That Guy With The Glasses.pl -Doug walker czyli Nostalgia Critic, Chester A. Bum i inni - strona główna

3rd Year Anniversary

Opinie o recenzjach Nostalgia Critica

3rd Year Anniversary

Postprzez ichabod » Cz kwi 28, 2011 7:06 am

Just got done filming the 3rd Year Anniversary. It was probably the hardest shoot I've ever done. I'm very fortunate to have such a wonderful cast and crew to depend on. I am extremely proud of them all.


Z facebooka Douga.

Przyznam, że ta dłuższa nieobecność lenia Spoony'ego (który jak zwykle nie zadał sobie trudu zrobić filmów na zapas, przez co spoonyexperiment.com śpi) podsunęła mi mysl, że "it's time", ale nie wgłębiałem sie w temat. Czy zatem ktoś ma może jakieś przecieki, co przyszykowała ekipa TGWTG w tym roku? ;)
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Re: 3rd Year Anniversary

Postprzez Akane » Cz kwi 28, 2011 8:21 am

Wiemy tyle, że scenariusz na osobach postronnych zrobił kolosalne wrażenie, a budżet przeznaczony na film rocznicowy pobił na głowę środki wydane na realizację "Kickassii". Mamy kontakt z osobą, która otrzymała scenariusz z rąk Angry Joe, także są to wiadomości niemal z pierwszej ręki. Jeśli wyciągniemy jakieś szczegóły, to się nimi podzielimy (z ostrzeżeniem o spoilerach, rzecz jasna :>).
Avatar użytkownika
Akane
 
Posty: 2082
Dołączył(a): So paź 23, 2010 4:06 pm

Re: 3rd Year Anniversary

Postprzez ichabod » Cz kwi 28, 2011 8:51 am

A nie masz może informacji, kto wystąpi w filmie? Tzn. wiadomo, że stara gwardia się pojawi, ale chodzi mi o udział paru nowszych recenzentów, np. Todda czy Lupy (których bardzo lubię, nawiasem mówiąc). Szczególnie w przypadku tegi pierwszego, jestem ciekaw jak rozwiążą problem niepokazywania przez niego twarzy (i oby nie tak lamersko jak na MAGFest) ;)
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Re: 3rd Year Anniversary

Postprzez Akane » Cz kwi 28, 2011 10:24 am

Z nowych pojawić się powinni Sad Panda i Welshy. Natomiast o Todda i Lupę dopytam ;)
Avatar użytkownika
Akane
 
Posty: 2082
Dołączył(a): So paź 23, 2010 4:06 pm

Re: 3rd Year Anniversary

Postprzez ichabod » Cz kwi 28, 2011 10:47 am

Dzięki z góry :D

Damn, nie mogę się odczekać :)
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Re: 3rd Year Anniversary

Postprzez Akane » Cz kwi 28, 2011 11:53 am

Lupa ponoć będzie ;)
Avatar użytkownika
Akane
 
Posty: 2082
Dołączył(a): So paź 23, 2010 4:06 pm

Re: 3rd Year Anniversary

Postprzez speiderman » Cz kwi 28, 2011 4:05 pm

Prócz tego, że to coś bardzo dużego, mało wiemy, ale z pewnością jak się pojawi, od razu zasiądziemy do tłumaczenia :mrgreen: .
Avatar użytkownika
speiderman
 
Posty: 1146
Dołączył(a): So paź 23, 2010 7:30 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: 3rd Year Anniversary

Postprzez ichabod » Cz kwi 28, 2011 8:06 pm

Oby nieobecni mieli chociaż jakieś cameo :) Super, że będzie Lupa, uwielbiam jej głos, mogłaby mi czytać do snu :roll:

Doug mi popsuł weekend swoim postem ;)
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Re: 3rd Year Anniversary

Postprzez Akane » Pt kwi 29, 2011 4:05 pm

No i cóż, przedsięwzięcie okazało się na tyle potężne, że na zmontowanie filmu Doug potrzebować będzie... około 2 miesięcy (dla porównania montaż "Kickasii" zajął 4 tygodnie). Przeprosiny za obsuwę opublikował na oficjalnej stronie informując od razu, że w związku z ogromem pracy nad filmem rocznicowym, nie będą pojawiać się w najbliższym czasie żadne jego nowe produkcje, za wyjątkiem Nostalgia Critica.
Avatar użytkownika
Akane
 
Posty: 2082
Dołączył(a): So paź 23, 2010 4:06 pm

Re: 3rd Year Anniversary

Postprzez ichabod » So maja 07, 2011 12:09 am

Luz, reszty i tak nie trawię ;)

Gdyby ktoś nie widział, Joe też wrzucił filmik okołorocznicowy http://thatguywiththeglasses.com/bt/aj/ ... v-ajs-vlog

UPDATE

Tu i tam krąży filmik, jak ekipa TGWTG tłumaczy dlaczego wkurza ich Benzaie, a przy okazji można zobaczyć, kto wystąpi w 3rd Year Anniversary. Dosyć ciekawa atmosfera :P

http://blip.tv/play/AYK5gWkC
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Następna strona

Powrót do Nostalgia Critic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron