That Guy With The Glasses.pl -Doug walker czyli Nostalgia Critic, Chester A. Bum i inni - strona główna

"Enduro Bojz"

Mieciuuu, a jak myślisz?

"Enduro Bojz"

Postprzez mietczynski » N gru 23, 2012 1:21 pm

Ostatnio edytowano N gru 30, 2012 2:52 pm przez mietczynski, łącznie edytowano 1 raz
Pointed stick? Oh, oh, oh. We want to learn how to defend ourselves against pointed sticks, do we? Getting all high and mighty, eh? Fresh fruit not good enough for you eh?
Avatar użytkownika
mietczynski
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 236
Dołączył(a): Śr lut 22, 2012 1:41 am

Re: "Enduro Bojz"

Postprzez Weil Deshalb » Pn gru 24, 2012 5:48 pm

Kurczę, głupio mi trochę tak krytykować na Święta, ale ta recenzja uwypukla dwie główne słabości Twoich filmików - które tak ogólnie to lubię, z chęcią oglądam Twoje zmagania z klasyką polskiej kinematografii - więc to dobra okazja, żeby o nich wspomnieć:

1) Za dużo żartów opartych na klipach z innych filmów, programów itp. Po pewnym czasie setny sampel z hitu YouTube robi się męczący.
2) Fragmenty z tobą na ekranie były wyraźnie przygotowane bez scenariusza i to widać. Mało było żartów, więcej obserwacji na temat filmu, co nie było szczególnie fascynujące. I gag z dzwonieniem na policję się strasznie dłużył.

Ale czekam na drugą część i tak.
Curses upon you, Thomas Construction! Humanity will remember you as another Judas, if we aren’t all destroyed!
Weil Deshalb
 
Posty: 46
Dołączył(a): N lut 20, 2011 6:55 pm

Re: "Enduro Bojz"

Postprzez psoras » Wt gru 25, 2012 11:16 pm

Podczepiam się do krytyki i dodaję od siebie, że źle się słucha Twojego zniechęconego głosu, jakim przemawiasz przez większość filmiku.
Ale żeby nie było samego marudzenia, to dodam, że dowcip z adwokatem Ahmedem (i całym jego przemówieniem) rozśmieszył mnie jak mało co.
Avatar użytkownika
psoras
 
Posty: 11
Dołączył(a): Śr kwi 25, 2012 12:45 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: "Enduro Bojz"

Postprzez Gaido » Wt gru 25, 2012 11:48 pm

Marudy :P Mi się podobało. Generalnie zacząłem nawet sądzić, że po 10 odcinku już więcej z serii się nie pojawi.
Avatar użytkownika
Gaido
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 697
Dołączył(a): Cz kwi 14, 2011 4:27 pm

Re: "Enduro Bojz"

Postprzez Kaczor » Śr gru 26, 2012 3:18 pm

Adwokat był świetny ;)
Avatar użytkownika
Kaczor
 
Posty: 356
Dołączył(a): Pn sty 31, 2011 4:55 pm

Re: "Enduro Bojz"

Postprzez psoras » N gru 30, 2012 10:05 pm

Druga część po prostu świetna, rzucanie telefonem wmiksowane w dubstep przebiło wszystko :lol:
Avatar użytkownika
psoras
 
Posty: 11
Dołączył(a): Śr kwi 25, 2012 12:45 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: "Enduro Bojz"

Postprzez Gaido » N gru 30, 2012 10:39 pm

W ogóle dużo oryginalnych pomysłów :p Niedługo ludzie będą robić zrzynkę z Mietkowych recenzji :p
Avatar użytkownika
Gaido
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 697
Dołączył(a): Cz kwi 14, 2011 4:27 pm

Re: "Enduro Bojz"

Postprzez Roy_v_beck » Cz sty 03, 2013 10:47 pm

Ta recenzja uświadomiła mi, ile złego w tym filmie jest, bo samemu mnie też jeszcze zupełnie inne rzeczy denerwowały. Serialnie tutaj chyba jest najgorsza scena pościgu w historii kina, a ten samojeżdżący motor to jedynie jego kulminacja. To naprawdę kiepski film, ale przynajmniej widać, że twórcy chcieli historię fajną opowiedzieć, w nowoczesnym, amerykańskim stylu, no ale... zupełnie się do tego nie nadawali. Tak jakby jakaś banda starych dziadów od ambitnego kina obyczajowego się dorwała. Że też Szyc po czymś takim zrobił karierę.
I will make you hate me cuz you ain't me.
Avatar użytkownika
Roy_v_beck
 
Posty: 47
Dołączył(a): So wrz 22, 2012 8:15 pm
Lokalizacja: Gdynia


Powrót do Mietczynski

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron