That Guy With The Glasses.pl -Doug walker czyli Nostalgia Critic, Chester A. Bum i inni - strona główna

Criticowe kaszanki w polskiej telewizji

Opinie o recenzjach Nostalgia Critica

Criticowe kaszanki w polskiej telewizji

Postprzez DoubleFace » So maja 07, 2011 6:04 pm

Dosyć często się zdarza, że w polskiej telewizji leci film, który nasz Nostalgia pojechał w swoich recenzjach. Przynajmniej 2 razy w roku musi lecieć Kosmiczny Mecz, albo Mortal Kombat. Ale np. niedawno na TVN 7 można było obejrzeć film "Kosmita z przedmieścia" i nie mogłem po prostu odpuścić sobie wygłoszenia kwestii "I was frozen today!" wraz z Christopherem Lloydem.

Celem tego tematu jest publikowanie wszystkich filmów, jakie Doug recenzował,a jakie niedługo się pojawią w telewizji. Pierwszy zaczynam i informuję, że 10 maja na Ale Kino o 20:10 leci Sędzia Dredd z Sylvestrem Stallone.
Avatar użytkownika
DoubleFace
 
Posty: 393
Dołączył(a): Pt gru 03, 2010 10:43 am

Re: Criticowe kaszanki w polskiej telewizji

Postprzez Kronk » So maja 07, 2011 8:33 pm

Ja pamiętam że w święta na TVNie, leciał Jack Frost, choć niestety go nie oglądałem.
Avatar użytkownika
Kronk
 
Posty: 109
Dołączył(a): Wt paź 26, 2010 4:47 pm

Re: Criticowe kaszanki w polskiej telewizji

Postprzez Luklaser » N maja 08, 2011 1:32 pm

Trochę ich ostatnio leciało i czasami jestem tylko przerażony, gdy widzę w gazecie telewizyjnej recenzje niektórych filmów. "Wodny Świat" i "Dzień Niepodległości" z 4 gwiazdkami i "Junior" w Teletygoniu z oceną "warto obejrzeć". :shock:
Avatar użytkownika
Luklaser
 
Posty: 534
Dołączył(a): Pn gru 27, 2010 12:41 pm
Lokalizacja: Warszawa Praga południe

Re: Criticowe kaszanki w polskiej telewizji

Postprzez speiderman » N maja 08, 2011 2:57 pm

Dobry pomysł z tym tematem. Sam w Wielkanoc oglądałem "Czarodzieja". Jakby co, to sam napisze.

A ocenami w programach już dawno przestałem się przejmować :P .
Avatar użytkownika
speiderman
 
Posty: 1146
Dołączył(a): So paź 23, 2010 7:30 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Criticowe kaszanki w polskiej telewizji

Postprzez Kaczor » N maja 08, 2011 4:23 pm

Parę tygodni temu leciał "Zeus and Roxanne" ;)

A co do recenzji filmów w TV to IMHO najlepsze są w "Gazecie Telewizyjnej" - często potrafią jednym zdaniem pojechać po szmirach. Przykłady:
"Meteor, USA 2009 - Do Ziemi zbliża się meteoryt większy niż ten, który doprowadził do wyginięcia dinozaurów. Jak zapobiec końcowi świata? Najlepiej przełączając kanał (*)" ;)
Avatar użytkownika
Kaczor
 
Posty: 356
Dołączył(a): Pn sty 31, 2011 4:55 pm

Re: Criticowe kaszanki w polskiej telewizji

Postprzez speiderman » Pt maja 27, 2011 10:33 am

Zbliża się Dzień Dziecka, czyli idealna okazja na znalezienie czegoś. I faktycznie:
- Kosmiczny mecz - TVN7 o 20.00
- Kacper - Ale Kino! o 18.20 (a po nim Batman :P )
- Geniusze w pieluchach - Polsat Film o 14.55 (powtórka w czwartek o 13.10)

Swoją drogą, tego samego dnia lecą "Tata i małolata" i "Brzdąc w opałach". O tych dwóch filmach myślałem niedawno, że to byłyby świetne materiały na kolejne recenzje. Ciekawe czy się doczekamy :lol: ?
Avatar użytkownika
speiderman
 
Posty: 1146
Dołączył(a): So paź 23, 2010 7:30 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Criticowe kaszanki w polskiej telewizji

Postprzez BossPanzer » Pt maja 27, 2011 10:44 am

speiderman napisał(a):Zbliża się Dzień Dziecka, czyli idealna okazja na znalezienie czegoś. I faktycznie:
- Kosmiczny mecz - TVN7 o 20.00
- Kacper - Ale Kino! o 18.20 (a po nim Batman :P )
- Geniusze w pieluchach - Polsat Film o 14.55 (powtórka w czwartek o 13.10)

Swoją drogą, tego samego dnia lecą "Tata i małolata" i "Brzdąc w opałach". O tych dwóch filmach myślałem niedawno, że to byłyby świetne materiały na kolejne recenzje. Ciekawe czy się doczekamy :lol: ?


Polsat i TVN7 !! Prawdziwi mistrzowie kaszankowych powtórek. "Brzdąc w opałach" akurat jak dla mnie jest fajny bo w gruncie rzeczy slapstick śmieszy nawet jeśli film jest wypchany idiotyzmami po same brzegi...a taka "Tata i małolata"... przecież Gérard Depardieu ratuje ten film samą swoją obecnością. :D
DerpyMail- We take your mail and send it in all directions
Obrazek
Avatar użytkownika
BossPanzer
 
Posty: 130
Dołączył(a): Cz maja 12, 2011 7:43 pm
Lokalizacja: Szczecin

Re: Criticowe kaszanki w polskiej telewizji

Postprzez speiderman » Pt maja 27, 2011 11:50 am

BossPanzer napisał(a):Polsat i TVN7 !! Prawdziwi mistrzowie kaszankowych powtórek. "Brzdąc w opałach" akurat jak dla mnie jest fajny bo w gruncie rzeczy slapstick śmieszy nawet jeśli film jest wypchany idiotyzmami po same brzegi...a taka "Tata i małolata"... przecież Gérard Depardieu ratuje ten film samą swoją obecnością. :D


Nie mam nic do tych filmów, ale jakoś mi pasują do NC. Depardieu był w tym filmie naprawdę fajny, ale wyobraziłem sobie NC komentujący żarty o pedofilii ("Dziękuję Bogu za małe dziewczynki" :lol: ), które dzisiaj wydają się ostrzejsze niż kiedyś.
Avatar użytkownika
speiderman
 
Posty: 1146
Dołączył(a): So paź 23, 2010 7:30 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Criticowe kaszanki w polskiej telewizji

Postprzez amek » Cz cze 02, 2011 5:32 pm

7 czerwca na Polsacie będzie gościć OFCOURSE!
O godz. 20:05 będziemy mogli ujrzeć "Ulicznego Wojownika" aka "Street Fighter"

EDIT: błąd poprawiony
Ostatnio edytowano Cz cze 02, 2011 7:24 pm przez amek, łącznie edytowano 1 raz
Akcelerator Akcyzy 1590
Well. I was on my way to this gay gypsy bar mitzvah for the disabled, when I suddenly thought, "Gosh. The Third Reich's a bit rubbish. I think I'll kill the Führer." Who's with me?
Avatar użytkownika
amek
 
Posty: 228
Dołączył(a): Wt paź 26, 2010 8:24 pm

Re: Criticowe kaszanki w polskiej telewizji

Postprzez Kronk » Cz cze 02, 2011 5:40 pm

amek napisał(a):7 maj na Polsacie będzie gościć OFCOURSE!
O godz. 20:05 będziemy mogli ujrzeć "Ulicznego Wojownika" aka "Street Fighter"


Maj już minął :(
Avatar użytkownika
Kronk
 
Posty: 109
Dołączył(a): Wt paź 26, 2010 4:47 pm

Następna strona

Powrót do Nostalgia Critic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron