That Guy With The Glasses.pl -Doug walker czyli Nostalgia Critic, Chester A. Bum i inni - strona główna

Kończ waść?

Opinie o recenzjach Nostalgia Critica

Re: Kończ waść?

Postprzez Luklaser » Śr wrz 26, 2012 1:42 pm

ichabod napisał(a):http://thatguywiththeglasses.com/videolinks/thatguywiththeglasses/nostalgia-critic/36642-the-top-11-nostalgia-critic-episodes

Serio...? Doug, miejże trochę przyzwoitości :roll:

Przecież zapowiadał, że to zrobi, w filmiku pożegnalnym. Poza tym wiele ludzi go o to prosiło, więc to głównie do nich.
Avatar użytkownika
Luklaser
 
Posty: 534
Dołączył(a): Pn gru 27, 2010 12:41 pm
Lokalizacja: Warszawa Praga południe

Re: Kończ waść?

Postprzez Weil Deshalb » Wt sty 22, 2013 11:55 pm

Curses upon you, Thomas Construction! Humanity will remember you as another Judas, if we aren’t all destroyed!
Weil Deshalb
 
Posty: 46
Dołączył(a): N lut 20, 2011 6:55 pm

Re: Kończ waść?

Postprzez rav815 » Śr sty 23, 2013 12:40 am

Hmm końcowy filmik Demo Reel bardzo ciekawy. Widać, że pomysł nie wypalił, więc może to i lepiej że NC wraca. Raz na 2 tygodnie + recenzje nie tylko nostalgicznych filmów :P
rav815
 
Posty: 63
Dołączył(a): So paź 08, 2011 7:07 pm

Re: Kończ waść?

Postprzez Luklaser » Śr sty 23, 2013 12:51 am

Filmik zapowiadający powrót świetny - i zabawny i zaskakujący i pomysłowy, nawet trochę emocjonalny, ale sam powrót... nawet na nowych zasadach... Jestem w stanie uwierzyć, że Doug Walker naprawdę zatęsknił za Nostalgia Criticiem i jestem za tym, żeby realizował przede wszystkim to, co jest jego pasją. Z drugiej strony to wygląda trochę jak rezygnacja z ewolucji i zrobienie krok wstecz.
Nie wiem czy robi dobrze, czy źle. Po prostu nie wiem co o tym myśleć.
Avatar użytkownika
Luklaser
 
Posty: 534
Dołączył(a): Pn gru 27, 2010 12:41 pm
Lokalizacja: Warszawa Praga południe

Re: Kończ waść?

Postprzez mietczynski » Śr sty 23, 2013 1:01 am

Ja tam się cieszę, bo "Demo Reel" w ogóle nie oglądałem, średnio mi się podobało, a NC bardzo chętnie sobie raz na 2 tyg odpalę. Widać, że tym filmikiem Doug chciał się jak najbardziej wytłumaczyć z tej decyzji. Jeśli chodzi o mnie to spoko, najważniejsze żeby dobrze się czuł w tym co robi.

I fajnie, że przyznał się, że "Deme Reel" było błędem. Gdyby dalej w to brnął, to niedługo o TGWTG wszyscy by zapomnieli.
Pointed stick? Oh, oh, oh. We want to learn how to defend ourselves against pointed sticks, do we? Getting all high and mighty, eh? Fresh fruit not good enough for you eh?
Avatar użytkownika
mietczynski
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 236
Dołączył(a): Śr lut 22, 2012 1:41 am

Re: Kończ waść?

Postprzez Hattaque » Śr sty 23, 2013 1:07 am

Może powrót NC z tymi nowymi zasadami okaże się strzałem w dziesiątke? Przynajmniej ja mam taką nadzieję, ponieważ to właśnie Nostalgia Critic zapewnił mi najwięcej chwil czystego szczęścia wśród innych postaci wykreowanych przez Douga :D Oglądając filmik zapowiadający powrót miałam łzy w oczach z radości, że moja ulubiona internetowa postać wraca do "życia". Jednak naszła mnie też pewna refleksja, czy Doug nie idzie troszkę na łatwiznę... Demo Reel nie odniósł miażdżącego sukcecu i mnóstwo fanów narzekało na to show, więc zrozumiałym jest że mógł albo starać się je poprawić albo wymyślić coś zupełnie nowego. A tymczasem mamy powrót do sprawdzonego, wyrobionego NC którego wszyscy znamy i uwielbiamy. To taka bezpieczna opcja moim zdaniem i czas pokaże czy to będzie dobry pomysł. To jednak nie umniejsza mojej radości z powrotu Nostalgia Critica :) Yay!
My Babushka is made out of your soul!
Avatar użytkownika
Hattaque
 
Posty: 2
Dołączył(a): Cz lis 22, 2012 12:33 pm

Re: Kończ waść?

Postprzez Nemo » Śr sty 23, 2013 2:31 am

Byle tyle nie wrzeszczał.
Everything a writer learns about the art or craft of fiction takes just a little away from his need or desire to write at all.
In the end he knows all of the tricks and has nothing to say.
Avatar użytkownika
Nemo
 
Posty: 83
Dołączył(a): Cz paź 28, 2010 11:21 pm

Re: Kończ waść?

Postprzez kamyla » Śr sty 23, 2013 2:13 pm

Wzruszyłam się oglądając ten odc.
Ach, ach NC wraca, uroczo :D
Avatar użytkownika
kamyla
 
Posty: 9
Dołączył(a): N sty 13, 2013 12:16 pm

Re: Kończ waść?

Postprzez Gaido » Śr sty 23, 2013 10:13 pm

Trzeba przyznać, że w kwestii bardziej filmowych produkcji, im mniej czasu poświęca czasu gagom, tym lepiej na tym wychodzi. Podobało mi się. Odebrałem co prawda, że Doug wraca do NC bo ma pomysł na jedną recenzję, nie wiem więc co będzie z następnymi, ale czas pokaże...
Avatar użytkownika
Gaido
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 697
Dołączył(a): Cz kwi 14, 2011 4:27 pm

Re: Kończ waść?

Postprzez ichabod » Cz sty 24, 2013 12:41 am

Heh, Doug potrzebował pół roku, żeby dojść do wniosków, które przewijały się na nawet tym forum i to od dawna
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nostalgia Critic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron