That Guy With The Glasses.pl -Doug walker czyli Nostalgia Critic, Chester A. Bum i inni - strona główna

Najgorsza recenzja

Opinie o recenzjach Nostalgia Critica

Re: Najgorsza recenzja

Postprzez speiderman » Cz sie 04, 2011 9:25 pm

Były czasem takie, o których szybko zapominałem, najczęściej o filmach, które były mi nieznane i do bólu przeciętne (słabe, ale nie aż tak, że śmiesznie się je oglądało). Ale jak pomyślę o najgorszej, to chyba Flintstonowie, pewnie, film nie był bez wad i miał słaby scenariusz, ale miałem wrażenie, że często jechał po nim bez powodu na zasadzie "bo muszę", jakby robił to na siłę, tak samo było z żartami. Podobnie uważam, że za bardzo zjechał "Little Nemo" (a skoro tego filmu kiedyś nienawidziłem, to chyba coś znaczy), ale przynajmniej część żartów była całkiem śmieszna, więc jakoś to ją uratowało.

A nie wiem co chcecie od Juniora. Dla mnie była jak najbardziej w porządku. Może to że właśnie nie był śmieszny, a NC starał się z niego cokolwiek wyciągnąć było najśmieszniejsze :P ?
Avatar użytkownika
speiderman
 
Posty: 1146
Dołączył(a): So paź 23, 2010 7:30 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Najgorsza recenzja

Postprzez Puty » Pn wrz 12, 2011 10:11 am

Do tej pory nie potrafiłem wskazać najgorszej, bo generalnie jakichś okropnych nie było, co najwyżej nudne(np. Junior). No, ale filmik z ostatniego tygodnia był w mojej opinii wymuszony oraz bez chęci dostarczenia materiału na poziomie. Poza tym wydaje mi się, jeśli dobrze pamiętam, że Doug mówił, że będzie kolejny komentarz jeszcze tamten tydzień, bo nie ma czasu. Mógł zostać przy tym, albo jeszcze lepiej - nie wydawać nic. Przecież każdemu należą się wakacje. Nad ranem przypomniało mi się, że nowy odcinek, więc pomyślałem, że obadam. Niestety, w trakcie oglądania wybrałem sen.
Niesławne "Let's Play..." jest też chyba najniżej ocenianym NC w ogóle(sprawdziłem po lekturze niedawno założonego tu hejterskiego tematu). W chwili gdy to piszę: (642 votes, average 3.34 out of 5).
Avatar użytkownika
Puty
 
Posty: 607
Dołączył(a): Pn sie 01, 2011 12:36 am
Lokalizacja: Strzelno

Re: Najgorsza recenzja

Postprzez roofix » Pn wrz 12, 2011 12:59 pm

Recenzja obu Conanów, w szczególności "Conana Barbarzyńcy" mi się nie podobała. Może to raczej dlatego, że wg mnie Critic nie czuł klimatu i stąd jego teksty, wyrazy "zdziwienia" i komentarze, które mi nie odpowiadały (np komentowanie modlitwy Conana do Kroma, która wg mnie jest zajebistym motywem, a Critic nie zrozumiał sceny).
roofix
 
Posty: 472
Dołączył(a): Pn lut 14, 2011 11:07 pm

Re: Najgorsza recenzja

Postprzez Kirian » Pn wrz 12, 2011 7:50 pm

Podpisuję się pod postem Puty'ego (nie wiem czy poprawnie odmieniłam Twoją xywkę?). Najnowszy odcinek to jednocześnie najgorszy epizod Nostalgii jaki oglądałam :(
Avatar użytkownika
Kirian
 
Posty: 20
Dołączył(a): Cz cze 23, 2011 4:47 pm

Re: Najgorsza recenzja

Postprzez Puty » Pn wrz 12, 2011 8:01 pm

No ja mam nadzieję, że Doug się odniesie do tego nieszczęsnego filmiku w następnym, bądź w jakimś Vlogu.


*Puty/Putego/Putemu x) - wbrew pozorom to słowo ma polskie korzenie x).
Avatar użytkownika
Puty
 
Posty: 607
Dołączył(a): Pn sie 01, 2011 12:36 am
Lokalizacja: Strzelno

Re: Najgorsza recenzja

Postprzez nashoorn » Cz gru 22, 2011 2:44 pm

Z tych co widziałem to najbardziej nudne to :
-Wodny Świat
-Hook
-Dolina Paproci
a reszta jest po prostu zajebista.
Obrazek
Avatar użytkownika
nashoorn
 
Posty: 2
Dołączył(a): Pt paź 07, 2011 1:53 pm

Re: Najgorsza recenzja

Postprzez Trojden » N lip 29, 2012 10:09 pm

"Tajemnica zaginionej skarbonki" - dość drętwa i mało śmieszna na tle pozostałych recenzji.
Trojden
 
Posty: 40
Dołączył(a): N lip 29, 2012 9:34 pm

Re: Najgorsza recenzja

Postprzez jedrzej180 » Cz wrz 06, 2012 8:00 pm

Wymieniona wyżej produkcja - nie podobało mi się końcowe przesłanie Critica... i nie tylko.
Junior - możecie teraz na mnie wylać szambo - nie uważam go za aż tak zły film. Może i jest trochę nudny ale... Coś (jak dla mnie) w nim jest
Wodny Świat - Nienawidzę "rzeczy"
jedrzej180
 
Posty: 5
Dołączył(a): Wt sie 28, 2012 7:01 pm

Re: Najgorsza recenzja

Postprzez Luklaser » Cz wrz 06, 2012 9:48 pm

jedrzej180 napisał(a):Wodny Świat - Nienawidzę "rzeczy"

No mówiłem Spidermanowi, żeby napisał "graty" :P
Avatar użytkownika
Luklaser
 
Posty: 534
Dołączył(a): Pn gru 27, 2010 12:41 pm
Lokalizacja: Warszawa Praga południe

Re: Najgorsza recenzja

Postprzez speiderman » Cz wrz 06, 2012 9:57 pm

Luklaser napisał(a):
jedrzej180 napisał(a):Wodny Świat - Nienawidzę "rzeczy"

No mówiłem Spidermanowi, żeby napisał "graty" :P

Na mnie nie patrz, nie było mnie w creditsach :( .
Avatar użytkownika
speiderman
 
Posty: 1146
Dołączył(a): So paź 23, 2010 7:30 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nostalgia Critic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości

cron