That Guy With The Glasses.pl -Doug walker czyli Nostalgia Critic, Chester A. Bum i inni - strona główna

Szamanka

Mieciuuu, a jak myślisz?

Szamanka

Postprzez mietczynski » So wrz 29, 2012 8:07 pm

Czyli crossover z trollem. A filmu nie oglądajcie jak nie widzieliście, bo siada mocno na psychice.
http://www.youtube.com/watch?v=99e3MBbOOq8
Pointed stick? Oh, oh, oh. We want to learn how to defend ourselves against pointed sticks, do we? Getting all high and mighty, eh? Fresh fruit not good enough for you eh?
Avatar użytkownika
mietczynski
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 236
Dołączył(a): Śr lut 22, 2012 1:41 am

Re: Szamanka

Postprzez DoubleFace » So wrz 29, 2012 9:02 pm

Lepsze niż najlepszy Niekryty Krytyk, trolololo.

Serio, Stanek serio dawał radę, przyjemnie się oglądało. Czekam z niecierpliwością na 10ty odcinek!
Avatar użytkownika
DoubleFace
 
Posty: 393
Dołączył(a): Pt gru 03, 2010 10:43 am

Re: Szamanka

Postprzez Akane » So wrz 29, 2012 9:08 pm

A już miałam krzyczeć, że na dzisiaj obiecałeś i nie ma ;) Lecę oglądać :D
Avatar użytkownika
Akane
 
Posty: 2082
Dołączył(a): So paź 23, 2010 4:06 pm

Re: Szamanka

Postprzez Hevio » So wrz 29, 2012 9:13 pm

Myślałem ,że ten crossover ze stankiem będzie denny. A był znośny. Ogólnie cały odcinek był dobry. Parę naprawdę dobrych dowcipów. Uwag w twoim stylu.

Stanek to ... Facet który ma jakaś wiedzę filmową ale strasznie ją zniekształca formą jaką się nią dzieli. On bardziej pasuje na doktora Insanio ( wyprzedzam link - tak wiem ze u siebie tak się kiedyś przebierał) niż na ot recenzenta . Ale mogę się mylić- Nie mniej dobra robota Mieciu.
Avatar użytkownika
Hevio
 
Posty: 49
Dołączył(a): So cze 23, 2012 11:13 pm

Re: Szamanka

Postprzez speiderman » So wrz 29, 2012 9:23 pm

W sumie swój pierwszy kontakt ze Stankiem zapamiętałem źle, ale powiem, że tu mnie jakoś nie wkurzał. Nie wiem, może kwestia oswojenia się. W każdym razie wyszło nieźle, a sam film... Ogólnie lubię kino "dziwne", ale jakoś nie jestem zachęcony do obejrzenia tego. Ale poszczególne motywy jak opis fabuły wyszły świetnie.
Avatar użytkownika
speiderman
 
Posty: 1146
Dołączył(a): So paź 23, 2010 7:30 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Szamanka

Postprzez mietczynski » So wrz 29, 2012 9:31 pm

No to jest ofc postać. Poznałem człowieka osobiście i cholera byłem zdziwiony jaka z typa jest oaza spokoju. O filmach wie faktycznie sporo. Kreacje sobie wybrał taką a nie inną, wielu się nie podoba - kwestia gustu. Ja jego programy oglądałem jeszcze zanim zacząłem tworzyć i wtedy miałem radochę z takiego kompletnie niskiego (niskiego?) poczucia humoru. Mówię o tym dlatego, że padły już tam jakieś oskarżenia, że on jest w odcinku po to aby wybić kanał (szczególnie że na YT mało kto go zna, lol). Piszę to tylko tu, nie chce mi się polemizować na yt ani fejsie, bo tam nie mam takich "bliskich relacji" z użytkownikami ;)
Pointed stick? Oh, oh, oh. We want to learn how to defend ourselves against pointed sticks, do we? Getting all high and mighty, eh? Fresh fruit not good enough for you eh?
Avatar użytkownika
mietczynski
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 236
Dołączył(a): Śr lut 22, 2012 1:41 am

Re: Szamanka

Postprzez Gaido » So wrz 29, 2012 9:34 pm

Mi się podobało.
Avatar użytkownika
Gaido
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 697
Dołączył(a): Cz kwi 14, 2011 4:27 pm

Re: Szamanka

Postprzez ErykCoaPL » So wrz 29, 2012 9:50 pm

Wolałbym, aby Mieciu zrobił ten filmik samemu. Krótka opinia, która wyraża więcej niż 1000 opisów. Stanek jest w tym filmiku zbędny. Nic śmiesznego nie mówi, a jego uwagi z poziomu recenzenta jakoś do mnie nie trafiają.

Całą produkcję oceniłbym na gorszą od poprzednich odcinków, chociaż same fragmenty Miecia mi się podobały.
Avatar użytkownika
ErykCoaPL
 
Posty: 45
Dołączył(a): N wrz 16, 2012 11:28 am

Re: Szamanka

Postprzez Hevio » So wrz 29, 2012 9:53 pm

Meciu, współpracujesz/lubisz kolesia zrobiłeś crossa - niech inni z tym handlują. Tak myślałem że Stanek to spoko persona w życiu normalnym. Ja też go kiedyś oglądałem jakieś 2-3 lata temu. na WPTV.. Szybko mnie jednak znudził niskim poziomem humoru.

Na komentarzach YT widać jak stanka wszyscy kochają.
Avatar użytkownika
Hevio
 
Posty: 49
Dołączył(a): So cze 23, 2012 11:13 pm

Re: Szamanka

Postprzez Roy_v_beck » N wrz 30, 2012 11:37 am

Na komentarzach na YT mało kto kogo kocha. :)

A odcinek fajny, gość specjalny udany. Fajny kontrast powstał. To trochę jak taki Rob Schneider przy Stallonie w bardziej dorosłej i mniej kiczowatej wersji "Sędziego Dredda", gdzie można przeklinać.

Szkoda tylko, że tak krótko było :) No i żadnej fajnej sceny seksu nie pokazaliście, ale ten artykuł w linku był super :) Żuławski naprawdę ma coś na bani - "Jak trzeba, potrafię każdego opierdolić. Nikt mi nie jest w stanie zepsuć filmu" :D :D
I will make you hate me cuz you ain't me.
Avatar użytkownika
Roy_v_beck
 
Posty: 47
Dołączył(a): So wrz 22, 2012 8:15 pm
Lokalizacja: Gdynia

Następna strona

Powrót do Mietczynski

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron