That Guy With The Glasses.pl -Doug walker czyli Nostalgia Critic, Chester A. Bum i inni - strona główna

Szamanka

Mieciuuu, a jak myślisz?

Re: Szamanka

Postprzez MaroBot » Cz paź 04, 2012 12:44 pm

Sam Mietek w swoich filmikach lubi okazjonalną "kurwą" rzucić co wcale nie znaczy że automatycznie jego opinia na temat tego co recenzuje jest gorsza, podobnie jest w przypadku komentarzy które nie silą się na nikomu nie potrzebną cenzurę tylko od razu przechodzą do sedna problemu ;) .
MaroBot
 
Posty: 22
Dołączył(a): Śr paź 27, 2010 11:44 am

Re: Szamanka

Postprzez ichabod » Cz paź 04, 2012 1:29 pm

sedno problemu = "stanek jest spierdolony" (top comment, przypominam)
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Re: Szamanka

Postprzez MaroBot » Cz paź 04, 2012 2:01 pm

Cóż, podejrzewam że w niejednym star warsowym filmiku "Fuck Jar-Jar" jest najwyżej ocenianym komentarzem. Czy opinię tą dało by radę wyrazić trochę inaczej ? Sure. Co nie znaczy że nie podsumowuje ona perfekcyjnie sedna problemu z "Phantom Menace" ;) .
MaroBot
 
Posty: 22
Dołączył(a): Śr paź 27, 2010 11:44 am

Re: Szamanka

Postprzez ichabod » Cz paź 04, 2012 2:10 pm

No daj spokój, jak Ci napiszę teraz, że w związku z tym co napisałeś, jesteś zjebanym chujem bez szkoły*, to pomyślisz sobie "hm... chyba się ze mną nie zgadza, trudno"? No raczej nie, zakładam, że stwierdzisz, że właśnie Cię obrażam i świadczy to tylko o mojej kulturze. Odróżniajmy proszę pokaz chamstwa od wyrażania swojej opinii.

* żeby nie było, wcale tak nie myślę
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Re: Szamanka

Postprzez MaroBot » Cz paź 04, 2012 3:01 pm

Sure, tylko że większość komentarzy tam nie jest bezpośrednią interakcję ze Stankiem tylko podsumowaniem postaci którą widzowie mieli okazję oglądać. Na przykład Maciej Frączak to zapewne niesamowicie miły i czarujący młody człowiek, co nie zmienia faktu że Niekryty Krytyk to bida, nędzą i chujowizna ;) .
MaroBot
 
Posty: 22
Dołączył(a): Śr paź 27, 2010 11:44 am

Re: Szamanka

Postprzez ichabod » Cz paź 04, 2012 3:04 pm

Jak tam chesz, dla mnie to żadne usprawiedliwienie. Nieładnie po prostu ;)
Obrazek
Avatar użytkownika
ichabod
Recenzent
Recenzent
 
Posty: 1896
Dołączył(a): Śr sty 05, 2011 11:07 am
Lokalizacja: Toruń

Re: Szamanka

Postprzez signofthemoth » Pn paź 15, 2012 11:50 am

Nie znałam Stanka przy pierwszym odtworzeniu, ale recenzja w mojej opinii w ogóle nie odbiegała poziomem od reszty, nie wiem o co tyle hałasu, mnie to tak nie zbulwersowało. Mam wręcz wrażenie, że nastąpiła jakaś samonapędzająca się machina zrzędów w komentarzach.
[img]http://www.asset-d.soup.io/asset/5326/8502_db5e.jpeg[/img]
Avatar użytkownika
signofthemoth
 
Posty: 37
Dołączył(a): Śr lip 04, 2012 10:26 am

Poprzednia strona

Powrót do Mietczynski

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron