Strona 1 z 1

SFDebris

PostNapisane: Śr cze 27, 2012 1:57 pm
przez Broken Fang
Fani Linkary raczej o nim słyszeli.

SFDebris jak jego pseudonim artystyczny świadczy zajmuje się recenzjami produkcji Fantasy/SF, a w szczególności SF. Debris rozpoczął od recenzji odcinków Star Trek Voyager, który słynie z niekonsekwencji, kiepskich odcinków i postaci i najważniejsze był baaaardzo wielkim zawodem dla fanów. Recenzje zyskały sporą popularność i dzięki prośbom fanów powstały kolejno bloki TNG, Enterprise, DS9, TOSa, a także filmów pełnometrażowych. Niemniej to nie był koniec ewolucji tego kanału na Youtube, wkrótce pojawiły się recenzje, czy też opisy innych seriali SF. Drugim co do liczby odcinków "show" jest Dr. Who gdzie Chuck opisał wiele zaginionych odcinków tego serialu. W między czasie pojawiły się recenzje poszczególnych sezonów Red Dwarfa. Później przyszła kolejna lawina recenzji filmów (min. Dwie Wieże, Dark Knight i Flash Gordon). Innymi serialami którymi Debris się zajmuje to: Farescape (najlepsze moim zdaniem), Battlestar Galactica, a ostatnio wziął się za Twim Peaks i z Archiwum X... aha... pojawiła się też recenzja nowych Kucyków Ponny :P, niemniej Debris dał jasno do zrozumienia, że jest to raczej oneshot i wnikać dalej w te serie nie będzie. Ostatnio wziął się też za produkcje animowane: GITS, Cowboy Bebop, Star Wars Clone Wars, czy Avatar.

Co tygodniowym stałym elementem jest recenzja odcinków Star Treka. Zazwyczaj jest to blok odcinków mających ze sobą coś wspólnego (Wojna z Dominium, Borg czy Q).

W morzu recenzentów przybierających różnorakie maski na czas trwania swoich show, miło poznać gościa, który nie udaje kogoś innego.

Linki:
Strona Domowa
http://sfdebris.com/ czasami się trudno wbić, bo Janeway atakuje jego serwery xD
Blip.TV
sfdebris.blip.tv
Youtube (po tym jak mu skasowali wszystkie recki zamieszcza tu trailery).
http://www.youtube.com/user/sfdebris?blend=1&ob=4