That Guy With The Glasses.pl -Doug walker czyli Nostalgia Critic, Chester A. Bum i inni - strona główna

Top 11 spieprzeń

Opinie o recenzjach Nostalgia Critica

Top 11 spieprzeń

Postprzez AMazON » N lip 31, 2011 1:56 pm

Chyba tego filmiku najbardziej nie lubię. To nawet nie były spieprzenia tylko jakiekolwiek błędy popełniane przez Douga.
A ukaranie swojego pracownika w ogóle wydało mi się żałosne i jeśli można tak powiedzieć nieprofesjonalne. Jakie są wasze odczucia?
Avatar użytkownika
AMazON
 
Posty: 40
Dołączył(a): N lip 03, 2011 4:52 pm

Re: Top 11 spieprzeń

Postprzez yahoo » N lip 31, 2011 2:05 pm

Nietsety, ale Nostalgia Critic nie zamieszcza tutaj swoich spieprzeń, tylko po prostu opisuje sprawy, których nie szczaili widzowie. A co do spieprzenia tajemnego przejścia to Critic ma rację, ale ja jednak znalazłem nieco inny tok rozumowania. Jeśli trafiamy do innych pokoi w zależności od tego z której strony tajemnego przejścia przechodzimy to wtedy w tym tajemnym pokoju powinniśmy widzieć tylko pół tej biblioteczki, a nie całą, ponieważ drugą połowę przykrywa ściana.
yahoo
 
Posty: 75
Dołączył(a): Śr lip 13, 2011 9:47 pm

Re: Top 11 spieprzeń

Postprzez Bartek » N lip 31, 2011 2:19 pm

A ja właśnie bardzo lubię. Genialnie wymyślona postać Douchy'ego McNitpicka jako uosobienia wszystkich trollowych komentarzy pod filmikami i jeden z moich ulubionych tekstów:
If I can't trust an internet celebrity who watches cartoons and shouts obcenities, then who can I trust?
czy kankan z Hitlerem.
A ukaranie swojego pracownika w ogóle wydało mi się żałosne i jeśli można tak powiedzieć nieprofesjonalne.

Ale wiesz że to był żart?
Nietsety, ale Nostalgia Critic nie zamieszcza tutaj swoich spieprzeń, tylko po prostu opisuje sprawy, których nie szczaili widzowie

Z tym to tak pół na pół, bo jednak tekst o rybach, błędy w pisowni, czy pomylenia aktorów, to jednak błędy Critica a nie rzeczy których nie zczaili widzowie
Avatar użytkownika
Bartek
 
Posty: 22
Dołączył(a): So lip 30, 2011 11:58 pm

Re: Top 11 spieprzeń

Postprzez DoubleFace » N lip 31, 2011 3:07 pm

AMazON napisał(a):A ukaranie swojego pracownika w ogóle wydało mi się żałosne i jeśli można tak powiedzieć nieprofesjonalne. Jakie są wasze odczucia?


Why so serious? Chyba jeszcze nie zrozumiałeś, że Doug nie jest Nostalgia Criticiem w prawdziwym życiu. Sensem tego filmiku było przyznanie się do błędów, które najczęściej wypominali mu fani/trolle i obrócenie to w żart. Wykreował świetnie Dupczysława Czepialskiego (brawa za tłumaczenie imienia i nazwiska), jako symbol tych wszystkich trolli i haterów.
Avatar użytkownika
DoubleFace
 
Posty: 393
Dołączył(a): Pt gru 03, 2010 10:43 am

Re: Top 11 spieprzeń

Postprzez AMazON » N lip 31, 2011 3:17 pm

Tak,wiem że to był żart, ale dla mnie jakoś... niesmaczny żart
Avatar użytkownika
AMazON
 
Posty: 40
Dołączył(a): N lip 03, 2011 4:52 pm

Re: Top 11 spieprzeń

Postprzez Kaczor » N lip 31, 2011 8:37 pm

Wciąż wielu myli prawdziwego Douga z odgrywanymi przez niego postaciami ;) Poza tym musiał jakoś zareagować na tony maili w sprawie Mako i Optimusa :D
Avatar użytkownika
Kaczor
 
Posty: 356
Dołączył(a): Pn sty 31, 2011 4:55 pm

Re: Top 11 spieprzeń

Postprzez speiderman » N lip 31, 2011 9:02 pm

AMazON napisał(a):A ukaranie swojego pracownika w ogóle wydało mi się żałosne i jeśli można tak powiedzieć nieprofesjonalne. Jakie są wasze odczucia?

Jak to co?! Kara musi być! A na serio, to nie miałem negatywnych odczuć. "Zlał" go może za bardzo, ale uśmiałem się. A spieprzenia, jak spieprzenia, chodziło głównie o pomyłki o których jest najwięcej uwag i zrobił z nią listę (Linkara też miał taką, a Dupczysław wytknął mu oczywiście plagiat :P ). Była też druga i może w przyszłości pojawi się kolejna. Jak to napisali o Dupczysławie na Nonsensopedii - zło i inne dzieci neo nigdy nie śpią.
Avatar użytkownika
speiderman
 
Posty: 1146
Dołączył(a): So paź 23, 2010 7:30 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Top 11 spieprzeń

Postprzez Kajanka » Cz sie 11, 2011 2:39 pm

yahoo napisał(a):opisuje sprawy, których nie szczaili widzowie.
i przedstawia tych widzów, którzy wytykają błędy, jako zdziwaczałych maniaków. Zlanie pracodawcy - ta scena mnie nie rozśmieszyła, ale ujdzie. Mimo to "Top 11..." fajnie się oglądało.
Obrazek

[ blog ] [ deviantart ] [ youtube ]
Avatar użytkownika
Kajanka
 
Posty: 338
Dołączył(a): N paź 24, 2010 7:36 pm
Lokalizacja: Gdynia :)

Re: Top 11 spieprzeń

Postprzez roofix » Śr sie 17, 2011 8:14 pm

Nie do końca tak wyobrażałem sobie te "spieprzenia", ale dobrze, że wyjaśnił swoje błędy, które rzeczywiście mogły razić. Jednak spodziewałem się też czegoś w stylu "złe podejście do recenzowanego filmu", zwrócenie uwagi na nieudane gagi (rym!), teksty, które mogły być suche, bądź niesmaczne. Również dziwne było jego podejście do widzów. Nie powinien się dziwić na to, że mogą się z nim nie zgadzać i nie przyjmować jego punktu widzenia. To tak jakby wystąpił z brudnym, ciemnym śladem na spodzie ręki i miał pretensje do widzów, że się go o to czepiają.
No i ta postać "hejtera". Irytująca i bardziej właśnie na siłę. Osobiście wolałbym widzieć Dupczysława jako "złośliwego inteligenta", który nie chwali, a zwykle krytykuje i żadna wpadka mu nie umknie.
Cóż, dobrze jednak, że Critic nagrał coś takiego.
roofix
 
Posty: 472
Dołączył(a): Pn lut 14, 2011 11:07 pm

Re: Top 11 spieprzeń

Postprzez Kaczor » Śr sie 17, 2011 8:30 pm

Tylko że Dupczysław wygląda jak stereotypowy troll internetowy ;)
Avatar użytkownika
Kaczor
 
Posty: 356
Dołączył(a): Pn sty 31, 2011 4:55 pm

Następna strona

Powrót do Nostalgia Critic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron