That Guy With The Glasses.pl -Doug walker czyli Nostalgia Critic, Chester A. Bum i inni - strona główna

NC vs AVGN

Opinie o recenzjach Nostalgia Critica

NC vs AVGN

Postprzez Srat » Śr paź 27, 2010 2:35 pm

Chyba warto stworzyć temat, o przełomowym momencie w karierze NC, czyli walce z Nerdem. :)
Więc, co myślicie o tym wątku, jaki jest wasz ulubiony fragment z tej serii filmików i czy macie jakieś zastrzeżenia? Moim zdaniem, było to genialne posunięcie ze strony Critica, żeby się wypromować (no i jak się okazuje, udało się). Moim ulubionym fragmentem jest odkrywanie wiadomości od Nerda. NC wymyślił i zmontował naprawdę genialny filmik. Walka w zwolnionym tempie też w sumie jest fajna, ale ten Kapitan cośtam był wciśnięty na chama. Jedynym zastrzeżeniem była by chyba finalna bitwa. Nakręcone świetnie, zabawne, lecz zdecydowanie zbyt krótkie, no i tak jak Bum stwierdził - Co to było z tym zakończeniem?
"I like it!"
Avatar użytkownika
Srat
 
Posty: 193
Dołączył(a): N paź 24, 2010 8:17 pm

Re: NC vs AVGN

Postprzez Akane » Śr paź 27, 2010 2:43 pm

Też najbardziej podoba mi się odkrywanie "zaszyfrowanej wiadomości" :) Cała reszta filmików z tej serii jest utrzymana w takim bardziej Nerdowym stylu, niż w stylu NC. Czy to źle? Nie do końca, choć osobiście preferuję jednak humor Critica. Wpływ AVGN`a na finałową produkcję było już widać totalnie, z tego względu cała bitwa wywołała u mnie mieszane uczucia ;) Brak ostatecznego rozstrzygnięcia to pewnie celowe pozostawienie sobie furtki do kontynuacji - któż bowiem chciałby zabijać kurę znoszącą złote jajka? ;) A myślę, że dla obu chłopaków współpraca okazała się sposobem na całkiem niezłą promocję :)
Avatar użytkownika
Akane
 
Posty: 2082
Dołączył(a): So paź 23, 2010 4:06 pm

Re: NC vs AVGN

Postprzez axinkiewicz » Śr paź 27, 2010 4:24 pm

Najlepsze jest to, że ci panowie się spotykają od czasu do czasu, aby nagrać to i owo :P. Pasują do siebie jak ulał xD. Żałuje tylko że "Lśnienie" oglądałem długo po obejrzeniu odkodowania wiadomości.
Steam: http://steamcommunity.com/id/axinkiewicz
Avatar użytkownika
axinkiewicz
 
Posty: 39
Dołączył(a): N paź 24, 2010 6:46 pm
Lokalizacja: Kozy k. Bielska-Białej

Re: NC vs AVGN

Postprzez Kajanka » Cz paź 28, 2010 3:36 pm

Motyw z odszyfrowywaniem wiadomości jest mistrzowski! :D A poza tym dzięki całej tej bitwie poznałam, kto to w ogóle jest Nerd ;p
Obrazek

[ blog ] [ deviantart ] [ youtube ]
Avatar użytkownika
Kajanka
 
Posty: 338
Dołączył(a): N paź 24, 2010 7:36 pm
Lokalizacja: Gdynia :)

Re: NC vs AVGN

Postprzez speiderman » Cz paź 28, 2010 3:47 pm

Mam trzy ulubione momenty, które mogę oglądać ciągle:

1. Odszyfrowywanie wiadomości - majstersztyk z mnóstwem świetnych pomysłów, filmowych nawiązań i rewelacyjnie zmontowany.
2. Walka na kopniaki - najbardziej rozbrajająca scena podczas walki z Nerdem :lol: .
3. Gdy Nerd najpierw przeprasza Critica, a potem wyzywa go na starcie u siebie. Gdy NC pędzi przez mapę, a Nerd czeka przy drzwiach niczym Terminator :lol: .
Avatar użytkownika
speiderman
 
Posty: 1146
Dołączył(a): So paź 23, 2010 7:30 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: NC vs AVGN

Postprzez axinkiewicz » Cz paź 28, 2010 4:28 pm

speiderman napisał(a):2. Walka na kopniaki - najbardziej rozbrajająca scena podczas walki z Nerdem :lol: .

Mnie najbardziej rozbroiła scena ze skrzynkami i walka na miecze świetlne :P.
Steam: http://steamcommunity.com/id/axinkiewicz
Avatar użytkownika
axinkiewicz
 
Posty: 39
Dołączył(a): N paź 24, 2010 6:46 pm
Lokalizacja: Kozy k. Bielska-Białej

Re: NC vs AVGN

Postprzez NikaBlack » Cz paź 28, 2010 4:44 pm

U mnie jest tak, jak u Kajanki :)
Critica znałam na długo przed Nerdem, i czasem nie mogę uwierzyć, że to Nerd jest uznawany za bardziej popularnego :D

Już każdy chyba o tym pisał - "rozszyfrowanie" wiadomości to dzieło sztuki :D

Oprócz tego zachwycił mnie okrzyk Critica - wiecie : "NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEERD!!!",
powtórzony trzykrotnie :D James mógł tylko rzucić jakimś słabym "Critic!" ;x
I remember it, and you should, too ;D
Avatar użytkownika
NikaBlack
 
Posty: 41
Dołączył(a): N paź 24, 2010 8:08 pm
Lokalizacja: Sokołów

Re: NC vs AVGN

Postprzez Kajanka » Cz paź 28, 2010 5:10 pm

Świetna jest także recenzja Buma o Ostatecznym Starciu. Szczególnie jego "The end??? And I was like...! ... ... I don't know!" - mogę to oglądać w kółko. I "stokrotki!!" XD
Obrazek

[ blog ] [ deviantart ] [ youtube ]
Avatar użytkownika
Kajanka
 
Posty: 338
Dołączył(a): N paź 24, 2010 7:36 pm
Lokalizacja: Gdynia :)

Re: NC vs AVGN

Postprzez Kazik » N paź 31, 2010 6:01 pm

Przyznaję się bez bicia (a nie ma takiego!) że tej przełomowej, wiekopomnej, opiewanej przez wędrownych bardów bitwy... po prostu nie widziałam. Obejrzałam tylko uwielbianą tu przez wszystkich scenę z rozszyfrowywaniem wiadomości (i zaiste, cudowna jest to rzecz - NC w pełnej krasie swej wspaniałości), a potem przeszłam do fragmentu, gdy NC obrzuca AVGN niezłą wiązanką i
Cała reszta filmików z tej serii jest utrzymana w takim bardziej Nerdowym stylu, niż w stylu NC.

Otóż to.

Moim zdaniem, było to genialne posunięcie ze strony Critica, żeby się wypromować (no i jak się okazuje, udało się)

Też tak myślę, chociaż widać, że dobrze się musieli przy tym bawić :D

Oprócz tego zachwycił mnie okrzyk Critica - wiecie : "NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEERD!!!",

Coś pięknego :D Pamięta ktoś jeszcze zakończenie "The Wizard"? xD

Może obejrzę. Kiedyś. Całe.
Może.

Pozdrowienia i niech kisiel jagodowy będzie z Wami ^^
"Krew, wybuchy, flaki - zabawa dla całej rodziny!"
Kazik o NC

You know - for kids!
Avatar użytkownika
Kazik
 
Posty: 12
Dołączył(a): Wt paź 26, 2010 3:13 pm

Re: NC vs AVGN

Postprzez speiderman » N paź 31, 2010 6:08 pm

Kazik napisał(a):
Moim zdaniem, było to genialne posunięcie ze strony Critica, żeby się wypromować (no i jak się okazuje, udało się)

Też tak myślę, chociaż widać, że dobrze się musieli przy tym bawić :D

Jest na YouTube making of tej walki. Może kiedyś go przetłumaczymy :) .
Avatar użytkownika
speiderman
 
Posty: 1146
Dołączył(a): So paź 23, 2010 7:30 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz

Następna strona

Powrót do Nostalgia Critic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron