That Guy With The Glasses.pl -Doug walker czyli Nostalgia Critic, Chester A. Bum i inni - strona główna

odc. 10 "Kac Wawa"

Mieciuuu, a jak myślisz?

odc. 10 "Kac Wawa"

Postprzez mietczynski » Pn lis 05, 2012 1:04 pm

Pointed stick? Oh, oh, oh. We want to learn how to defend ourselves against pointed sticks, do we? Getting all high and mighty, eh? Fresh fruit not good enough for you eh?
Avatar użytkownika
mietczynski
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 236
Dołączył(a): Śr lut 22, 2012 1:41 am

Re: odc. 10 "Kac Wawa"

Postprzez edson » Pn lis 05, 2012 4:06 pm

no hejka
dobry montaż, 10/10
Jestem nikim, więc mogę sobie pozwolić na wszystko.
Avatar użytkownika
edson
 
Posty: 102
Dołączył(a): N maja 13, 2012 1:16 pm

Re: odc. 10 "Kac Wawa"

Postprzez mietczynski » Pn lis 05, 2012 4:10 pm

Opa Edson Stajl
Pointed stick? Oh, oh, oh. We want to learn how to defend ourselves against pointed sticks, do we? Getting all high and mighty, eh? Fresh fruit not good enough for you eh?
Avatar użytkownika
mietczynski
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 236
Dołączył(a): Śr lut 22, 2012 1:41 am

Re: odc. 10 "Kac Wawa"

Postprzez edson » Pn lis 05, 2012 4:21 pm

A tak serio niezbyt mi się podobał ten odcinek. Chyba twój najgorszy, gdzieś na równi z drugą częścią Gulczasa. Czekam na coś mniej wymęczonego.
Jestem nikim, więc mogę sobie pozwolić na wszystko.
Avatar użytkownika
edson
 
Posty: 102
Dołączył(a): N maja 13, 2012 1:16 pm

Re: odc. 10 "Kac Wawa"

Postprzez Sorano » Pn lis 05, 2012 4:25 pm

Było bosko, było super, gdyby nie to, że patrząc na męczącego się Miecia czułam niemal fizyczny ból.
Masz u mnie darmową terapię za te trzy lata, jak już się obronię ; D
Sorano
 
Posty: 81
Dołączył(a): Wt paź 18, 2011 9:23 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: odc. 10 "Kac Wawa"

Postprzez Roy_v_beck » Pn lis 05, 2012 6:39 pm

Nie no zajebista recka, ilość wstawek z innych filmów jest oszałamiająca, a do tego maksymalnie krótkie są, także wszystko wychodzi dynamicznie. Montaż szarpany taki również robi swoje, no i to dosyć proste poczucie humoru. Powiedziałbym, że razem z Ichabodem jesteście najlepszymi recenzentami filmów w Polsce, ale tak po prawdzie to tylko was dzierżę, więc na innych spuszczę zasłonę milczenia.
I will make you hate me cuz you ain't me.
Avatar użytkownika
Roy_v_beck
 
Posty: 47
Dołączył(a): So wrz 22, 2012 8:15 pm
Lokalizacja: Gdynia

Re: odc. 10 "Kac Wawa"

Postprzez speiderman » Pn lis 05, 2012 10:43 pm

No co, dobry montaż. Właściwie chyba lepszy niż zwykle, rozwalały mnie te walące się wszędzie napisy. Komentarze do całości też dobrze i w sumie nie mam się do czego przyczepić. Jestem tylko ciekaw jak by to wyglądało w "wersji reżyserskiej".
Avatar użytkownika
speiderman
 
Posty: 1146
Dołączył(a): So paź 23, 2010 7:30 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: odc. 10 "Kac Wawa"

Postprzez Jeremosky » Wt lis 06, 2012 1:00 pm

I mi również podobała się ta recka :D
Jeśli o mnie chodzi to gdy pierwszy raz oglądałem "Kac Wawę" trzy razy się zaśmiałem. Natomiast po ponownym seansie wcale nie było mi do śmiechu. Zacząłem zauważać wady jakie wymieniłeś w tej recenzji. Najbardziej podobał mi się fragment, gdzie wyjaśniasz dlaczego scena jak w "Kac Vegas" bohaterowie sikają do basenu Mike'a Tysona jest śmieszniejsza od sceny gdy Szyc sika pod palmą na rondzie Charles'a de Gaulle'a. Widać, że znasz się na kinie i rzetelnie omawiasz filmy które recenzujesz. Oby tak dalej.
Aha i jeszcze jedno. Znalazłem na yt filmik, gdzie scenarzysta filmu Piotr Czaja wyjaśnia dlaczego uważa "Kac Wawę" za dobry film. Oto link do niego:

http://www.youtube.com/watch?v=Wk8PvnShwSo
SPARKLE, SPARKLE, SPARKLE,
Avatar użytkownika
Jeremosky
 
Posty: 31
Dołączył(a): Cz lut 23, 2012 4:15 pm

Re: odc. 10 "Kac Wawa"

Postprzez speiderman » Wt lis 06, 2012 1:16 pm

Ta, kiedyś to oglądałem i przestałem, gdy facet powiedział, że dla niego najlepszymi recenzentami byli koledzy, którzy chwalili go za świetne oddanie realiów, bo sami zdradzają żony w domach publicznych...
Avatar użytkownika
speiderman
 
Posty: 1146
Dołączył(a): So paź 23, 2010 7:30 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: odc. 10 "Kac Wawa"

Postprzez Gaido » Śr lis 07, 2012 11:02 am

Z twoich wszystkich recenzji, ta jest najbardziej zakręcona i nieszablonowa. Tak jakbyś musiał frustrację i zmęczenie materiałem odreagować na formie, co bardzo pasuje. Kac Wawy nie oglądałem, bo mnie jakoś nigdy nie ciągło. Swoją wiejską drogą, śmiesznie wygląda mówienie, że tytuł filmu nie ma nic wspólnego z Kac Vegas, gdy jak pamiętam sam film był reklamowany tekstem brzmiącym jakoś "I my mamy swojego kaca"... Heh ;p
Ostatnio edytowano Śr lis 07, 2012 11:37 am przez Gaido, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Gaido
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 697
Dołączył(a): Cz kwi 14, 2011 4:27 pm

Następna strona

Powrót do Mietczynski

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron