That Guy With The Glasses.pl -Doug walker czyli Nostalgia Critic, Chester A. Bum i inni - strona główna

Co, gdzie, kiedy?

Opinie o recenzjach Nostalgia Critica

Co, gdzie, kiedy?

Postprzez Piett » Śr sty 18, 2012 11:40 pm

Pomyślałem że przyda się wątek w którym można zadać pytanie jak szukamy albo nie rozumiemy w kwsti twórczości Doug'a:).

Zacznę od pytania. O co chodzi z motywem że Critic krzyczy "Elephant" w jakimś dziwnym momencie. Równolegle z tym pojawia się motyw muzyczny i jakaś brodata głowa z koroną na głowie. Jestem pewien że pojawiło się to co najmniej 2 razy, ale nie załapałem z czego to wynika, ani gdzie pierwszy raz się pojawiło. Z góry dzięki za wyjaśnienie sprawy :)
Avatar użytkownika
Piett
 
Posty: 47
Dołączył(a): Wt wrz 13, 2011 5:32 pm
Lokalizacja: Festung Warschau

Re: Co, gdzie, kiedy?

Postprzez ichabod » Śr sty 18, 2012 11:54 pm

Ta strona powinna Ci wyjaśnić to i owo ;)

http://thatguywiththeglasses.wikia.com/wiki/NCgags

Edit:

I jeszcze jedna, bardziej uniwersalna ;) http://thatguywiththeglasses.wikia.com/ ... nning_Gags
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Re: Co, gdzie, kiedy?

Postprzez Luklaser » Cz sty 19, 2012 1:15 am

Albo... może po prostu podam Ci link z recenzją, w której pierwszy raz ten żart się pojawił? ;) Jeśli nie chce ci się oglądać, przeskocz od razu do 5:39 :
http://www.youtube.com/watch?v=ORKCJKyPJQk
Avatar użytkownika
Luklaser
 
Posty: 534
Dołączył(a): Pn gru 27, 2010 12:41 pm
Lokalizacja: Warszawa Praga południe

Re: Co, gdzie, kiedy?

Postprzez Piett » Pn lis 05, 2012 9:08 pm

Furora jaką ten pozornie pomocny temat zrobił powala - aż zaczynam się wstydzić że pewnie jako jedyny nie wiem wszystkiego w tematyce co bym chciał :)

Dawno temu na YT widziałem filmik w którym to była scena w której to pojawiał się wielki wybuch na jakiejś arenie, a jeden gość był rozszarpywany przez lwa albo tygrysa. Komentarz Doug'a sprowadzał się do nazwanie tej sceny "najlepsza sceną akcji" czy coś. Jakoś nie zapamiętałem tytułu ani nie natrafiłem dotąd na ten materiał oglądając recenzję w oryginale i na polskim kanale.

Z góry dzięki za ewentualną pomoc.
Avatar użytkownika
Piett
 
Posty: 47
Dołączył(a): Wt wrz 13, 2011 5:32 pm
Lokalizacja: Festung Warschau

Re: Co, gdzie, kiedy?

Postprzez ichabod » Pn lis 05, 2012 9:33 pm

Double Team :)
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Re: Co, gdzie, kiedy?

Postprzez Piett » Śr cze 12, 2013 8:52 am

Przy którejś recenzji ponownie zobaczyłem motyw kiedy Doug jakoś dziwnie podśmiewuje się z Christhopera Walkena który zawsze przyłapywany jet na jakimś paru sekundowym urywku z jakiegoś talk-showu czy skeczu.

Skąd się właściwie to wzięło i czy w ten sposób on raczej wykazuje niechęć czy podziw dla jego osoby?

Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
Piett
 
Posty: 47
Dołączył(a): Wt wrz 13, 2011 5:32 pm
Lokalizacja: Festung Warschau

Re: Co, gdzie, kiedy?

Postprzez speiderman » N cze 23, 2013 11:27 am

Nie wiem o który fragment ci chodzi. W każdym razie Critic ma tak dużą sympatię do Walkena i jego odpałów, że nawet poświęcił cały odcinek na top 11 jego najbardziej niezręcznych i najdziwaczniejszych momentów, gdzie pojawiły się jego skecze z Saturday Night Live, więc może o to chodzi (bo uwielbia jego sposób mówienia, gdzie brzmi jakby czytał wszystko z kartki).
Avatar użytkownika
speiderman
 
Posty: 1146
Dołączył(a): So paź 23, 2010 7:30 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Co, gdzie, kiedy?

Postprzez Piett » Pn cze 24, 2013 9:40 am

Tu ciężko o konkretny fragment - bardziej krótkie żarciki brane zapewne właśnie ze wspomnianego SNL - dobre i tyle.
Avatar użytkownika
Piett
 
Posty: 47
Dołączył(a): Wt wrz 13, 2011 5:32 pm
Lokalizacja: Festung Warschau


Powrót do Nostalgia Critic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości

cron