That Guy With The Glasses.pl -Doug walker czyli Nostalgia Critic, Chester A. Bum i inni - strona główna

Najgorsza recenzja

Opinie o recenzjach Nostalgia Critica

Najgorsza recenzja

Postprzez DoubleFace » Śr lip 27, 2011 5:28 pm

Jest temat o ulubionych recenzjach, musi też być o tych znienawidzonych!

Akurat w przypadku Critica nie obejrzałem wszystkich jego recenzji. Tylko te, w których recenzował sławne tytuły, te które znam z dzieciństwa, albo to co przetłumaczyliście. Więc chyba nie obejrzałem tych naprawdę złych recenzji. Jedyne co mi przychodzą na myśli to:

- Junior - uhhh, suchość sięgała zenitu, spodziewałem się takiej śmiesznej recenzji, a dostałem niezłą kichę. W sumie o filmie nie dało się nic śmiesznego powiedzieć, no poza faktem, żę Schwarzenegger jest w ciąży

- Casper - tu jest dosyć ciężko, z jednej strony naprawdę dobre żarty ("This is filler" powinno się częściej zdarzać), a z drugiej strony wkurwiający Kacper w wykonaniu Douga, kurde nie mógłby kto inny podkładać mu głosu. Aha, ani "Timing" ani "Exposition" nie było śmieszne.
Avatar użytkownika
DoubleFace
 
Posty: 393
Dołączył(a): Pt gru 03, 2010 10:43 am

Re: Najgorsza recenzja

Postprzez Akane » Śr lip 27, 2011 6:18 pm

Znienawidzonych może nie mam, ale na pewno są recenzje, które obejrzałam raz i na tym się skończyło. Do niezbyt udanych zaliczam:
- Juniora
- Neverending Story 3
- Theodore Rex
- Chairman of the Board (sam film był tak tragiczny, że oglądanie jego fragmentów bolało...)

Na szybko tyle przychodzi mi do głowy, ale spokojnie z 15 tytułów dałoby się wymienić.
Avatar użytkownika
Akane
 
Posty: 2082
Dołączył(a): So paź 23, 2010 4:06 pm

Re: Najgorsza recenzja

Postprzez Kaczor » Śr lip 27, 2011 6:37 pm

@DoubleFace żałuj że nie widziałeś wszystkich. Niektóre to istne perełki i źródła różnych Criticowych memów :)
Avatar użytkownika
Kaczor
 
Posty: 356
Dołączył(a): Pn sty 31, 2011 4:55 pm

Re: Najgorsza recenzja

Postprzez Olagfigh » Śr lip 27, 2011 7:22 pm

Moim zdaniem zrobił mało śmiesznego "Juniora".
Czasami się z nim nie zgadzam (jak np.: w "Kosmicznym Meczu") ale i tak Critic jest świetny :D.
Bardzo bym chciał żeby zrecenzował (i odpowiednio zmieszał z błotem) film: "Terminator 3: Bunt Maszyn" bo szczerze nienawidzę tego filmu i nikt jeszcze nie pojechał po nim tak jak na to zasługuje. Przyznam, że jestem fanem pierwszej i drugiej części Terka, czwarta może być (jak na kontynuacje trzeciej to przynajmniej się miło ogląda) ale trzecia część to dno totalne.
"Hey is it true that when koreans want to marry a girl they gotta defeat her father in Starcraft?"
Avatar użytkownika
Olagfigh
 
Posty: 118
Dołączył(a): Śr lip 20, 2011 3:33 pm

Re: Najgorsza recenzja

Postprzez ichabod » Śr lip 27, 2011 7:33 pm

Nie ma szans, po pierwsze zbyt późno został nakręcony, żeby się załapać na "nostalgię", a po drugie nie jest AŻ tak zły, by zasłużyć na filmik ;) (zresztą sceny akcji miał na wysokim poziomie, a w sumie czy ktoś oczekiwał czegoś więcej?)
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Re: Najgorsza recenzja

Postprzez Olagfigh » Śr lip 27, 2011 9:20 pm

(zresztą sceny akcji miał na wysokim poziomie, a w sumie czy ktoś oczekiwał czegoś więcej?)


Tak! Ja!
Spodziewałem się czegoś na poziomie jedynki i dwójki (mieli przecież ponad 10 lat na napisanie dobrego scenariusza :x ).
Dokładniej rzecz ujmując: dobrej fabuły z zaplątaniem przyszłości z teraźniejszością, dobrego zakończenia, dobrze napisanych postaci i jakiegoś ogólnego stylu (ciężkiego jak w jedynce bądź też bardziej pozytywnego jak w dwójce). A to co zobaczyłem w trzeciej części jest gorsze od piątej odsłony Nieśmiertelnego i "The Room".
Nie wiem dlaczego scenarzyści ubzdurali sobie, że scena łapania maszynę za krocze czy okularki w gwiazdkę będą pasować do Terminatora. Ich absolutny brak pomysłu próbowali uzupełnić auto-parodią filmu co mi się w ogóle nie podobało.
"Hey is it true that when koreans want to marry a girl they gotta defeat her father in Starcraft?"
Avatar użytkownika
Olagfigh
 
Posty: 118
Dołączył(a): Śr lip 20, 2011 3:33 pm

Re: Najgorsza recenzja

Postprzez Kaczor » Śr lip 27, 2011 9:52 pm

Porównywanie T3 do niskobudżetowych filmów prosto-na-VHS to drobna przesasada ;) Mnie wkurzały bardziej sceny typu zdalnie sterowane radiowozy ;) Zresztą to dyskusja na inny wątek.
Avatar użytkownika
Kaczor
 
Posty: 356
Dołączył(a): Pn sty 31, 2011 4:55 pm

Re: Najgorsza recenzja

Postprzez Yume-chan » Cz lip 28, 2011 11:37 am

Znienawidzonych nie mam,ale do takich wg mnie nieudanych to bym zaliczyła Juniora.Poza tym fragmentem z dzieckiem Arnolda to była dla mnie nudna.
Avatar użytkownika
Yume-chan
 
Posty: 45
Dołączył(a): Śr gru 15, 2010 7:21 pm

Re: Najgorsza recenzja

Postprzez AMazON » Cz lip 28, 2011 8:27 pm

Zdecydowanie "Junior", a dosyć nudne są "Casper" i "Waterworld"
Avatar użytkownika
AMazON
 
Posty: 40
Dołączył(a): N lip 03, 2011 4:52 pm

Re: Najgorsza recenzja

Postprzez Bartek » N lip 31, 2011 2:23 pm

Tradycyjnie Junior, poza tym np. The Pebble And The Penguin było takie sobie, Surf Ninjas też mi niezbyt podeszło no i Good Son.
Avatar użytkownika
Bartek
 
Posty: 22
Dołączył(a): So lip 30, 2011 11:58 pm

Następna strona

Powrót do Nostalgia Critic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron