That Guy With The Glasses.pl -Doug walker czyli Nostalgia Critic, Chester A. Bum i inni - strona główna

Regulamin forum dyskusyjnego

YouTubowicze, na których kanały warto rzucić okiem!

Regulamin forum dyskusyjnego

Postprzez Akane » N paź 24, 2010 11:33 am

REGULAMIN FORUM DYSKUSYJNEGO

1. Forum dyskusyjne służy do wymiany informacji, rad, komentarzy, uwag, doświadczeń, itp. pomiędzy Użytkownikami forum.
2. Uczestnicy forum zobowiązują się do nieumieszczania na łamach forum:
- słów, wyrażeń, zwrotów oraz treści powszechnie uznawanych za obraźliwe lub wulgarne,
- treści sprzecznych z prawem, propagujących przemoc, nienawiść rasową lub wyznaniową,
- treści naruszających zasady współżycia społecznego, w szczególności obrażających, poniżających, piętnujących i ośmieszających,
- treści uznanych powszechnie za naganne moralnie, niewłaściwych społecznie, będących (lub mogących skutkować) pomówieniami czy prowokujących dla wywołania kłótni,
3. Administratorzy forum zastrzegają sobie prawo do zablokowania określonych wypowiedzi lub ich wątków bez podania przyczyny.
4. Administratorzy forum zastrzegają sobie prawo do zablokowania możliwości dodawania treści Użytkownikowi, który dopuszcza się łamania REGULAMINU FORUM DYSKUSYJNEGO.
5. Wszelkie treści Użytkownicy publikują wyłącznie na własną odpowiedzialność. Administratorzy forum nie ponoszą jakiejkolwiek odpowiedzialności za zamieszczone przez Użytkowników treści.
6. Jakiekolwiek zachowanie użytkownika forum, które zostanie odebrane przez innych użytkowników jako krzywdzące, wulgarne lub po prostu niestosowne, może być podstawą do nałożenia bana i zablokowania dostępu do forum. Nieodpowiednie zachowania należy zgłaszać administratorom i/lub moderatorom, którzy podejmą decyzję o ukaraniu użytkownika.
7. Zakładanie wątków, w których dozwolone jest spamowanie, jest możliwe wyłącznie na podforum "Random Stuff". Niemniej jednak każdy administrator i/lub moderator ma możliwość upomnienia spamujących użytkowników, a w razie braku reakcji - zamknięcia wątku. Ignorowanie kolejnych ostrzeżeń ze strony administratorów i/lub moderatorów może być podstawą do nałożenia bana i zablokowania dostępu do forum. Nieodpowiednie zachowania należy zgłaszać administratorom i/lub moderatorom, którzy podejmą decyzję o ukaraniu użytkownika.
8. Ban nakładany jest na osobę, a nie na konto. Oznacza to, że próba powrotu zbanowanego użytkownika na forum pod innym nickiem skutkować będzie natychmiastowym zbanowaniem nowego konta.
9. Dodanie na łamach forum nowego tematu lub komentarza jest równoznaczne z akceptacją niniejszego REGULAMINU FORUM DYSKUSYJNEGO.
10. Regulamin obowiązuje od momentu jego opublikowania. Administratorzy forum zastrzegają sobie prawo do wprowadzania zmian w niniejszym regulaminie. Wszelkie zmiany stają się obowiązujące w momencie ich opublikowania.
Avatar użytkownika
Akane
 
Posty: 2082
Dołączył(a): So paź 23, 2010 4:06 pm

Powrót do Pozostali recenzenci wspierani przez tgwtg.pl

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron