That Guy With The Glasses.pl -Doug walker czyli Nostalgia Critic, Chester A. Bum i inni - strona główna

Te recenzje, z którymi się nie zgadzacie

Opinie o recenzjach Nostalgia Critica

Re: Te recenzje, z którymi się nie zgadzacie

Postprzez RzecznikFilmowy » Śr gru 25, 2013 11:04 am

Niedawno obejrzałem recenzję Nostalgia Critica z którą nie zgadzam się najbardziej ze wszystkich, a mianowicie "Flintstonowie". Raptem kilka trafnych spostrzeżeń, poza tym czepianie się na siłę i wałkowanie w kółko dwóch argumentów, że albo scena nic nie wnosi, albo pojawiają się przeróbki słowne związane z kamieniami czy jakieś nawiązania typu plac zabaw o nazwie Jurassic Park. Z trudem przebrnąłem przez tę recenzję.
Co do przytaczanej tu wielokrotnie recenzji "Uwolnić orkę" to też widziałem ją dopiero niedawno i może jakaś strasznie zła nie była, chociaż wydaje mi się, że Critic znalazł w niej dość mało punktów zaczepienia i też momentami było trochę na siłę. Z takich pomniejszych elementów nie zgadzam się jeszcze z umieszczeniem Short Rounda ("Indiana Jones") na liście "Top 11 idiotek w opałach". Chyba każdy kto oglądał się ze mną zgodzi.
RzecznikFilmowy
 
Posty: 4
Dołączył(a): Śr mar 28, 2012 11:28 pm

Poprzednia strona

Powrót do Nostalgia Critic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron