That Guy With The Glasses.pl -Doug walker czyli Nostalgia Critic, Chester A. Bum i inni - strona główna

Kończ waść?

Opinie o recenzjach Nostalgia Critica

Re: Kończ waść?

Postprzez ichabod » So sty 26, 2013 1:01 pm

Bo to tak jakby forum mu poświęcone? :D
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Re: Kończ waść?

Postprzez mietczynski » So sty 26, 2013 1:24 pm

Ty, no w sumie racja;]
Pointed stick? Oh, oh, oh. We want to learn how to defend ourselves against pointed sticks, do we? Getting all high and mighty, eh? Fresh fruit not good enough for you eh?
Avatar użytkownika
mietczynski
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 236
Dołączył(a): Śr lut 22, 2012 1:41 am

Re: Kończ waść?

Postprzez Hevio » Pn sty 28, 2013 7:54 pm

NC wraca niczym syn marnotrawny. Szkoda,że mu się nie udało z Dennym. Z drugiej strony porażka zawsze czegoś nas uczy .
Doug zmienił "plan wydawniczy" i datę wybierania filmów. Jeżeli się naładował , to będzie wszystko ok. Zakończył DemoRip odpowiednio z klimatem. Trzymam za niego kciuki.
Avatar użytkownika
Hevio
 
Posty: 49
Dołączył(a): So cze 23, 2012 11:13 pm

Re: Kończ waść?

Postprzez Akane » Wt sty 29, 2013 3:24 pm

Wreszcie obejrzałam na tgwtg.com "The Review Must Go On" - od dawna półgodzinny odcinek Douga nie wywołał we mnie tylu pozytywnych uczuć. Miało to ręce i nogi, zrobione było z głową i po prostu super mi się ten ep oglądało. Jeśli nowe recenzje NC będą na tym poziomie, to nie będę musiała się już zastanawiać czy znajdę czas na tłumaczenia - bo zacznie mi się znowu tłumaczyć samo ;)
Avatar użytkownika
Akane
 
Posty: 2082
Dołączył(a): So paź 23, 2010 4:06 pm

Re: Kończ waść?

Postprzez Magrat » Wt sty 29, 2013 7:55 pm

"The Review Must Go On". To było... przewidywalne. Anyway, jutro robię sobie rundę po sklepach. Mam nadzieję znaleźć taki sam płaszczyk, który miała na sobie Nella :mrgreen:
Shut up, Nappa!
Avatar użytkownika
Magrat
 
Posty: 89
Dołączył(a): Pt gru 24, 2010 8:00 pm

Re: Kończ waść?

Postprzez Zilla » So lut 09, 2013 10:44 pm

Ja się oczywiście prawie miesiąc po dowiedziałem że Doug wraca z repertuarem ale hej... lepiej późno niż wcale, nieprawdaż? Zatem po ostatnich odcinkach w 2012 roku z serii NC, też pomyślałem że nie jest to śmieszne. Ostatnią dobrą recenzją z tej serii wg. mnie był Alien: Resurrection i też nawet przestałem oglądać na jakiś czas by wrócić przy Scooby Doo i dowiedziałem się przy okazji że NC się skończył. Z jednej strony dopuszczałem taką myśl a z drugiej kiedy stało się to faktem to załamałem się. Szkoda mi było... był żal ale pogodziłem się w końcu. Zobaczywszy the review must go on, odcinek był zrealizowany z głową, był zabawny, był tym co było esencją produkcji Douga kiedy poznałem jego twórczość 3-4 lata temu. Obejrzałem też 'Niezwykłe życie Timothy Greena' i to było to na co czekałem. Płakałem ze śmiechu przy tej recenzji i mam nadzieję że ten poziom się utrzyma. Cieszy mnie także fakt że koniec z ograniczaniem się w recenzjach w kwestii roku powstania filmu. Czekam z niecierpliwością na kolejny odcinek .

PS. Widzę że nei tylko mnie ruszyły łzy szczęścia przy tym odcinku :p
Avatar użytkownika
Zilla
 
Posty: 7
Dołączył(a): Cz lut 07, 2013 8:23 pm
Lokalizacja: Warszawa

Poprzednia strona

Powrót do Nostalgia Critic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron