That Guy With The Glasses.pl -Doug walker czyli Nostalgia Critic, Chester A. Bum i inni - strona główna

Te recenzje, z którymi się nie zgadzacie

Opinie o recenzjach Nostalgia Critica

Re: Te recenzje, z którymi się nie zgadzacie

Postprzez speiderman » N lis 07, 2010 8:00 pm

Było ich kilka, jak np. "Uwolnić orkę", którą dawniej uwielbiałem, chodź dziś pewnie obejrzałbym bez większych emocji. Najbardziej się nie zgadzałem z recenzją "Kosmicznego meczu" (na tyle, że przez dłuższy czas nie chciałem jej oglądać). Jasne, mocno komercyjny, ale o tych reklamach nigdy wcześniej nie miałem pojęcia. Mimo wszystko, to jeden z moich ulubionych filmów dzieciństwa, z naprawdę świetnym soundtrackiem ("I belive I can fly"). Może nie wszystkie żarty były dobre, ale jak się nie śmiać na tym :D : http://www.youtube.com/watch?v=ENXZJ4-W ... re=related
Avatar użytkownika
speiderman
 
Posty: 1146
Dołączył(a): So paź 23, 2010 7:30 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Te recenzje, z którymi się nie zgadzacie

Postprzez BetonStudio » Cz lis 18, 2010 4:01 pm

"The Room" XDDD, dobra żartuje (capitan obvious)


Tak naprawde to Kosmiczny Mecz, film był strasznie dobry, potrafiłem go oglądać 15 razy zanim komputer wymyślono ! :D
BetonStudio
 
Posty: 5
Dołączył(a): Pn paź 25, 2010 6:04 pm

Re: Te recenzje, z którymi się nie zgadzacie

Postprzez Bad Cat » Śr lut 02, 2011 9:56 pm

Właśnie, ja chyba też najbardziej nie zgadzam się z recką "Kosmicznego meczu". Może to dlatego, że mając lat 4 lub 5 oglądałam to tak często że taśma była zdarta :lol: i jak cytowałam później Bugsa "A ja gram w Hamleta" czy jakoś tak (no co, pierwsze spotkanie z Wilhelmem Trzęsiwłócznią które pamiętam). Podobna sytuacja z "Uwolnić orkę" i "Mortal Kombat" (rany, 2 tak różne filmy w tym samym zdaniu :D), choć Mortala oglądałam później.
Avatar użytkownika
Bad Cat
 
Posty: 9
Dołączył(a): Pn paź 25, 2010 9:49 pm
Lokalizacja: Poznań

Re: Te recenzje, z którymi się nie zgadzacie

Postprzez materatzowy » Śr mar 23, 2011 11:06 pm

A ja od siebie dodam Adventures of Sonic the Hedgehog.
Nie moja wina, że podoba mi się ten popierdzielony styl pierwszego serialu.
Avatar użytkownika
materatzowy
 
Posty: 5
Dołączył(a): Cz sty 20, 2011 11:33 pm

Re: Te recenzje, z którymi się nie zgadzacie

Postprzez speiderman » Cz mar 24, 2011 7:55 pm

materatzowy napisał(a):A ja od siebie dodam Adventures of Sonic the Hedgehog.
Nie moja wina, że podoba mi się ten popierdzielony styl pierwszego serialu.

Serialu nie oglądałem, ale uwielbiam tego durnowatego Robotnika. Za głos, za teksty, za miny i za Pingas :lol: .
Avatar użytkownika
speiderman
 
Posty: 1146
Dołączył(a): So paź 23, 2010 7:30 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Te recenzje, z którymi się nie zgadzacie

Postprzez Ness » Pn mar 28, 2011 2:45 pm

Niedawno ponownie, po kilku latach obejrzałem "Kosmiczny Mecz" (mając jeszcze w pamięci recke Critica) i oglądało mi się go z taką samą przyjemnością, jak za dzieciaka. Być może dlatego że mam słabość do postaci ze "Zwariowanych Melodii"... I owszem, Michaelus Jordanus aktorem wybitnym nie jest, a całość jest napakowana reklamami, jednak nie zmienia to faktu, że pomimo prześmiesznej recenzji NC, jego zdania w tym przypadku nie podzielam... Podobnie jest z "Mortal Kombat", który jest jednym z lepszych filmów walki, jaki widziałem. (no i sentyment do tego filmu też robi swoje :] )
Avatar użytkownika
Ness
 
Posty: 61
Dołączył(a): Pt lut 11, 2011 3:05 pm

Re: Te recenzje, z którymi się nie zgadzacie

Postprzez Kaczor » Pn mar 28, 2011 6:07 pm

"Bohatera ostatniej akcji" miałem na VHS i katowałem to ze sto razy więc sentyment pozostał ;)
Avatar użytkownika
Kaczor
 
Posty: 356
Dołączył(a): Pn sty 31, 2011 4:55 pm

Re: Te recenzje, z którymi się nie zgadzacie

Postprzez Yume-chan » Śr kwi 20, 2011 5:33 pm

Ja się nie zgadzam z recenzją Kosmicznego Meczu i Magicznego Miecza (Quest of Camelot).Do dzisiaj lubię wracać do tych obu filmów.Fakt były pewne nieścisłości,ale to w końcu filmy dla dzieci.
Avatar użytkownika
Yume-chan
 
Posty: 45
Dołączył(a): Śr gru 15, 2010 7:21 pm

Re: Te recenzje, z którymi się nie zgadzacie

Postprzez ichabod » Pt kwi 22, 2011 8:38 pm

Ja się w zasadzie nie zgadzam tylko z oceną Mortal Kombat - tzn. zdaję sobie sprawę, że film jest głupi jak but, ale na tym polega jego urok, a w połączeniu ze słynnym theme w tle, masą walk i sporą ilością postaci z bijatyki daje imo całkiem porządny film, oczywiście w kategoriach kina klasy B. :P

Sequel to rzecz jasna inna sprawa. :)

Tak czy inaczej, cieszę się, że NC ma w zwyczaju gnoić także filmy powszechnie lubiane (w tym też ten moj biedny MK), bo przy okazji oberwało się Kosmicznemu Meczowi czy koszmarkom Emmericha, których osobiście nie cierpię ;)
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Re: Te recenzje, z którymi się nie zgadzacie

Postprzez firegon » Pn maja 02, 2011 10:27 am

Jack Frost, jak dla mnie drugi po Kevinie najbardziej klimatyczny film świąteczny, na dodatek ze świetnym udźwiękowaniem i pięknymi ujęciami.
firegon
 
Posty: 4
Dołączył(a): Śr mar 23, 2011 3:17 pm

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nostalgia Critic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron