That Guy With The Glasses.pl -Doug walker czyli Nostalgia Critic, Chester A. Bum i inni - strona główna

Waszym zdaniem

Opinie o recenzjach Nostalgia Critica

Waszym zdaniem

Postprzez Pietrek10 » So cze 18, 2011 1:49 pm

Jak wszyscy dobrze wiemy, tłumacze, tacy jak Speiderman, czy BTM mogą umieszczać na stronie swoje zdanie o filmach zrecenzowanych przez Douga. W tym temacie sami możecie napisać, co sądzicie o danym filmie.

Dzień Niepodległości/Gwiezdne Wrota/Godzilla - Taak, ten pierwszy jest przy okazji jednym z pierwszych filmów, które oglądałem. :) Z całej trójki najgorzej wypadły wrota, jednak one wg. mnie też są warte uwagi, może nie aż tak, jak pozostałe 2, ale warto je obejrzeć, szczególnie, jak nie macie nic lepszego do roboty.

Legenda Kamelotu -Zbyt dużo związków z prawdziwą legendą nie ma, jednak sam film mi się bardzo spodobał.
Pietrek10
 
Posty: 2
Dołączył(a): So cze 04, 2011 3:25 pm

Re: Waszym zdaniem

Postprzez MacG » Pn lip 04, 2011 7:27 am

"Mortal Kombat" - jedynka to bardzo dobre łubu-dubu w starym stylu, z niezłymi rolami Tagawy i Lamberta. Co rusz zbieram się, żeby sobie na DVD zakupić. Dwójka to już niestety nuda i żenada.

"Kapitan Ameryka" - najwięcej się tym filmem podniecałem jako dzieciak i podczas seansów powtórkowych w gimnazjum - taka trochę guilty pleasure dla mnie - fakt, kiczowaty, momentami debilny, a sam Cap o wiele lepszy był już chociażby w "Spider-man TAS", ale jakoś lubię do niego wracać (głównie ze względu na genialnego Red Skulla);

"Gwiezdne wrota" - nic specjalnego, no, ale ma parę dobrych scen i Kurta Russella. Akurat mi kolega na DVD dał w prezencie, więc może jakiś kolejny seans i zmiana podejścia będzie.

"Inspektor Gadget" - w podstawówce uwielbiałem ten film, po latach... cóż, można to było zrobić lepiej (a zwłaszcza doktora Clawa). :lol:

"TMNT" - pierwszy film bawi i robi wrażenie po dziś dzień (nawet sobie na DVD sprawiłem), drugi - robiony wyraźnie pod dzieciarnię, ale jako taki poziom trzyma, trzeci - nie oglądałem i jakoś mi się nie pali.

"Conany" - pierwsza część to genialne low fantasy, ze wspaniałą rolą Arnolda, paroma innymi świetnymi kreacjami aktorskimi i epicką muzyką Basila Poledourisa. Druga - znowu wyraźnie adresowana do młodszej widowni, ale oglądalna. Trochę się boję o tegoroczny film z Khalem Drogo w roli Conana.

"Jingle All The Way" - znowu - szał w II/III klasie podstawówki, obejrzane po latach - ok, nic specjalnego, ale ok. NC tutaj jak dla mnie przesadził.

"Last Action Hero"- jak wyżej. Z tym, że właśnie teraz film mi się bardziej podoba, więcej żartów rozumiem, kolejna pozycja, którą chętnie bym włączył do swojej kolekcji.

"Commando" - jakoś bardziej w kategorii "głupie, ale ogląda się rewelacyjnie" wolę bardziej "Cobrę" i "Rambo 2", ale ten film też ma mnóstwo zalet, które dostrzegą fani gatunku.

"Batman i Robin" - jak poprzednio - szał w II/III klasie, niemalże spazmy, gdy się dowiedziałem, że do kina nie pójdę, wielki banan na twarzy, gdy potem dostałem film na video... po latach unikam jak ognia - bo lubię Gacka i Umę, a nie lubię jak się z nich robi nie wiadomo co..
Avatar użytkownika
MacG
 
Posty: 57
Dołączył(a): Cz maja 26, 2011 9:24 am


Powrót do Nostalgia Critic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron