That Guy With The Glasses.pl -Doug walker czyli Nostalgia Critic, Chester A. Bum i inni - strona główna

Ulubiony motyw

Opinie o recenzjach Nostalgia Critica

Re: Ulubiony motyw

Postprzez Akane » Śr maja 04, 2011 1:33 pm

Dołączam do grupy namiętnie używającej "I`m acting!" na widok fatalnej gry aktorskiej ;)
Avatar użytkownika
Akane
 
Posty: 2082
Dołączył(a): So paź 23, 2010 4:06 pm

Re: Ulubiony motyw

Postprzez DoubleFace » N maja 15, 2011 3:23 pm

Akane napisał(a):Dołączam do grupy namiętnie używającej "I`m acting!" na widok fatalnej gry aktorskiej ;)


W piątek oglądałem z kilkoma znajomymi E=mc2. I na drewniane aktorstwo Szymona Majewskiego po prostu nie mogłem inaczej zareagować. Lubię też "Chuck Norris!", mam na telefonie. A "Chuck Norris ujeżdżający rekina większego od Szczęk" już totalnie mnie rozwalił. Okazjonalne występy Ma-Tiego też są świetne. Gościu gra tak źle specjalnie, czy w realu też? Ten akcent, ton, argh. Nie wiem czy liczy się to jako motyw, ale Spoony w roli Trurla, czy Terla był zarąbisty, chyba nawet lepszy od Travolty.

Big Lipped Alligator średnio mi pochodzi, bo muszę ludziom tłumaczyć o co w nim chodzi. A motyw ze Smithem i pająkami już w recenzji "Zagubieni w kosmosie" był strasznie suchy.

No i nie mogłem zapomnieć o OF COURSE! No i "You know, for kids"! Było też kilka pojedynczych motywów (Mindfuck, Bat Credit Card itd. ) które też mi zapadły w pamięć.
Avatar użytkownika
DoubleFace
 
Posty: 393
Dołączył(a): Pt gru 03, 2010 10:43 am

Re: Ulubiony motyw

Postprzez Magrat » N maja 15, 2011 5:38 pm

Przyznam się, że na mnie Critic tak wpłynął, że teraz praktycznie nie mogę spokojnie obejrzeć filmu czy serialu bez komentowania tego, co widzę. Jak oglądam sama to jeszcze pół biedy, ale wyobraźcie sobie co się dzieje, kiedy przed telewizorem siedzi również rodzinka :mrgreen: Ostatnio wzięłam sobie na cel ulubiony serial mojego taty "1920. Wojna i miłość" (matko, już sam tytuł wprowadza w "nastrój") i wyżywam się na nim niemiłosiernie, czego tata nie znosi zbyt dobrze. Dodam tylko, że "I'm acting" przychodzi mi używać nadzwyczaj często. Na drugim miejscu jest "Of course" :D
Shut up, Nappa!
Avatar użytkownika
Magrat
 
Posty: 89
Dołączył(a): Pt gru 24, 2010 8:00 pm

Re: Ulubiony motyw

Postprzez Akane » N maja 15, 2011 6:02 pm

Magrat: no to dajesz tacie popalić :D

Ja wczoraj nie mogłam się powstrzymać od powarkiwania pod nosem "I`m acting!" w czasie oglądania "Kodu Nieśmiertelności"... :roll:
Avatar użytkownika
Akane
 
Posty: 2082
Dołączył(a): So paź 23, 2010 4:06 pm

Re: Ulubiony motyw

Postprzez Kaczor » Wt maja 17, 2011 6:28 pm

Magrat napisał(a):Ostatnio wzięłam sobie na cel ulubiony serial mojego taty "1920. Wojna i miłość" (...)

Z moim tatą też nie da się tego oglądać bo jako fan wojskowości i uzbrojennia wciąż wtrąca komentarze typu "takich hełmów nie było w 1920" itp ;)
Avatar użytkownika
Kaczor
 
Posty: 356
Dołączył(a): Pn sty 31, 2011 4:55 pm

Re: Ulubiony motyw

Postprzez Yume-chan » N maja 22, 2011 1:57 pm

Ostatnio często zdarza mi się używać,,I was frozen today" jak coś mnie zbije z tropu.A w czasie oglądania kiepskiego filmu podśpiewuje piosenkę Critica z końcówki recenzji Batmana i Robina .
Avatar użytkownika
Yume-chan
 
Posty: 45
Dołączył(a): Śr gru 15, 2010 7:21 pm

Re: Ulubiony motyw

Postprzez MacG » Cz maja 26, 2011 9:52 am

"OF COURSE!" - przede wszystkim. :)

A co prócz tego?

"A BAT CREDIT CARD?!" oraz wszelkie motywy związane z Mako. Norrisa czy "Big Lipped Alligator..." nie trawię, strasznie mnie denerwują.
Avatar użytkownika
MacG
 
Posty: 57
Dołączył(a): Cz maja 26, 2011 9:24 am

Re: Ulubiony motyw

Postprzez Ness » N lip 03, 2011 12:22 pm

- Motyw z Mako - uśmiech Critica jest rozbrajający :P
- OF COURSE! - które również weszło mi w język
- I nikt nie wspomniał, o również śmiesznym motywie, mianowicie tej muzyczce z Batmana z lat 60. Nie wiem, dlaczego, ale ten motyw sam już z siebie jest zabawny, a co dopiero z takim "TO THE SHIT-MOBILE!" :D
Z powtarzających się tylko raz lubię ten motyw z "Nintendo - teraz grasz w ..."
Avatar użytkownika
Ness
 
Posty: 61
Dołączył(a): Pt lut 11, 2011 3:05 pm

Re: Ulubiony motyw

Postprzez Chester A. Bum » Pn lip 04, 2011 5:02 pm

1.Of course!
2.Wyczucie! (choć go nie czaję)
3.You know - for kids!
Avatar użytkownika
Chester A. Bum
 
Posty: 11
Dołączył(a): So cze 11, 2011 2:50 pm

Re: Ulubiony motyw

Postprzez Yonish » Pn lip 04, 2011 5:45 pm

Moim dźwiekiem przyjścia SMSa jest "Big Lipped Alligator Moment", kocham to.
...That's what she said.
Avatar użytkownika
Yonish
 
Posty: 325
Dołączył(a): Śr cze 29, 2011 7:22 pm
Lokalizacja: Gdynia

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nostalgia Critic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron