That Guy With The Glasses.pl -Doug walker czyli Nostalgia Critic, Chester A. Bum i inni - strona główna

Co chcielibyśmy widzieć w następnym filmie Douga?

Opinie o recenzjach Nostalgia Critica

Co chcielibyśmy widzieć w następnym filmie Douga?

Postprzez Olagfigh » Wt lip 26, 2011 6:57 pm

Pierwszy film NC, Kickassia średnio przypadł mi do gustu. Co prawda, było kilka motywów które mnie rozśmieszyły jak detonacja 20 ton dynamitu ("... buuuum") czy próba otrucia Critica przez Chick. Jako całość jednak film nie zrobił na mnie większego wrażenia.

W przeciwieństwie do drugiego filmu... Suburban Knights. Kostiumy, postacie, dialogi, potyczki i całe to nawiązanie do fantasy jest (żeby nie przesadzić...) boskie :D. Zawsze chciałem zobaczyć Gandalfa obok Indiany Jonesa, czy Conana obok Arweny. Gra aktorska była super, fabuła była fajna, efekty specjalne też a o Inigo Montoya mogę nawet nie wspominać :) . Tak więc drugi film NC bardzo mi się podobał i z niecierpliwością czekam na następny (niemal rok czekania! :? ).

W związku z powyższym chciałbym rozpocząć dyskusję na temat ich kolejnego filmu.

1. Co chcielibyście widzieć w następnym filmie?
2. O czym miałby być ten film?
3. I kto miałby w nim wystąpić?

Osobiście chciałbym, żeby była kontynuacja poprzedniej produkcji. Pod koniec Suburban Knights była mowa o Necronomiconie. Według mnie Lovecraft, Cthulhu itp. to świetny materiał na następną parodię Douga :). Dla odmiany Bum mógłby zostać głównym bohaterem ;) (pod koniec Rycerzy z Przedmieścia "wygrywa" przecież samochód).
Zapraszam do dyskusji.
A może byłaby taka możliwość by najlepsze pomysły podesłać jakoś Dougowi, hmn?
"Hey is it true that when koreans want to marry a girl they gotta defeat her father in Starcraft?"
Avatar użytkownika
Olagfigh
 
Posty: 118
Dołączył(a): Śr lip 20, 2011 3:33 pm

Re: Co chcielibyśmy widzieć w następnym filmie Douga?

Postprzez ichabod » Wt lip 26, 2011 7:04 pm

Jeśli juz mowa o Necronomiconie, to raczej zamiast klimatów Lovecrafta bym widział coś w stylu Martwego Zła :) Myslę, że ekipa spokojnie dałaby sobie radę z efektami specjalnymi, a któz by nie chciał zobaczyć Douga, Lupy czy Spooniego w potyczkach z zombie :mrgreen:
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Re: Co chcielibyśmy widzieć w następnym filmie Douga?

Postprzez Kaczor » Wt lip 26, 2011 7:12 pm

Moze coś sci-fi? Roboty, kosmici, lasery, Linkara w swoim stroju ze Star Treka, powrót dr. Insano, powtót robotów Jezusów itp ;)
Avatar użytkownika
Kaczor
 
Posty: 356
Dołączył(a): Pn sty 31, 2011 4:55 pm

Re: Co chcielibyśmy widzieć w następnym filmie Douga?

Postprzez scarlet » Wt lip 26, 2011 7:18 pm

Kaczor napisał(a):Moze coś sci-fi? Roboty, kosmici, lasery, Linkara w swoim stroju ze Star Treka, powrót dr. Insano, powtót robotów Jezusów itp ;)


Spoony w komentarzach do SK stwierdzil, że już nie chce żeby Dr Insano pojawiał się w innych rocznicowych filmach.
Obrazek
Avatar użytkownika
scarlet
 
Posty: 130
Dołączył(a): Cz kwi 14, 2011 10:16 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Co chcielibyśmy widzieć w następnym filmie Douga?

Postprzez ichabod » Wt lip 26, 2011 7:27 pm

I dobrze, Insano swego czasu było aż za dużo :)
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Re: Co chcielibyśmy widzieć w następnym filmie Douga?

Postprzez DoubleFace » Wt lip 26, 2011 7:46 pm

Kaczor napisał(a):Moze coś sci-fi? Roboty, kosmici, lasery, Linkara w swoim stroju ze Star Treka, powrót dr. Insano,


Fajniej jakby się pojawił w stroju Zielonego Rangera. Tylko by musiał popracować trochę na siłce.

powtót robotów Jezusów itp ;)


To u AVGNa był Super Mega Death Christ 2000 BC ver. Beta Bitch!

Coś w stylu Sci-Fi bym z chęcią zobaczył. Oby tylko ktoś grał Doktora. Doug jakby zgolił się "Na Zoda" to by od biedy mogłby być Dziewiątym Doktorem.
Avatar użytkownika
DoubleFace
 
Posty: 393
Dołączył(a): Pt gru 03, 2010 10:43 am

Re: Co chcielibyśmy widzieć w następnym filmie Douga?

Postprzez Akane » Wt lip 26, 2011 7:47 pm

"Poszukiwania Necronomiconu" mają być dodatkowym materiałem do DVD z "Rycerzami", więc jako wątek przewodni kolejnego rocznicowego filmu ten motyw odpada. A troszkę szkoda, bo pewnie dałoby się z tego zrobić dłuższą produkcję.
Avatar użytkownika
Akane
 
Posty: 2082
Dołączył(a): So paź 23, 2010 4:06 pm

Re: Co chcielibyśmy widzieć w następnym filmie Douga?

Postprzez Olagfigh » Śr lip 27, 2011 10:28 am

"Poszukiwania Necronomiconu" mają być dodatkowym materiałem do DVD z "Rycerzami", więc jako wątek przewodni kolejnego rocznicowego filmu ten motyw odpada. A troszkę szkoda, bo pewnie dałoby się z tego zrobić dłuższą produkcję.


Bardzo szkoda x(.

Moze coś sci-fi? Roboty, kosmici, lasery, Linkara w swoim stroju ze Star Treka, powrót dr. Insano, powtót robotów Jezusów itp ;)


Robo-Jezusy jakoś mi się nie podobają... nie widzę co jest śmiesznego w nabijaniu się z religii (jakiejkolwiek). Szczerze mówiąc to wątpię żeby zrobili sci-fi w formie czegoś takiego jak "Rycerze" ale gdyby jednak to chciałbym widzieć Dr. Zoidberga z serialu Futurama :D. Bardzo lubię ten serial (co widać chyba po moim avatarze).
Poza Zoidim (Spoony) zobaczył bym chętnie Zielonego Wojownika (Linkara - zajmował się Historią PR oraz ma Dragon Dagger :P) z Power Rangers, Terminatora lub Robocopa (Benzai), kogoś ze Star Treka, Wookiego z Gwiezdnych Wojen i Duke Nukema (AngryJoe). Wolałbym Billa z Contry, ale Bill nie ma własnego... em, charakteru? Już Link miał w sobie więcej osobowości od Billa. Sam Doug mógłby zostać "Zodem" ale jednak wolałbym go w roli Buma bądź też NC który przebrałby się za postać z sci-fi.
Jednak, jak już mówiłem, wątpię w taką produkcję, ponieważ byłaby zbyt podobna do "Rycerzy" ;). Ten sam motyw przebierania się za inne postacie.
"Hey is it true that when koreans want to marry a girl they gotta defeat her father in Starcraft?"
Avatar użytkownika
Olagfigh
 
Posty: 118
Dołączył(a): Śr lip 20, 2011 3:33 pm

Re: Co chcielibyśmy widzieć w następnym filmie Douga?

Postprzez ichabod » Śr lip 27, 2011 11:03 am

Ja bym mimo wszystko nie chciał już oglądać przebieranek i mam nadzieję, że już tego nie powtórzą. Zamiast wymyślnych przebieranek Doug mógłby popracować nad scenariuszem, bo Suburbian Knights trochę mi niektóre fragmenty popsuły zabawę. I wolałbym oglądać recenzentów we własnej osobie mim wszystko ;)
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Re: Co chcielibyśmy widzieć w następnym filmie Douga?

Postprzez Akane » Śr lip 27, 2011 11:04 am

Olagfigh napisał(a):Robo-Jezusy jakoś mi się nie podobają... nie widzę co jest śmiesznego w nabijaniu się z religii (jakiejkolwiek).

Może wiele osób to zdziwi, ale do tej pory nie obejrzałam (i nie obejrzę) "Pierwszorocznicowej burdy". Info o pojedynku Jezusów mi wystarczyło, po co miałabym się zniechęcać do ekipy TGWTG. Też jestem wyjątkowo wrażliwa na robienie sobie jaj z religii (zgadzam się - jakiejkolwiek) - łatwo tu o przekroczenie granicy dobrego smaku.


Olagfigh napisał(a):Szczerze mówiąc to wątpię żeby zrobili sci-fi w formie czegoś takiego jak "Rycerze" ale gdyby jednak (...)

"Gdyby jednak"... ciepło, ciepło... ;)
Avatar użytkownika
Akane
 
Posty: 2082
Dołączył(a): So paź 23, 2010 4:06 pm

Następna strona

Powrót do Nostalgia Critic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron