That Guy With The Glasses.pl -Doug walker czyli Nostalgia Critic, Chester A. Bum i inni - strona główna

Wątek ogólny

O grach komputerowych na wesoło (i z wykorzystaniem łaciny)

Re: Wątek ogólny

Postprzez Bananowy Janek » N paź 20, 2013 6:41 pm

Hej, zalogowałem się na forum, żeby sprawdzić, czy Ichabod coś napisał na temat PGA, a tu taki przyjemny wpis.

Bardzo ci dziękuję za te miłe słowa i cieszę się, że ci się podoba. Co do wyboru tematu odcinka - czasami pewnie się dubluję (MindJack) z kimś kto już grą się zajął, głównie dlatego, że oglądam raczej mało video na YT. Działa to raczej w taki sposób, że łapię za coś z półki, gram godzinę, jak widzę potencjał na odcinek, to się zabieram za nagrywanie. :)

Teraz robię Vampire Rain i nie mam pojęcia, czy ktokolwiek bawił się tym tytułem w internetach.

Pozdrawiam :)
Avatar użytkownika
Bananowy Janek
 
Posty: 15
Dołączył(a): Pn gru 10, 2012 12:28 pm

Re: Wątek ogólny

Postprzez Gracjan » Pt lis 15, 2013 11:40 am

Nie ma za co. Od po prostu wyrażam swoje zdanie, a to że jest ono pozytywne to w sumie twoja zasługa. Co do MindJacka, oczywiście świetnie to rozumiem i tak na dobrą sprawę nie dziwie się, że wybierasz gry w taki właśnie sposób (swoją drogą jest to o wiele lepsze niż wyszukiwanie crapów na siłę). Anyway tak jak już mówiłem w momencie kiedy trafiłem na twoją recenzje MindJacka, to przeczytałem/widziałem masę innych i temat zwyczajnie mi się przejadł.

Co do Vampire Rain to tutaj muszę ci oddać, że trafiłeś. Pierwszy raz usłyszałem o tej grze właśnie od ciebie, więc recenzja mnie wciągnęła i w sumie dzięki. Patrząc na chwytliwy tytuł pewnie kupiłbym grę bez zastanowienia, gdybym gdzieś na nią trafiła no i...przejechałbym się. Ten filmik oceniam lepiej niż ten o MindJacku, głównie dlatego, że w tym przypadku to właśnie tobie mogę zawdzięczać to, że będę omijał Vampire Rain szerokim łukiem:P.
http://www.allegro-szablon.pl
Avatar użytkownika
Gracjan
 
Posty: 127
Dołączył(a): Śr kwi 18, 2012 8:47 am
Lokalizacja: Opolskie, Głuchołazy

Poprzednia strona

Powrót do Bananowy Janek

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron