That Guy With The Glasses.pl -Doug walker czyli Nostalgia Critic, Chester A. Bum i inni - strona główna

Top 11 spieprzeń

Opinie o recenzjach Nostalgia Critica

Re: Top 11 spieprzeń

Postprzez MacG » Pn wrz 26, 2011 9:36 pm

Bardzo mi się te listy podobają, czekam na cz. 3. ;) Może Czepialski doczeka się jakichś "sojuszników" (w których wcieliłaby się reszta ekipy TGWTG)? ;)

Osobiście dodałbym nieco kiepskie stwierdzenie z TOP 11 Morderców, że "scena z jedzeniem mózgu w "Hannibalu" była głupia, a komu się podobała też jest głupi". Jak dla mnie w ogóle to nie było w stylu Douga, u Niekrytego Krytyka bym taki tekst zrozumiał, ale u NC?
Avatar użytkownika
MacG
 
Posty: 57
Dołączył(a): Cz maja 26, 2011 9:24 am

Re: Top 11 spieprzeń

Postprzez Luklaser » Wt wrz 27, 2011 8:30 pm

MacG napisał(a):Osobiście dodałbym nieco kiepskie stwierdzenie z TOP 11 Morderców, że "scena z jedzeniem mózgu w "Hannibalu" była głupia, a komu się podobała też jest głupi". Jak dla mnie w ogóle to nie było w stylu Douga, u Niekrytego Krytyka bym taki tekst zrozumiał, ale u NC?

Dokładnie, to:
"Każdy, komu się ta scena podobała też jest głupi. Wiem, że to tylko moja opinia, ale mam rację"
To był żart :lol: , tak samo jak:
"To nie są fakty, to tylko moja opinia, więc się nie wkurzajcie jeśli się ze mną nie zgadzacie, nawet jeśli to wy jesteście w błędzie." z "Batman vs Mroczny Rycerza" oraz:
Mam swój program w Internecie, więc moja opinia jest automatycznie lepsza od waszej z "Władcy Pierścieni"
Avatar użytkownika
Luklaser
 
Posty: 534
Dołączył(a): Pn gru 27, 2010 12:41 pm
Lokalizacja: Warszawa Praga południe

Re: Top 11 spieprzeń

Postprzez MacG » Śr wrz 28, 2011 1:24 pm

Może faktycznie nie wyłapałem, że to był jedynie dowcip. Największy problem Douga to to, że z nim nigdy nic nie wiadomo. :D

No i jeszcze mnie raziło to jak mówiąc czemu nie zrobi recenzji "Spider-man TAS" przerwał, żeby narzekać na pogodę - ale rozumiem, że robił to (TOP 11 recenzji, których nigdy nie zrobi) nie pod szyldem NC, a po prostu jako Doug - a zauważyłem, że te zestawienia są robione bardziej na luzie (Doug przypomina sobie "na wizji" tytuły filmów, o których chce mówić czy rzuca suchary).
Avatar użytkownika
MacG
 
Posty: 57
Dołączył(a): Cz maja 26, 2011 9:24 am

Re: Top 11 spieprzeń

Postprzez Yonish » Śr wrz 28, 2011 2:00 pm

Myśle, że jakby w środku lata naglę zaczął padać grad, też przerwałbym recenzje, żeby to pokazać.
...That's what she said.
Avatar użytkownika
Yonish
 
Posty: 325
Dołączył(a): Śr cze 29, 2011 7:22 pm
Lokalizacja: Gdynia

Re: Top 11 spieprzeń

Postprzez roofix » Śr paź 19, 2011 7:26 pm

I kolejne top spieprzeń - nie pochwalam ukazywania ogółu krytykantów jako jednoznacznie trolli.
Prosty przykład dt, spódnicy z XVIII wieku - w mniemaniu Douga urasta do rangi wielkiego czepiania się i hejtingu. Ja się pytam, po co? Bo mierzwią go uwagi z powodu prostych wpadek?
roofix
 
Posty: 472
Dołączył(a): Pn lut 14, 2011 11:07 pm

Re: Top 11 spieprzeń

Postprzez Piett » Śr paź 19, 2011 10:26 pm

MacG napisał(a):Bardzo mi się te listy podobają, czekam na cz. 3. ;) Może Czepialski doczeka się jakichś "sojuszników" (w których wcieliłaby się reszta ekipy TGWTG)? ;)


Z tego wszystkiego to byłoby najlepsze jakby powrócił John z theroommovie.com, albo jeszcze jakby w 3 części okazało się że Czepialski to właśnie jest John :twisted:
Avatar użytkownika
Piett
 
Posty: 47
Dołączył(a): Wt wrz 13, 2011 5:32 pm
Lokalizacja: Festung Warschau

Re: Top 11 spieprzeń

Postprzez MacG » N paź 23, 2011 1:54 pm

Hehe, jak w "Tommy Wiseau Show" John zaczął krzyczeć "NOOOOOO!" to mi się to jednoznacznie z McNitpick'em skojarzyło. :D

@Roofix - ja bardziej myślę, że to chodziło o to, że właśnie ktoś się czepia takich pierdół jak to z jakiego okresu pochodzi suknia. A samo umieszczenie tego na liście pozwoliło na rewelacyjny dowcip z "przeprosinami" Linkary. ;)
Avatar użytkownika
MacG
 
Posty: 57
Dołączył(a): Cz maja 26, 2011 9:24 am

Re: Top 11 spieprzeń

Postprzez Luklaser » N paź 23, 2011 5:17 pm

roofix napisał(a):I kolejne top spieprzeń - nie pochwalam ukazywania ogółu krytykantów jako jednoznacznie trolli.
Prosty przykład dt, spódnicy z XVIII wieku - w mniemaniu Douga urasta do rangi wielkiego czepiania się i hejtingu. Ja się pytam, po co? Bo mierzwią go uwagi z powodu prostych wpadek?


Tak na wszelki wypadek, przypominam co powiedział NC na koniec w swoich poprzednich fuck upach:

"Jeśli kiedykolwiek popełnię błąd, nigdy nie bójcie się mi tego wytknąć, tylko nie bądźcie takimi dupkami, jak Dupczysław Czepialski".


To nie parodia ogółu krytyków Critica (wiem, dziwnie to brzmi), tylko ogółu trolli, którzy często krytykują go w niewłaściwy sposób. Takie trolle czasem pojawiają się nawet na naszym kanale (pamiętam, że pod którymś tłumaczeniem ktoś napisał "debil tłumaczył, idiota korektę robił"). Przy okazji, dziękuję wszystkim naszym widzom za nie dokarmianie trolli :) .

W końcu Critic nie tworzy listy "Top 11 waszych kretyńskich czepialstw, głupie trolle, spier****ć!", tylko "Top 11 spieprzeń NC". Trzeba przyznać, że to miłe ze strony Critica, że tworzy listy, w których przyznaje się do własnych pomyłek, wyjaśnia co miał na myśli, czasami za nie przeprasza (patrz. autyzm), no i podchodzi do tego z dystansem.
Avatar użytkownika
Luklaser
 
Posty: 534
Dołączył(a): Pn gru 27, 2010 12:41 pm
Lokalizacja: Warszawa Praga południe

Re: Top 11 spieprzeń

Postprzez roofix » N paź 23, 2011 7:58 pm

Taki z tego dystans, że krytykantów ukazuje tam jako trolli. Moim zdaniem to całkiem niepotrzebne.
Co do "czepialstwa" - ktoś zwraca uwagę choćby o szczegół, jak pochodzenie historyczne sukni i to jest czepialstwo? Takie zwracanie uwagi jest całkiem normalne.
roofix
 
Posty: 472
Dołączył(a): Pn lut 14, 2011 11:07 pm

Re: Top 11 spieprzeń

Postprzez speiderman » N paź 23, 2011 8:15 pm

roofix napisał(a):Co do "czepialstwa" - ktoś zwraca uwagę choćby o szczegół, jak pochodzenie historyczne sukni i to jest czepialstwo? Takie zwracanie uwagi jest całkiem normalne.

Ogólnie uważam, że ta lista była mniej ciekawa od poprzedniej, głównie dlatego, że część rzeczy z listy była jak dla mnie mało ważna. Przykładowo ta suknia, choć pewnie musiało wielu ludzi mu to wytknąć. A żart z tym, że Dupczysław znał się na sukniach... cóż, ja się nie znałem i dlatego tego nie zauważyłem :P . Zresztą Dupcio ma raczej wyśmiać typ trolli, które robią z igły widły, jak np. wspomniany przez Luklasera skecz o Jokerze, gdzie przez małe błędy zostaliśmy nazwani od idiotów (tym bardziej komentarz "Why so serious?" idealnie tam pasował :lol: ). Podejrzewam, że jest trochę ludzi, którzy lubią krytykować dla samego krytykowania, a NC co to prostu wyśmiał Dupczysławem, który ogląda filmy NC w poszukiwaniu wszystkich błędów.
Avatar użytkownika
speiderman
 
Posty: 1146
Dołączył(a): So paź 23, 2010 7:30 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nostalgia Critic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron