That Guy With The Glasses.pl -Doug walker czyli Nostalgia Critic, Chester A. Bum i inni - strona główna

Kończ waść?

Opinie o recenzjach Nostalgia Critica

Re: Kończ waść?

Postprzez ichabod » Wt wrz 13, 2011 5:11 pm

Podpisuję się pod postem, natomiast nie zgodzę się co do ostatniego zdania mimo wszystko ;) Znam takiego jednego recenzenta m.in. anime i radzi sobie nieźle :D
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Re: Kończ waść?

Postprzez Lienne » Wt wrz 13, 2011 5:18 pm

No cóż. Jedni mogą uważać, że Doug się "wypalił", a innym nowe odcinki mogą się podobać. To tylko kwestia gustu. :D A co do Nostalgia Critica, to mimo wszystko tęskniłabym (i to bardzo :( ). Nie można oczekiwać, że każdy odcinek wszystkim się spodoba i nie można oczekiwać, że każdy odcinek będzie idealny.
Lienne
 
Posty: 8
Dołączył(a): Pn sie 22, 2011 6:57 pm

Re: Kończ waść?

Postprzez jedrzej180 » N wrz 16, 2012 2:56 pm

Prorok po prostu. NC się właśnie skończył - będzie mi go brakowało. Póki co jest jeszcze dużo jego recenzji do tłumaczenia więc na razie wytrzymam :D
jedrzej180
 
Posty: 5
Dołączył(a): Wt sie 28, 2012 7:01 pm

Re: Kończ waść?

Postprzez Puty » N wrz 16, 2012 3:54 pm

Skończyło się ze skutkiem jaki połowicznie chciałem. Doug powiedział, że jeśli NC się pojawi to sporadycznie, ale na pewno będzie w specialu. Dobrze, że Doug ma kilka pomysłów na show i nie ufa tylko jednemu, wspomniany przez niego Melvin to była niezła wtopa ;].
No i skoro seria jest zamknięta, to mogę wrócić do odcinksów, których nie dałem rady przetrwać i które pominąłem.
Avatar użytkownika
Puty
 
Posty: 607
Dołączył(a): Pn sie 01, 2011 12:36 am
Lokalizacja: Strzelno

Re: Kończ waść?

Postprzez Uknek » Śr wrz 19, 2012 5:58 pm

Będzie mi go bardzo brakować, ale przecież będą inne serie ;). Dobrze, że skończyli zanim przestało być zabawnie. I przecież TGWTG to nie tylko Doug - jest masa innych świetnych recenzentów, którzy nie schodzą ze swych stanowisk :).
Oglądaj nowe odcinki GODZILLAZINE na moim kanale:

http://www.youtube.com/user/Jacob1074?feature=watch
Avatar użytkownika
Uknek
 
Posty: 52
Dołączył(a): Śr lip 11, 2012 1:25 am

Re: Kończ waść?

Postprzez ichabod » Śr wrz 19, 2012 6:01 pm

Dobrze, że skończyli zanim przestało być zabawnie.


Chyba raczej skończyli, BO przestało być zabawne :)
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Re: Kończ waść?

Postprzez Uknek » Śr wrz 19, 2012 6:07 pm

Cóż, ostatnie odcinki były mniej śmieszne, ale nadal były ;).
Oglądaj nowe odcinki GODZILLAZINE na moim kanale:

http://www.youtube.com/user/Jacob1074?feature=watch
Avatar użytkownika
Uknek
 
Posty: 52
Dołączył(a): Śr lip 11, 2012 1:25 am

Re: Kończ waść?

Postprzez Broken Fang » Cz wrz 20, 2012 11:49 am

Cóż... wielka szkoda, że NCka już nie będzie przyzwyczaiłem się do niego, ale show must go on, lubiłem ten program, nawet jak zaczął z odcinka na odcinek być coraz słabszy. Brak mi będzie przede wszystkim Top 11 i New vs old... Wielka szkoda. Choć nie będę zaskoczony jeżeli ilość wejść na TGWTG spadnie do takiego poziomu, że Doug wróci do tej serii.
www.wielkieroboty.blogspot.com
www.msgundam.pl
www.transformery.pl
Avatar użytkownika
Broken Fang
 
Posty: 43
Dołączył(a): Śr cze 27, 2012 12:19 pm

Re: Kończ waść?

Postprzez Roy_v_beck » Śr wrz 26, 2012 1:35 am

Nie powiedziałbym, że mniej zabawnie było w ostatnich odcinkach, recenzja "Total Recall" super komicznie wyszła. Wkurzył mnie tą jazdą po "Scooby Doo", bo akurat dla mnie to nie taki kiepski film, chociaż recka też mi wiele wad uświadomiła. Tym nie mniej program też trzymał super poziom, myślę, że oprócz pomysłów też filmy się kończyły, bo w sumie z takimi mało znanymi obrazami odcinki nie były wybitnie ciekawe. Najlepsze te, gdzie znane filmy omawiał. Już przez ten program z prawdziwą opinią Douga Walkera widać było, że potrzebował pogadać też o nowościach, no a Nostalgia Critic go ograniczał w sumie. Formuła wyczerpała się.
Sentyment do programu zawsze pozostanie, bo to pewnie pierwsze video-recenzje, jakie w życiu oglądałem, dzięki nim wciągnąłem się w inne tego typu programy. Tak więc szacunek i gratulacje za wykonaną robotę.
I will make you hate me cuz you ain't me.
Avatar użytkownika
Roy_v_beck
 
Posty: 47
Dołączył(a): So wrz 22, 2012 8:15 pm
Lokalizacja: Gdynia

Re: Kończ waść?

Postprzez ichabod » Śr wrz 26, 2012 11:45 am

http://thatguywiththeglasses.com/videol ... c-episodes

Serio...? Doug, miejże trochę przyzwoitości :roll:
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nostalgia Critic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron