That Guy With The Glasses.pl -Doug walker czyli Nostalgia Critic, Chester A. Bum i inni - strona główna

Kończ waść?

Opinie o recenzjach Nostalgia Critica

Re: Kończ waść?

Postprzez rav815 » Cz sty 24, 2013 10:47 am

ichabod napisał(a):Heh, Doug potrzebował pół roku, żeby dojść do wniosków, które przewijały się na nawet tym forum i to od dawna


No tak, jak ktoś patrzy na całą sytuację z boku to wiadomo, że wszystko było JASNE od samego początku. BO TO JA jestem ZAJEBISTY, a Doug potrzebował na to pół roku. Hahahah, ale jesteśmy fajni. To była wielka decyzja ze strony Douga, z którą pewnie głowił się wielokrotnie.
rav815
 
Posty: 63
Dołączył(a): So paź 08, 2011 7:07 pm

Re: Kończ waść?

Postprzez Akane » Cz sty 24, 2013 11:47 am

No właśnie mam dziwne wrażenie (względnie już zaawansowaną sklerozę...), że spora część osób na tym forum mówiła raczej "Dobrze, że skończył z NC, bo się wypalił". Stwierdzeń "Powinien wrócić do robienia recek NC, daaaaa!" jakoś sobie nie przypominam... :roll:

Osobiście z decyzji się cieszę, byle Doug odnalazł w sobie ten zapał, który towarzyszył mu na początku.
Avatar użytkownika
Akane
 
Posty: 2082
Dołączył(a): So paź 23, 2010 4:06 pm

Re: Kończ waść?

Postprzez Nemo » Cz sty 24, 2013 2:47 pm

Ichabodowi raczej chodziło o wnioski Douga odnośnie tego, że dowcipy straciły polot i potrzebował przerwy, że przestał być śmieszny i powinien otworzyć się na szerszy materiał, a nie dusić się w starych filmach. Czyli wnioski które tłukło się młotkiem jeszcze przed zawieszeniem nostalgii.
Everything a writer learns about the art or craft of fiction takes just a little away from his need or desire to write at all.
In the end he knows all of the tricks and has nothing to say.
Avatar użytkownika
Nemo
 
Posty: 83
Dołączył(a): Cz paź 28, 2010 11:21 pm

Re: Kończ waść?

Postprzez Akane » Cz sty 24, 2013 3:26 pm

A, w takiej sytuacji odszczekuję swoje słowa i zawieszam warczenie oraz zwracam honor ^^
Avatar użytkownika
Akane
 
Posty: 2082
Dołączył(a): So paź 23, 2010 4:06 pm

Re: Kończ waść?

Postprzez ichabod » Cz sty 24, 2013 6:54 pm

rav815, rozluźnij poślady.

Akane: proszę, pierwsza strona tego tematu ;) viewtopic.php?p=5423#p5423 (A było tego duuuuużo też w innych tematach, nie tylko z mojej strony)
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Re: Kończ waść?

Postprzez Nemo » Cz sty 24, 2013 9:51 pm

Następnym razem nie bądź ku^w# wyrocznią co myśli że wszystko wie najlepiej i nie linkuj do swoich postów, jak masz też inne strony do zaprezentowania :P
Everything a writer learns about the art or craft of fiction takes just a little away from his need or desire to write at all.
In the end he knows all of the tricks and has nothing to say.
Avatar użytkownika
Nemo
 
Posty: 83
Dołączył(a): Cz paź 28, 2010 11:21 pm

Re: Kończ waść?

Postprzez ichabod » Pt sty 25, 2013 12:47 am

Kupujcie koszulki na Modern Retro!
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Re: Kończ waść?

Postprzez Weil Deshalb » Pt sty 25, 2013 2:35 am

Według Rachel Tietz (Rebecca), ona i Malcolm Ray (Tacoma) zagrają w nowej serii NC:

http://www.youtube.com/watch?v=ummKvj8C7rQ
Curses upon you, Thomas Construction! Humanity will remember you as another Judas, if we aren’t all destroyed!
Weil Deshalb
 
Posty: 46
Dołączył(a): N lut 20, 2011 6:55 pm

Re: Kończ waść?

Postprzez Nemo » Pt sty 25, 2013 4:31 am

To miło. Było mi ich trochę żal. A obecność w show Krytyka jest wskazówką, że nadchodzi pewna świeżość. Szczególnie że z tego, czego moja pamięć na temat Demo Reel nie wyparła, kojarzę że akurat ta dwójka była całkiem w porządku.
Jak irytowali, to przez przeciągany dowcip.
Ale Doug generalnie ma problem z wyczuciem - często byłoby śmieszniej, gdyby żart skończył się wcześniej - pierwsze co przychodzi mi teraz do głowy, to rozmowa telefoniczna z Linkarą. Zaimplikowanie, że Linkara rozmawia z nie do końca istniejącymi osobami, było zabawne; pokazywanie tego robota zepsuło jak dla mnie efekt. Let it sink in, Doug. Chwila ciszy i odpowiednia mimika byłyby lepszym finiszem niż pokazywanie szalonego Linkary.
Pewnie dlatego, że Linkara to kiepski aktor.
Everything a writer learns about the art or craft of fiction takes just a little away from his need or desire to write at all.
In the end he knows all of the tricks and has nothing to say.
Avatar użytkownika
Nemo
 
Posty: 83
Dołączył(a): Cz paź 28, 2010 11:21 pm

Re: Kończ waść?

Postprzez mietczynski » So sty 26, 2013 12:35 pm

Dobra, wraca to wraca, na chuj drazyc temat ;P
Pointed stick? Oh, oh, oh. We want to learn how to defend ourselves against pointed sticks, do we? Getting all high and mighty, eh? Fresh fruit not good enough for you eh?
Avatar użytkownika
mietczynski
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 236
Dołączył(a): Śr lut 22, 2012 1:41 am

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nostalgia Critic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron