That Guy With The Glasses.pl -Doug walker czyli Nostalgia Critic, Chester A. Bum i inni - strona główna

3rd Year Anniversary

Opinie o recenzjach Nostalgia Critica

Re: 3rd Year Anniversary

Postprzez speiderman » Pn cze 27, 2011 5:22 pm

ichabod napisał(a):Średnio też wypada dźwięk, głosy z offu czy efekty dźwiękowe są za głośne i zbyt "czyste" w stosunku do nagrywanych głosów z planu.

Akurat jeszcze przed wstawieniem filmu Doug na FB przepraszał za słaby dźwięk, bo używali tego samego mikrofonu, co rok temu w Kickassii (ma to się zmienić w przyszłym roku).

A akurat scenka z Joe strasznie mi się spodobała, zwłaszcza kontrast krzyków Joe i spokojnego stania reszty (sądząc po minach, przyzwyczaili się do takiej reakcji kolejnych przybyłych :lol: ). Nadekspresja w aktorstwie mi nie przeszkadzała, a niektóre motywy były naprawdę genialne i tylko czekać na ciąg dalszy :mrgreen: .
Avatar użytkownika
speiderman
 
Posty: 1146
Dołączył(a): So paź 23, 2010 7:30 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: 3rd Year Anniversary

Postprzez Akane » Pn cze 27, 2011 5:26 pm

Mnie też zachwyciła scenka początkowa - fakt, okrzyki "No! No!" mogły wypaść nieco sztucznie, ale zamysł był imo świetny, a realizacja całkiem przyzwoita.

Generalnie odcinek uważam za świetny, nawet Film Brain (który w "Kickassii" mnie strasznie irytował) zaliczył tu świetny występ. Jego rywalizacja z Lukiem dodaje smaku całości ;)
Avatar użytkownika
Akane
 
Posty: 2082
Dołączył(a): So paź 23, 2010 4:06 pm

Re: 3rd Year Anniversary

Postprzez Kajanka » Pn cze 27, 2011 5:32 pm

A ja właśnie najbardziej lubię Spooniego i FilmBraina za tę ich ekspresję ;] FilmBrain w Kickassi był przekomicznym psycholem xd. A Spoony jest po prostu mega, szczególnie jako recenzent, więc chętnie go zobaczę w roli Gandalfa (w dodatku bardzo lubię Tolkiena i sama gdybym była w ekipie tgwtg najchętniej przebrałabym się za Froda... ^^).

Scenkę początkową uważam za świetną, ta beztroska radość Joego... XDD
Obrazek

[ blog ] [ deviantart ] [ youtube ]
Avatar użytkownika
Kajanka
 
Posty: 338
Dołączył(a): N paź 24, 2010 7:36 pm
Lokalizacja: Gdynia :)

Re: 3rd Year Anniversary

Postprzez ichabod » Pn cze 27, 2011 10:05 pm

Co do Spoony'ego to go uwielbiam, ale po pierwsze, w SK ma cały czas minę jakby umierał (nie wiem, czy to zamierzone, czy znowu jakieś problemy zdrowotne go trapią), a po drugie, ta broda zasłania mu całą facjate, a jego miny to zawsze był mocny punkt jego występów (no, ale jesli ma mieć cierpienie na twarzy cały czas, to może i dobrze).

Szkoda tylko, że nie ma kilku innych recenzentów, LordKaTa, PushingUpRoses, JesuOtaku, Nasha, Welshy'ego, Pandy, Seana... Ale może ktoś z nich ukrywa się pod kapturem, a patrząc na gabaryty tego zakapturzonego człowieka stojącego w środku (pod koniec odcinka), to pewnie albo Sean Fausz albo LordKaT :P

A i pewnie James nie miał czasu na cameo :(
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Re: 3rd Year Anniversary

Postprzez BossPanzer » Pn cze 27, 2011 10:24 pm

ichabod napisał(a):Szkoda tylko, że nie ma kilku innych recenzentów, LordKaTa, PushingUpRoses, JesuOtaku, Nasha, Welshy'ego, Pandy, Seana... Ale może ktoś z nich ukrywa się pod kapturem, a patrząc na gabaryty tego zakapturzonego człowieka stojącego w środku (pod koniec odcinka), to pewnie albo Sean Fausz albo LordKaT :P

A i pewnie James nie miał czasu na cameo :(


A skąd wiesz że nie będą mieli cameo w stylu tego kiedy cały gang próbował wskrzeszać MikołaJezusa ? Myślę że James pojawi w jakiejś formie...choćby jako jakiś losowy przechodzień nawet z takiego czegoś bym się cieszył. Wielokrotnie udowodnił że umie zajmować się wieloma rzeczami jednocześnie. Jak choćby tym że jednak postanowił wznowić odcinki Nerda pomimo prac na filmem.
DerpyMail- We take your mail and send it in all directions
Obrazek
Avatar użytkownika
BossPanzer
 
Posty: 130
Dołączył(a): Cz maja 12, 2011 7:43 pm
Lokalizacja: Szczecin

Re: 3rd Year Anniversary

Postprzez Kajanka » Pn cze 27, 2011 11:15 pm

ichabod napisał(a):ta broda zasłania mu całą facjate, a jego miny to zawsze był mocny punkt jego występów
No właśnie szkoda... najpierw miałam zaciesz że będzie Gandalf, ale jednak za mało Spooniego w tym Gandalfie :C
Obrazek

[ blog ] [ deviantart ] [ youtube ]
Avatar użytkownika
Kajanka
 
Posty: 338
Dołączył(a): N paź 24, 2010 7:36 pm
Lokalizacja: Gdynia :)

Re: 3rd Year Anniversary

Postprzez Srat » Wt cze 28, 2011 6:41 am

Drugi odcinek był krótszy, ale nie gorszy. Było "Excuuse me , princess", była epicka walka, Film Brain i jego.. "I will eat your peeniees!" i dłuuga, zabawna gadka Spoony'ego. Tylko czekać na więcej.
"I like it!"
Avatar użytkownika
Srat
 
Posty: 193
Dołączył(a): N paź 24, 2010 8:17 pm

Re: 3rd Year Anniversary

Postprzez Akane » Wt cze 28, 2011 8:08 am

ichabod napisał(a):A i pewnie James nie miał czasu na cameo :(

Akurat o cameo Jamesa jestem spokojna. Był w pierwszym filmie rocznicowym, pojawił się w "Kickassii", więc i tu nie może go zabraknąć.
Avatar użytkownika
Akane
 
Posty: 2082
Dołączył(a): So paź 23, 2010 4:06 pm

Re: 3rd Year Anniversary

Postprzez Ness » Wt cze 28, 2011 10:42 am

Tak samo z gościnnymi występami Buma i Ask That Guya. Byli na 1 i 2 Rocznicę, i teraz ma ich zabraknąć?
Avatar użytkownika
Ness
 
Posty: 61
Dołączył(a): Pt lut 11, 2011 3:05 pm

Re: 3rd Year Anniversary

Postprzez speiderman » Wt cze 28, 2011 11:36 am

Poprzedni trochę bardziej mi się podobał (choć muszę zobaczyć z pełnym tłumaczeniem), ale nadal bardzo fajny, zwłaszcza niektóre motywy. A i widać, że żarty się kończą.
Avatar użytkownika
speiderman
 
Posty: 1146
Dołączył(a): So paź 23, 2010 7:30 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nostalgia Critic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 65 gości

cron