That Guy With The Glasses.pl -Doug walker czyli Nostalgia Critic, Chester A. Bum i inni - strona główna

Najnowsze recenzje

Opinie o recenzjach Nostalgia Critica

Re: Najnowsze recenzje

Postprzez speiderman » Śr lut 13, 2013 11:46 am

No proszę. Zamiast czekać 2 tygodnie na omówienie filmu, pojawił się krótki materiał o tym czy "Zmierzch" jest faktycznie najgorszą rzeczą jaka istnieje i analizujący skąd bierze się ta cała nienawiść do niego. Wnioski są naprawdę ciekawe, więc radzę po prostu obejrzeć: http://thatguywiththeglasses.com/videol ... thing-ever
Avatar użytkownika
speiderman
 
Posty: 1146
Dołączył(a): So paź 23, 2010 7:30 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Najnowsze recenzje

Postprzez ichabod » Śr lut 13, 2013 10:39 pm

Nic, o czym Spoony by już nie mówił mniej więcej co roku, ale i tak oglądało się ok
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Re: Najnowsze recenzje

Postprzez Nemo » Cz lut 14, 2013 10:55 pm

No właśnie nie wiem czy to efekt uboczny tego, ze o Zmierzchu mowiono juz wszystko, ale jakos miałem wrazenie ze mowil rzeczy oczywiste. Still, nie chcialem uciekac sprzed monitora.
Recenzja byla ok. Kilka dobrych zartow, wykorzystanie ludkow z Demo Reel, i mniej wrzeszczenia. Jest spoko.
Ale intro jest koszmarne.
Everything a writer learns about the art or craft of fiction takes just a little away from his need or desire to write at all.
In the end he knows all of the tricks and has nothing to say.
Avatar użytkownika
Nemo
 
Posty: 83
Dołączył(a): Cz paź 28, 2010 11:21 pm

Re: Najnowsze recenzje

Postprzez Jeremosky » Śr mar 06, 2013 8:27 pm

Ostatnia recenzja NC filmu "Son of the Mask" (w Polsce wydany jako "Dziedzic Maski") jest moim zdaniem najlepsza z tych trzech, które pojawiły się po jego powrocie. Fakt, nie jest to poziom tych najlepszych typu "The Room" czy "Alone in the Dark", ale przyjemnie się oglądało i zdarzyło mi się kilkakrotnie wybuchnąć śmiechem. Polecam, bo naprawdę warto obejrzeć.

http://thatguywiththeglasses.com/videol ... f-the-mask
SPARKLE, SPARKLE, SPARKLE,
Avatar użytkownika
Jeremosky
 
Posty: 31
Dołączył(a): Cz lut 23, 2012 4:15 pm

Re: Najnowsze recenzje

Postprzez ichabod » Śr mar 06, 2013 8:49 pm

Nawet mi się podobało :D
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Re: Najnowsze recenzje

Postprzez speiderman » Śr mar 06, 2013 8:50 pm

O ile Pearl Harbor służył chyba głównie po to, by pojechać po Michaelu Bayu (choć nie najgorsza), to tu ucieszyłem się jak głupi, bo spełniło się moje marzenie, by zrecenzował jedyny film do którego czuję autentyczną nienawiść :twisted: . A cieszę się jeszcze bardziej, bo recka spełniła wszystkie moje oczekiwania i nawet tocząca się historia na boku była świetnie prowadzona i zdecydowanie dawno się tak na odcinku NC nie śmiałem :lol: .
Avatar użytkownika
speiderman
 
Posty: 1146
Dołączył(a): So paź 23, 2010 7:30 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Najnowsze recenzje

Postprzez Puty » So kwi 06, 2013 8:01 pm

Ech, Doug musi teraz przebierać się w ciuchy Critica, żeby wygłaszać własną opinię? Toć niby rozgraniczał te postacie atakowany przez kogoś o punkt widzenia w recenzji odcinając się, że to jedynie kreacja, a widzę, że te "editoriale"(widziałem też o twilight) to Walker prawiący morały, bez nawet śladu criticowej persony, noszący strój dla niepoznaki. Czy ci Amerykanie są naprawdę tacy głupi? Czy podpisanie materiału "NC" naprawdę tak podbija liczniki kliknięć? Kiedy dowiedziałem się o śmierci Rogera Eberta*, kliknąłem na filmik Douga i szczerze się zawiodłem. Niepotrzebnie zakładał strój - i tak mówił w imieniu Douga Walkera, podobnie zresztą w tym tłajlajtowym filmiku gdzie jako Critic odsyłał do "Dougowego" vloga.



*którego stałem się fanem dzięki Dougowi właśnie
Avatar użytkownika
Puty
 
Posty: 607
Dołączył(a): Pn sie 01, 2011 12:36 am
Lokalizacja: Strzelno

Re: Najnowsze recenzje

Postprzez Piett » N kwi 07, 2013 9:39 pm

Puty napisał(a):Kiedy dowiedziałem się o śmierci Rogera Eberta*, kliknąłem na filmik Douga i szczerze się zawiodłem. Niepotrzebnie zakładał strój - i tak mówił w imieniu Douga Walkera


No akurat w tym wypadku nie powinno się zapominać że właśnie jako Critic współczesnej widowni przybliżył program Siskela i Eberta. Siłą rzeczy dokończenie tego wątku w ten sposób było jak najbardziej na miejscu i świadczyło o ciągłości między poprzednimi odcinkami ;) .
Avatar użytkownika
Piett
 
Posty: 47
Dołączył(a): Wt wrz 13, 2011 5:32 pm
Lokalizacja: Festung Warschau

Re: Najnowsze recenzje

Postprzez Luklaser » Pn kwi 08, 2013 6:27 pm

Pewnie po prostu gdyby Doug tworzył editoriale jako on sam, nikomu nie chciałoby się ich oglądać. W końcu Nostalgia Critic może pozwolić sobie na montaż, może co jakiś czas rzucić jakiś dowcip lub wymyślny sarkazm i ma przygotowany wcześniej scenariusz, dzięki któremu nie zacina się i niczego nie pomija. Opinie Douga są robione na spontanie, bez scenariusza, przez co jego dygresje nie byłyby tak poukładane. Oczywiście Doug mógłby wypowiadać się jako on sam, podpierając się scenariuszem, ale wtedy pewnie narzekalibyśmy, że jest sztuczny, kiedy wypowiada się prywatnie.
Tylko ten odcinek ku pamięci Rogera Eberta mógł zrobić bez przebrania, skoro i tak improwizował... ale bez przesady! Dopiero co NC naśmiewał się, że jego widzowie marudzą z powodu zmiany koloru ściany! ;)
Avatar użytkownika
Luklaser
 
Posty: 534
Dołączył(a): Pn gru 27, 2010 12:41 pm
Lokalizacja: Warszawa Praga południe

Re: Najnowsze recenzje

Postprzez speiderman » So kwi 13, 2013 7:32 pm

Jakoś w ogóle mi to nie przeszkadza, może dlatego, że już wcześniej pojawiały się takie materiały jak o Drew Struzanie, wspomniany odcinek o Siskelu i Ebercie czy wywiad z twórcami Animaniaków. Ogólnie wybiera fajne, interesujące mnie tematy i słucha się go bardzo przyjemnie, ale czasem się dłużą, więc można by było rzucić czasem czymś na rozluźnienie, nawet jeśli to tylko dodatek do recenzji.

EDIT:
Swoją drogą, przy okazji o materiału o księżniczkach, nie mogę zrozumieć co takiego nie podobało mu się w "Moście do Terabithii", bo jak dla mnie to był to naprawdę dobry i wyróżniający się film, który nie był sztampowym do bólu fantasy dla dzieci. Może ewentualnie dziewczyna wydawała się być zbyt idealna, ale było to dobrze wplecione w scenariusz i naprawdę dobrze zagrane. Głowy nie dam, zobaczymy jak go omówi, jeśli już do tego dojdzie.
Avatar użytkownika
speiderman
 
Posty: 1146
Dołączył(a): So paź 23, 2010 7:30 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nostalgia Critic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron