That Guy With The Glasses.pl -Doug walker czyli Nostalgia Critic, Chester A. Bum i inni - strona główna

Te recenzje, z którymi się nie zgadzacie

Opinie o recenzjach Nostalgia Critica

Re: Te recenzje, z którymi się nie zgadzacie

Postprzez Nifel » Pn maja 02, 2011 7:58 pm

Chyba najbardziej nie zgadzam się z recenzją Troskliwych misiów - owszem, mam do nich ogromny sentyment, który na pewno wykrzywia moje postrzeganie tego filmu, ale aluzja do pedofilii była na tyle niesmaczna, że musiałam przerwać oglądanie na bity kwadrans... To po prostu zabolało, po raz pierwszy i chyba ostatni w trakcie oglądania recenzji Douga [nic nie mam do podejmowania tego tematu w poważny sposób, bo jest istotny, choć okropny, ale żarty mnie oburzają, i nic na to nie poradzę]. Owszem, często czepiał się głupot, ale nigdy wcześniej ani nigdy później nie miałam podczas oglądania jego popisów tak silnego odruchu wymiotnego - co zresztą znakomicie o nim świadczy. ^^
Recenzji Uwolnić orkę jakimś cudem nie widziałam, ale mam nadzieję, że nie umrę z jej powodu. Ostatecznie na Kosmicznym meczu uśmiechałam się raz po raz, a pod koniec przyznałam mu rację.
Avatar użytkownika
Nifel
 
Posty: 21
Dołączył(a): Pn maja 02, 2011 7:10 pm
Lokalizacja: Żywiec

Re: Te recenzje, z którymi się nie zgadzacie

Postprzez Boniek » Cz maja 12, 2011 12:56 pm

Jak niemal każdy w tym wątku nie zgadzam się z opinią Douga na temat ''Kosmicznego Meczu'', bo jednak czuję sentyment oraz nutkę nostalgii :mrgreen:
Avatar użytkownika
Boniek
 
Posty: 250
Dołączył(a): Cz maja 05, 2011 12:19 pm
Lokalizacja: Bytów

Re: Te recenzje, z którymi się nie zgadzacie

Postprzez Kaczor » Cz maja 12, 2011 5:56 pm

Trzeba podejsć do nostalgii krytycznie ;)
Avatar użytkownika
Kaczor
 
Posty: 356
Dołączył(a): Pn sty 31, 2011 4:55 pm

Re: Te recenzje, z którymi się nie zgadzacie

Postprzez Boniek » Cz maja 12, 2011 6:03 pm

To prawda, ale ten tak silnie przywarł do sylwetki mojego dzieciństwa, że nie potrafię na niego krytycznie spojrzeć :D Ale jeśli już miałbym coś mu wypominać to komercję.
Avatar użytkownika
Boniek
 
Posty: 250
Dołączył(a): Cz maja 05, 2011 12:19 pm
Lokalizacja: Bytów

Re: Te recenzje, z którymi się nie zgadzacie

Postprzez Akane » Cz maja 12, 2011 7:43 pm

Mam tak z "Uwolnić Orkę" ;)
Avatar użytkownika
Akane
 
Posty: 2082
Dołączył(a): So paź 23, 2010 4:06 pm

Re: Te recenzje, z którymi się nie zgadzacie

Postprzez Boniek » Pt maja 13, 2011 1:37 pm

Akane napisał(a):Mam tak z "Uwolnić Orkę" ;)

Dobrze wiedzieć, że ktoś jak ja nie może zbytnio krytykować swoich nostalgicznych filmów :mrgreen:
Avatar użytkownika
Boniek
 
Posty: 250
Dołączył(a): Cz maja 05, 2011 12:19 pm
Lokalizacja: Bytów

Re: Te recenzje, z którymi się nie zgadzacie

Postprzez Akane » Pt maja 13, 2011 3:44 pm

Boniek napisał(a):Dobrze wiedzieć, że ktoś jak ja nie może zbytnio krytykować swoich nostalgicznych filmów :mrgreen:

A pewnie ;) Z większością produkcji sprzed lat nie miałam kłopotów, na recenzjach chichotałam wściekle, ale jeśli chodzi o "Uwolnić orkę", to dość długo zmagałam się ze sobą żeby w ogóle ją obejrzeć ;) Obejrzałam w końcu, prychając gniewnie pod nosem - imo NC czepiał się tego filmu uprawiając "sztukę dla sztuki", ale to moje baaardzo subiektywne zdanie, więc... ;)
Avatar użytkownika
Akane
 
Posty: 2082
Dołączył(a): So paź 23, 2010 4:06 pm

Re: Te recenzje, z którymi się nie zgadzacie

Postprzez amek » Pt maja 13, 2011 5:11 pm

DANGER! OFFTOP! DANGER!
Możecie uznać mnie za gościa bez nostalgii, ale:
* Kosmiczny Mecz - oglądałem jako um.. 5-latek i mnie bawił, recenzja też niczego sobie
* Uwolnić orkę nie oglądałem, nie trawię tych wyciskaczy łez, recenzję z chęcią obejrzę
Akcelerator Akcyzy 1590
Well. I was on my way to this gay gypsy bar mitzvah for the disabled, when I suddenly thought, "Gosh. The Third Reich's a bit rubbish. I think I'll kill the Führer." Who's with me?
Avatar użytkownika
amek
 
Posty: 228
Dołączył(a): Wt paź 26, 2010 8:24 pm

Re: Te recenzje, z którymi się nie zgadzacie

Postprzez Boniek » So maja 14, 2011 8:21 am

amek napisał(a):DANGER! OFFTOP! DANGER!
Możecie uznać mnie za gościa bez nostalgii

Wcale tak nie uważam, bo z pewnością do jakiegoś filmu masz szczególny sentyment. ALE CZY ABY NA PEWNO? ;)
Avatar użytkownika
Boniek
 
Posty: 250
Dołączył(a): Cz maja 05, 2011 12:19 pm
Lokalizacja: Bytów

Re: Te recenzje, z którymi się nie zgadzacie

Postprzez roofix » Śr maja 25, 2011 8:52 pm

Słyszałem plotki, że nieprzychylne komentarze o produkcjach Douga na jego stronie są czasem usuwane (nie akceptacja krytyki). Ciekawi mnie, czy to prawda, czy nie, bo niezbyt często tam zaglądam.
roofix
 
Posty: 472
Dołączył(a): Pn lut 14, 2011 11:07 pm

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nostalgia Critic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron