oglądać z jakiegoś powodu...
Steam: http://steamcommunity.com/id/axinkiewicz
Avatar użytkownika
axinkiewicz
 
Posty: 39
Dołączył(a): N paź 24, 2010 6:46 pm
Lokalizacja: Kozy k. Bielska-Białej

Re: Najnowsze recenzje

Postprzez Srat » Śr gru 22, 2010 12:56 pm

Nostalgiczny i krytyczny odcinek świąteczny - prześwietny. Najbardziej rozśmieszył mnie Cinema Snob i jego.. nietypowy zawód. W sumie to był najlepszy odcinek specjalny jaki widziałem w tym roku (i jedyny). Polecam, Piotr Fronczewski.
"I like it!"
Avatar użytkownika
Srat
 
Posty: 193
Dołączył(a): N paź 24, 2010 8:17 pm

Re: Najnowsze recenzje

Postprzez Akane » Pt gru 31, 2010 10:38 am

Obejrzałam wczoraj pierwszy odcinek najnowszej serii NC, "W poszukiwaniu zagubionej fabuły" i jestem zachwycona! "Wojownicze Żółwie Ninja", którym poświęcony był pierwszy odcinek w/w serii, oglądałam jako dziecko i miałam teraz niesamowity ubaw widząc, ile w tej kreskówce było "dziur" (których kiedyś się kompletnie nie dostrzegało). Doug kolejny raz osiągnął w moich oczach mistrzostwo, na recenzji bawiłam się świetnie i parę razy zakrztusiłam się ze śmiechu :D
Avatar użytkownika
Akane
 
Posty: 2082
Dołączył(a): So paź 23, 2010 4:06 pm

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nostalgia Critic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron