That Guy With The Glasses.pl -Doug walker czyli Nostalgia Critic, Chester A. Bum i inni - strona główna

Co chcielibyśmy widzieć w następnym filmie Douga?

Opinie o recenzjach Nostalgia Critica

Re: Co chcielibyśmy widzieć w następnym filmie Douga?

Postprzez ichabod » Śr lip 27, 2011 11:10 am

Może wiele osób to zdziwi, ale do tej pory nie obejrzałam (i nie obejrzę) "Pierwszorocznicowej burdy". Info o pojedynku Jezusów mi wystarczyło, po co miałabym się zniechęcać do ekipy TGWTG. Też jestem wyjątkowo wrażliwa na robienie sobie jaj z religii (zgadzam się - jakiejkolwiek) - łatwo tu o przekroczenie granicy dobrego smaku.


Oj bez przesady, zamiast Jezusa (a był tam, bo użył go Nerd w jakimś swoim wcześniejszym filmiku i cieszył się OGROMNĄ popularnością) mógłby być tam Chaplin, Hitler, święty Mikołaj, czy dowolna inna postać prawdziwa lub fikcyjna, powszechnie kojarzony element popkultury i byłoby to samo. Poza tym jest fajnie jak chłopaki robią sobie jaja ze wszystkiego, ale religii nie? Nie chcę się zagłębiać w temat (bo to byłaby długa dyskusja :P), ale imo nie ma w Brawlu nic, co mogłoby urazić kogokolwiek ze zdrowym podejściem do świata i poczuciem humoru, serio :)
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Re: Co chcielibyśmy widzieć w następnym filmie Douga?

Postprzez speiderman » Śr lip 27, 2011 11:41 am

Akane napisał(a):
Olagfigh napisał(a):Robo-Jezusy jakoś mi się nie podobają... nie widzę co jest śmiesznego w nabijaniu się z religii (jakiejkolwiek).

Może wiele osób to zdziwi, ale do tej pory nie obejrzałam (i nie obejrzę) "Pierwszorocznicowej burdy". Info o pojedynku Jezusów mi wystarczyło, po co miałabym się zniechęcać do ekipy TGWTG. Też jestem wyjątkowo wrażliwa na robienie sobie jaj z religii (zgadzam się - jakiejkolwiek) - łatwo tu o przekroczenie granicy dobrego smaku.

Również nie lubię czegoś takiego, choć z drugiej strony przyznam, że strasznie lubię krzyki Super Mecha Deatch Christa (ale w końcu niekoniecznie zawszę muszę mu je przypisywać).

Mimo wszystko nieobejrzenie Burdy to wielka strata i zaległość. W razie czego możesz tą scenę po prostu przesunąć, bo pojawiają się tylko w jednej (a konkretnie w drugiej części filmiku, od 5:25 do 7:17).
Avatar użytkownika
speiderman
 
Posty: 1146
Dołączył(a): So paź 23, 2010 7:30 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Co chcielibyśmy widzieć w następnym filmie Douga?

Postprzez Kaczor » Śr lip 27, 2011 11:56 am

Tak, scena z Jezusami jest "Completely Pointless" ale mom zdaniem reszta "Burdy" dorównuje "Kickassi" i "Rycerzom" :)
Avatar użytkownika
Kaczor
 
Posty: 356
Dołączył(a): Pn sty 31, 2011 4:55 pm

Poprzednia strona

Powrót do Nostalgia Critic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron