That Guy With The Glasses.pl -Doug walker czyli Nostalgia Critic, Chester A. Bum i inni - strona główna

3rd Year Anniversary

Opinie o recenzjach Nostalgia Critica

Re: 3rd Year Anniversary

Postprzez Srat » Pn cze 27, 2011 6:29 am

Pierwszy odcinek jest świetny. Ma-Ti, Rob jako zaginiony nerd, Lori Prince (szkoda, że nie odgrywany przez Douga) i cała scena, kiedy recenzenci pokazują swoje przebrania - to są moim zdaniem najlepsze części z odcinka.
Cóż, siedzę i czekam na tłumaczenie, żeby sprawdzić czy dobrze zrozumiałem sens zdań, no i na nowy odcinek :3
"I like it!"
Avatar użytkownika
Srat
 
Posty: 193
Dołączył(a): N paź 24, 2010 8:17 pm

Re: 3rd Year Anniversary

Postprzez Jackie D. Flint » Pn cze 27, 2011 7:36 am

O rany, to jest fantastyczne :mrgreen:
Chociaż nie zrozumiałam paru tekstów Critica i nie słyszałam połowy rozmowy w samochodzie na początku (ghrr, czemu ten ex-Anioł Stróż Critica musi tak bez przerwy szeptać?), to jednak pierwsza część wymiata :D
Aslan, czy "okay, now split up!" mnie totalnie rozbroiły XD

I muszę przyznać, że zaciekawiło mnie dużo bardziej niż Kickassia. Szczerze, mimo całej mojej miłości do tej grupy, nawet drugiej części Kickassii nie obejrzałam do końca. A tego po prostu nie mogę się doczekać XD

No i czekam na tłumaczenie! Chcę się dowiedzieć, czego nie zrozumiałam :D
"An actor said at one point that evil was necessity. It was food for genius.
I didn't believe that. But I wish it were true. Then I could just be Lestat, the monster, couldn't I? And I was always so good being a monster! Ah, well..."
Avatar użytkownika
Jackie D. Flint
 
Posty: 9
Dołączył(a): Śr mar 23, 2011 8:49 pm

Re: 3rd Year Anniversary

Postprzez Akane » Pn cze 27, 2011 7:52 am

Napisy już klepiemy, aż iskry spod palców się sypią :D
Avatar użytkownika
Akane
 
Posty: 2082
Dołączył(a): So paź 23, 2010 4:06 pm

Re: 3rd Year Anniversary

Postprzez Kajanka » Pn cze 27, 2011 12:15 pm

Miałam mnóstwo wątpliwości, ale UFF całe szczęście, pierwszy odcinek okazał się bezbłędny :'D Ryczałam ze śmiechu.

Najbardziej cieszy mnie to, że zapowiada się ciekawy wątek z FilmBrainem w roli głównej, a była to moja ulubiona postać w Kickassi ;]

TO BYŁO MEGA.
Obrazek

[ blog ] [ deviantart ] [ youtube ]
Avatar użytkownika
Kajanka
 
Posty: 338
Dołączył(a): N paź 24, 2010 7:36 pm
Lokalizacja: Gdynia :)

3rd Year Anniversary

Postprzez BossPanzer » Pn cze 27, 2011 12:24 pm

A scena kiedy Joe zrozpaczony odkrywa że nie ma darmowego samochodu jest niesamowita. :lol: Same świetne sceny w szczególności pierwsza która zarysowała że to nie przelewki plus "tajemnicze i potężne" zło poszukujące artefaktu którego szukają bohaterowie. Nie mogę się doczekać jutra.
DerpyMail- We take your mail and send it in all directions
Obrazek
Avatar użytkownika
BossPanzer
 
Posty: 130
Dołączył(a): Cz maja 12, 2011 7:43 pm
Lokalizacja: Szczecin

Re: 3rd Year Anniversary

Postprzez Kajanka » Pn cze 27, 2011 12:37 pm

BossPanzer napisał(a):A scena kiedy Joe zrozpaczony odkrywa że nie ma darmowego samochodu jest niesamowita.
a potem wpada zrozpaczony Spoony XDD
Obrazek

[ blog ] [ deviantart ] [ youtube ]
Avatar użytkownika
Kajanka
 
Posty: 338
Dołączył(a): N paź 24, 2010 7:36 pm
Lokalizacja: Gdynia :)

3rd Year Anniversary

Postprzez BossPanzer » Pn cze 27, 2011 2:20 pm

Jak myślicie w której części Critic powie: "Well, excuuuusme, Princess !" ?
DerpyMail- We take your mail and send it in all directions
Obrazek
Avatar użytkownika
BossPanzer
 
Posty: 130
Dołączył(a): Cz maja 12, 2011 7:43 pm
Lokalizacja: Szczecin

Re: 3rd Year Anniversary

Postprzez Kajanka » Pn cze 27, 2011 4:47 pm

Ja czekam na ŚPIEW tego bohatera z "Labiryntu" XD Jak byłam mała oglądałam ten film i miałam bekę z piosenek
Obrazek

[ blog ] [ deviantart ] [ youtube ]
Avatar użytkownika
Kajanka
 
Posty: 338
Dołączył(a): N paź 24, 2010 7:36 pm
Lokalizacja: Gdynia :)

Re: 3rd Year Anniversary

Postprzez Akane » Pn cze 27, 2011 5:08 pm

Kajanka napisał(a):Ja czekam na ŚPIEW tego bohatera z "Labiryntu" XD Jak byłam mała oglądałam ten film i miałam bekę z piosenek

Na "Labiryncie" byłam w kinie (z klasą, w zerówce). Tak panicznie się bałam, że uciekłam z sali :lol:
Avatar użytkownika
Akane
 
Posty: 2082
Dołączył(a): So paź 23, 2010 4:06 pm

Re: 3rd Year Anniversary

Postprzez ichabod » Pn cze 27, 2011 5:15 pm

Bardzo mi się podobało, czekam z niecierpliwością na kolejne części :)

Niektóre kostiumy (i w ogóle pomysły na nie) są genialne. Handsome Tom jako Willow? No prawie, że identyczny :mrgreen: Wszystkich i tak przebił JewWario, Bowie jak żywy. Fajny kostium, a i jego gra jest kapitalna. Doug jak zawsze świetnie, reszta w zasadzie bez zarzutu, oprócz paru zgrzytów. Nie podobała mi się otwierająca scenka z Joe, jego krzyk, etc. był jakoś mało przekonujący. Ogólnie irytuje mnie trochę brak konsekwencji w grze - cześć postaci (Spoony, Joe, FilmBrain) strasznie przesadza z ekspresją, ja rozumiem, że takie są ich postacie, ale w kontraście do reszty wypadają jak z zupełnie innej bajki. Fajnie, że robią sobie jaja, ale imo zdecydowanie przeginają, ciekawe co będzie potem. Wzorem mógłby być Doug, który też gra mocno teatralnie, ale nie na tyle, żebym miał wtf na twarzy. Orlando też był świetny. Średnio też wypada dźwięk, głosy z offu czy efekty dźwiękowe są za głośne i zbyt "czyste" w stosunku do nagrywanych głosów z planu.

No, ale generalnie apetyt mi te 25 minut nieźle zaostrzyło, a historia ma potencjał ;)
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nostalgia Critic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 55 gości

cron