That Guy With The Glasses.pl -Doug walker czyli Nostalgia Critic, Chester A. Bum i inni - strona główna

Szamanka

Mieciuuu, a jak myślisz?

Re: Szamanka

Postprzez mietczynski » Śr paź 03, 2012 5:01 pm

To może wypada czytać tematy od początku, jeśli chce się włączać w dyskusję i jeszcze zgrywać w niej mądrale.

Ja to naprawdę rozumiem, że komuś może się nie podobać, ale jakbym nie eksperymentował to prawdopodobnie już by mi się ta zabawa znudziła dawno.

Jeśli wybierasz rodzaj swojej działalności youtubowej i sposób w jaki to robisz tylko pod kątem ilości widowni którą masz zdobyć, to pizda z Ciebie, a nie twórca -przynajmniej dla mnie. Suby i łapki powinny mówić jak dobry jesteś w tym co robisz, a nie jak dobre jest to co robisz. Proste jak sprężynka.

Sprawa recenzji ze Stankiem to dla mnie sprawa zamknięta. Miałem ochotę to zrobić - zrobiłem. Nikt mnie do tego nie namawiał, nikt mi za to nie zapłacił, nikomu nie zrobiłem krzywdy. Nie podobało się? No, ok przcież nie będę nikomu wmawiał, że tak naprawdę to mu się podobało, albo przekonywał, że się myli, bo recka jest zajebista. Przykro mi, mam nadzieję, że następna podejdzie bardziej.

I dzięki za wszystkise opinie na temat odcinka, bo nie ukrywam, że te wypisywane na tym forum są dla mnie zawsze najcenniejsze.

Eryk - wybacz, ale wydaje mi się, że nie za bardzo masz pojęcie o temacie, w którym masz się za eksperta. To co robimy to jest hobby, podobne jak napierdalanie śrutówką w gołębie i doszukiwanie się w tym drugiego, trzeciego i szesnastego dna średni ma sens. To tylko filmiki.
Pointed stick? Oh, oh, oh. We want to learn how to defend ourselves against pointed sticks, do we? Getting all high and mighty, eh? Fresh fruit not good enough for you eh?
Avatar użytkownika
mietczynski
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 236
Dołączył(a): Śr lut 22, 2012 1:41 am

Re: Szamanka

Postprzez Gaido » Śr paź 03, 2012 5:49 pm

Ale ja napierdalam w gołębie ze śrutówki, bo nie mam za co dzieci nakarmić :(

A z gołębi są najlepsze hotdogi.
Avatar użytkownika
Gaido
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 697
Dołączył(a): Cz kwi 14, 2011 4:27 pm

Re: Szamanka

Postprzez ErykCoaPL » Śr paź 03, 2012 6:35 pm

mietczynski napisał(a):To może wypada czytać tematy od początku, jeśli chce się włączać w dyskusję i jeszcze zgrywać w niej mądrale.


Czytałem temat od początku i wcześniej również zauważyłem powód wzięcia Stanka, tylko szybko go zapomniałem, bo był bardzo ogólny, nie tłumaczący co takiego jest wyjątkowego według Ciebie w tej postaci. Nie zgrywam "mądrali" tylko dyskutuje na dany temat, ale widocznie uważasz, że dzielenie się swoimi przemyśleniami z innymi jest nie na miejscu. Biorąc pod uwagę, iż jesteś recenzentem, to brzmi to lekko jak hipokryzja

mietczynski napisał(a):Jeśli wybierasz rodzaj swojej działalności youtubowej i sposób w jaki to robisz tylko pod kątem ilości widowni którą masz zdobyć, to pizda z Ciebie, a nie twórca -przynajmniej dla mnie. Suby i łapki powinny mówić jak dobry jesteś w tym co robisz, a nie jak dobre jest to co robisz. Proste jak sprężynka.


To chyba znowu jest zwrócone bezpośrednio do mnie, gdyż użyłeś drugiej osoby.

mietczynski napisał(a):Eryk - wybacz, ale wydaje mi się, że nie za bardzo masz pojęcie o temacie, w którym masz się za eksperta. To co robimy to jest hobby, podobne jak napierdalanie śrutówką w gołębie i doszukiwanie się w tym drugiego, trzeciego i szesnastego dna średni ma sens. To tylko filmiki.


Dlaczego uważasz, że uważam się za eksperta? Dlaczego doszukiwanie się jakiegokolwiek sensu w tym co robimy jest złe?
Avatar użytkownika
ErykCoaPL
 
Posty: 45
Dołączył(a): N wrz 16, 2012 11:28 am

Re: Szamanka

Postprzez RoyZa_Blade » Śr paź 03, 2012 6:48 pm

Gaido napisał(a):Ale ja napierdalam w gołębie ze śrutówki


Ty też?! A myślałem że tylko ja to robię (^v^)
Avatar użytkownika
RoyZa_Blade
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 145
Dołączył(a): Pt paź 28, 2011 1:24 pm

Re: Szamanka

Postprzez Akane » Śr paź 03, 2012 7:05 pm

A ja ze śrutówki strzelam tylko w złe seriale... :roll:
Avatar użytkownika
Akane
 
Posty: 2082
Dołączył(a): So paź 23, 2010 4:06 pm

Re: Szamanka

Postprzez roofix » Cz paź 04, 2012 12:04 am

Jakby ludzie decydowaliby o swoim losie, to by się pozabijali. Uważam większość ludzi za idiotów. Taka moja opinia.

Dla mnie epic. Niby dlaczego by się pozabijali? Niby czemu uważasz ich za idiotów?
Wg mnie jakby wszystkie kobiety przefarbowały się na rudo, byłyby piękniejsze. Taka jest moja opinia. Bo tak :lol:
roofix
 
Posty: 472
Dołączył(a): Pn lut 14, 2011 11:07 pm

Re: Szamanka

Postprzez ErykCoaPL » Cz paź 04, 2012 7:38 am

Nie można traktować tego dosłownie. Miało to podkreślić, że ludzie bardzo często nie analizują swoich czynów (chociaż to, że by się pozabijali jest również w jakimś stopniu prawdziwe, przecież jest dużo przypadków śmierci spowodowanych kompletną głupotą). Uważam ich za idiotów głównie opierając się na własnych obserwacjach.

roofix napisał(a):Wg mnie jakby wszystkie kobiety przefarbowały się na rudo, byłyby piękniejsze.


jakbyś nie zauważył to w tym zdaniu podałeś argument. Piękno jest pojęciem względnym, co oznacza, że to według Ciebie byłyby piękniejsze. Jest to już powodem dla którego miałyby się przefarbować (z twojego punktu widzenia).
Avatar użytkownika
ErykCoaPL
 
Posty: 45
Dołączył(a): N wrz 16, 2012 11:28 am

Re: Szamanka

Postprzez Akane » Cz paź 04, 2012 8:23 am

Panowie, o poglądach własnych na ludzkość etc. może podyskutujcie w innym wątku - bo i tak już zrobiliśmy wspólnymi siłami niezły syf u Mietka. A widzę, że wszystkie zainteresowane strony nie ustają w wysiłkach i tworzą posty dalej. Proponuję zatem gdzieś w "Pozostałych" stworzyć stosowny temat i tę polemikę kontynuować już w odpowiednim miejscu.
Avatar użytkownika
Akane
 
Posty: 2082
Dołączył(a): So paź 23, 2010 4:06 pm

Re: Szamanka

Postprzez MaroBot » Cz paź 04, 2012 11:38 am

Problem z Crossoverami jest TAKI że żeby takie cuś jednak wyszło, obie strony muszą być równie dobre w tym co robią, bo jeżeli jedna strona jest lepsza od drugiej, to fani tej pierwszej dostrzegać będą głównie wady spowodowane nierównością całego filmiku i na koniec gówno z tego wyjdzie nie rozrywka. I tak też niestety było w przypadku "Stanka" z którego aktor taki jak ze mnie kaskader i chociaż by mu Joss Whedon teksty pisał to i tak by z tego nic nie wyszło. Mietek bądź co bądź trzyma bardzo wysoki poziom więc w kontraście Stanek był nawet gorszy niż gdyby sam ten film zrecenzował a Mietek mu jedynie scenariusz do tego napisał.

Jeśli wybierasz rodzaj swojej działalności youtubowej i sposób w jaki to robisz tylko pod kątem ilości widowni którą masz zdobyć, to pizda z Ciebie, a nie twórca -przynajmniej dla mnie.


A pewnie, ale trzeba też mieć opinię publiki na względzie bo przecież wyłącznie dla SIEBIE nikt nie tworzy filmików tego typu, bo jakby tak było to po grzyb wstawiać je online ?

Zwyczajnie publika zachowuje się jak banda buców i cholernie bardzo mi się podoba, że nawet w momencie gdy pod mietkowym vlogiem pojawiły się głosy, że nie chcą żadnego Stanka, to zlał frajerów i robił swoje.


Heh, fajne podejście...jak się podoba to "ukochani fani" a jak nie, to "banda buców" ;) .
MaroBot
 
Posty: 22
Dołączył(a): Śr paź 27, 2010 11:44 am

Re: Szamanka

Postprzez ichabod » Cz paź 04, 2012 11:56 am

Heh, fajne podejście...jak się podoba to "ukochani fani" a jak nie to "banda buców"


:roll:
jaki ten stanek jest spierdolony

i ch.u.j nawet do końca nie obejrzałem przez tego idiotę...

Gdzieś już tego przeszczepa widziałem...

Wyłączyłem film w momencie , w którym pojawił się ten zjeb

Co to za pedał własciwie?

Co to kurwa jest? Czy wszystko co jest fajne musi zostać spierdolone? Na chuj ten baran z wp?

Kurwa tyle czekałem na odcinek, a tu ten popierdoleniec który myśli że jest zabawny...

ten jełop zwyczajnie świecie wyssał życie z tej recenzji

Co to za zjeb spod koca wychodzi w 1:50 i dlaczego się zachowuje jakbym go powinien znać

Mieciu, popierdoliło cię chyba że do swojego cenionego przeze mnie vloga zaprosiłeś tego głąba z parciem na szkło

Ten Stanisław niech wypierdala...

Nigdy więcej tego Stanka...Koleś jest żenującym bezbekiem totalnym...

Wypierdalać z tym Stankiem, Dakannem i innymi pojebami.

no i po chuj ten Stanek?

sama morda stanka odstrasza a jego kwestie to tragedia

stanek spierdalaj na wp zabawiać niepełnosprawnych intelektualnie

Na chuj Stanek ? On jest denny.

Jebać Stanka, wolę Twoje photoshopowe żarciki

Sam rób odcinki, a nie zapraszasz jakichś debili, którzy zawsze muszą wszystko spierdolić.

Stanek sranek niech spierdala

Sranek

ale kiedy zaczynało się robić ciekawie/śmiesznie wyskakiwał ten pajac z żenującym dowcipem niskich lotów i cała robota psu na budę

ten stanek to kawał chuja. nieśmieszny, wręcz stworzony żeby wkurwiać oko i ucho drugiego człowieka. giń.

Stanek jest po prostu chujowy i nawet jakby opowiadał najlepsze kawały świata to bym się nie zaśmiał.

Stanek ten genetyczny zjeb XD Weź Dakanna

Pytanie: czego zaprosiłeś pojebanego stanka do ostatniego odcinka

Mietek, po kiego chuja Tobie te pajace w Masochiście ?

Właśnie Mietek, po co Ci ten jebany pajac z odcinka "Szamanki" ? Nie dość, że wygląda jakby uciekł świeżo z psychiatryka (niebieski fartuch), to jeszcze zachowuje sie jak jakiś niedopierdolony gimbus. Weź Mietek, nie psuj sobie reputacji i go pierdol!

Stanek jest anty śmiesznym zjebem (przynajmniej na takiego wygląda we wszystkich swoich produklcjach). Lepiej trzymaj się od niego z daleka

Niech on wypierdala, sam jesteś na tyle zajebisty i tyle...

Kurwa tylko nie ten zjeb stanek :PPP.

Nie współpracuj z tym frajerem stankiem


i tak dalej... Faktycznie, kulturalni ludzie.
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Mietczynski

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron